Zorya LuhanskOrta saha
Anton Glushchenko
- Forma numarası
- 20
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Premier League
6Maç6 kez ilk 11
214Dakika
0Gol
1Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.38
Gol + asist1
Maç başına dakika47
90 dakikada gol + asist0.19
Sayılar arşivimizdeki 19 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
5.5M18.04.26 · FC Kharkiv 1 - 0 FK Kudrivka · Puan 5.57.4G14.05.26 · FK Kudrivka 2 - 1 Ruh Lviv · Puan 7.46.5G18.05.26 · FK Kudrivka 1 - 0 FC LNZ Cherkasy · Puan 6.57.1B05.06.26 · FK Kudrivka 0 - 0 FK Agrobiznes Volochisk · Puan 7.16.0M09.08.26 · Zorya Luhansk 1 - 3 Kryvbas Kryvyi Rih · Puan 6.05.8M31.08.26 · Zorya Luhansk 0 - 3 FC Kharkiv · Puan 5.86.7B06.09.26 · FC Veres Rivne 1 - 1 Zorya Luhansk · Puan 6.7–M19.09.26 · Zorya Luhansk 0 - 2 Dinamo Kiev–G12.10.26 · FC Leviy Bereg 1 - 3 Zorya Luhansk6.0G17.10.26 · Zorya Luhansk 2 - 1 Chernomorets Odessa · Puan 6.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil15 maç · 745 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.32 |
| Kilit pas | 0.91 |
| Çalım | 1.87 |
| Pas isabeti | 74% |
| Kazanılan ikili | 42% |
| Top kazanma | 1.09 |
| Aldırdığı faul | 1.99 |
Son maçları
- Premier LeagueZorya Luhansk2Chernomorets Odessa119' İlk 116.0
- Premier LeagueFC Leviy Bereg1Zorya Luhansk32' İlk 11
- Premier LeagueZorya Luhansk0Dinamo Kiev2Sarı kart 112' İlk 11
- Premier LeagueFC Veres Rivne1Zorya Luhansk1AAsist 168' İlk 116.7
- Premier LeagueZorya Luhansk0FC Kharkiv390' İlk 115.8
- Premier LeagueZorya Luhansk1Kryvbas Kryvyi Rih323' İlk 116.0
- Premier LeagueFK Kudrivka0FK Agrobiznes Volochisk067' İlk 117.1
- Premier LeagueFK Kudrivka1FC LNZ Cherkasy068' İlk 116.5
- Premier LeagueFK Kudrivka2Ruh Lviv165' İlk 117.4
- Premier LeagueFC Kharkiv1FK Kudrivka060' İlk 115.5
- Premier LeagueEpicentr Kamianets-Podilskyi1FK Kudrivka060' İlk 117.1
- Premier LeagueFK Kudrivka0FC Veres Rivne090' İlk 116.7
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 19 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler15 maç · 745 dk
Hücum
- Şut (isabetli)1 (1)90 dk’da 0.32
- Başarılı çalım15 / 17
Pas
- Kilit pas590 dk’da 0.91
- Pas isabeti74%170 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme1 · 8
- Kazanılan ikili mücadele47 / 112
- Aldırdığı faul1690 dk’da 1.99
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Premier LeagueZorya Luhansk | 6 | 0 | 1 | 214 | 1 | 0 |
| 2025 | Premier LeagueShakhtar Donetsk | 1 | 0 | 0 | 36 | 0 | 0 |
| Premier LeagueFK Kudrivka | 8 | 0 | 0 | 509 | 0 | 0 | |
| UEFA Konferans LigiShakhtar Donetsk | 2 | 0 | 0 | 53 | 0 | 0 | |
| 2024 | Premier LeagueShakhtar Donetsk | 2 | 1 | 0 | 19 | 0 | 0 |
| Toplam | 19 | 1 | 1 | 831 | 1 | 0 | |
Kulüpler
- Shakhtar DonetskŞu an#20
- FK KudrivkaŞu an#21
- Zorya LuhanskŞu an#14
- Servette FCŞu an#20
