ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Helmond SportOrta saha

A. Dizdarević

Forma numarası
22
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Eerste Divisie

3Maç2 kez ilk 11
61Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.75
Gol + asist0
Maç başına dakika68
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 64 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.7M16.03.26 · Helmond Sport 0 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 6.76.5B20.03.26 · Roda JC Kerkrade 1 - 1 Helmond Sport · Puan 6.56.5M03.04.26 · Jong AZ Alkmaar 2 - 0 Helmond Sport · Puan 6.56.2B06.04.26 · Helmond Sport 2 - 2 Waalwijk · Puan 6.27.1B10.04.26 · MVV Maastricht 0 - 0 Helmond Sport · Puan 7.17.2G17.04.26 · Helmond Sport 2 - 0 VVV-Venlo · Puan 7.26.7M24.04.26 · FC Eindhoven 1 - 0 Helmond Sport · Puan 6.7–M26.09.26 · MVV Maastricht 2 - 0 Helmond Sport7.1B02.10.26 · Helmond Sport 2 - 2 Heracles Almelo · Puan 7.1–M23.10.26 · Jong AZ Alkmaar 5 - 4 Helmond Sport

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: ADO Den Haag 6.6, Jong Ajax Amsterdam 6.5, TOP Oss 7.6, Jong FC Utrecht 7.0, SC Cambuur Leeuwarden 6.7, Roda JC Kerkrade 6.5, Jong AZ Alkmaar 6.5, Waalwijk 6.2, MVV Maastricht 7.1, VVV-Venlo 7.2, FC Eindhoven 6.7, Heracles Almelo 7.1ort. 6.8120.02.26 · Helmond Sport 1 - 3 ADO Den Haag · 6.627.02.26 · Jong Ajax Amsterdam 5 - 1 Helmond Sport · 6.506.03.26 · Helmond Sport 1 - 1 TOP Oss · 7.613.03.26 · Jong FC Utrecht 1 - 0 Helmond Sport · 7.016.03.26 · Helmond Sport 0 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · 6.720.03.26 · Roda JC Kerkrade 1 - 1 Helmond Sport · 6.503.04.26 · Jong AZ Alkmaar 2 - 0 Helmond Sport · 6.506.04.26 · Helmond Sport 2 - 2 Waalwijk · 6.210.04.26 · MVV Maastricht 0 - 0 Helmond Sport · 7.117.04.26 · Helmond Sport 2 - 0 VVV-Venlo · 7.224.04.26 · FC Eindhoven 1 - 0 Helmond Sport · 6.702.10.26 · Helmond Sport 2 - 2 Heracles Almelo · 7.17.17.6

90 dakika başına profil27 maç · 2.069 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.14, Kilit pas 1.18, Çalım 1.50, Pas isabeti 91%, Kazanılan ikili 61%, Top kazanma 3.72, Aldırdığı faul 1.66Şut: 1.14Kilit pas: 1.18Çalım: 1.50Pas isabeti: 91%Kazanılan ikili: 61%Top kazanma: 3.72Aldırdığı faul: 1.66Şut1.14Kilit pas1.18Çalım1.50Pas isabeti91%Kazanılan ikili61%Top kazanma3.72Aldırdığı faul1.66
90 dakika başına profil
Şut1.14
Kilit pas1.18
Çalım1.50
Pas isabeti91%
Kazanılan ikili61%
Top kazanma3.72
Aldırdığı faul1.66
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Eerste DivisieJong AZ Alkmaar5Helmond Sport42' İlk 11
  • Eerste DivisieHelmond Sport2Heracles Almelo254' Sonradan7.1
  • Eerste DivisieMVV Maastricht2Helmond Sport05' İlk 11
  • Eerste DivisieFC Eindhoven1Helmond Sport090' İlk 116.7
  • Eerste DivisieHelmond Sport2VVV-Venlo090' İlk 117.2
  • Eerste DivisieMVV Maastricht0Helmond Sport090' İlk 117.1
  • Eerste DivisieHelmond Sport2Waalwijk2Sarı kart 190' İlk 116.2
  • Eerste DivisieJong AZ Alkmaar2Helmond Sport090' İlk 116.5
  • Eerste DivisieRoda JC Kerkrade1Helmond Sport182' İlk 116.5
  • Eerste DivisieHelmond Sport0SC Cambuur Leeuwarden190' İlk 116.7
  • Eerste DivisieJong FC Utrecht1Helmond Sport0Sarı kart 190' İlk 117.0
  • Eerste DivisieHelmond Sport1TOP Oss190' İlk 117.6

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 0

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7716.01.26 · İlk 11: 90'26.01.26 · İlk 11: 90'31.01.26 · İlk 11: 90'03.02.26 · İlk 11: 90'06.02.26 · İlk 11: 78'13.02.26 · İlk 11: 90'20.02.26 · İlk 11: 90'27.02.26 · İlk 11: 62'06.03.26 · İlk 11: 90'13.03.26 · İlk 11: 90'16.03.26 · İlk 11: 90'20.03.26 · İlk 11: 82'03.04.26 · İlk 11: 90'06.04.26 · İlk 11: 90'10.04.26 · İlk 11: 90'17.04.26 · İlk 11: 90'24.04.26 · İlk 11: 90'26.09.26 · İlk 11: 5'02.10.26 · Sonradan: 54'23.10.26 · İlk 11: 2'

Ayrıntılı istatistikler27 maç · 2.069 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)10 (3)90 dk’da 1.14
  • Başarılı çalım19 / 30

Pas

  • Kilit pas1190 dk’da 1.18
  • Pas isabeti91%1.038 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme53 · 25
  • Kazanılan ikili mücadele114 / 186
  • Aldırdığı faul2890 dk’da 1.66

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Eerste DivisieHelmond Sport3006100
2025Eerste DivisieHelmond Sport28002.20130
KNVB BekerHelmond Sport1001100
2024Eerste DivisieHelmond Sport31002.27650
KNVB BekerHelmond Sport1006700
Toplam64004.61680

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım