KF Drita GjilanOrta saha
A. Dabiqaj
- Forma numarası
- 14
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026UEFA Şampiyonlar Ligi
2Maç2 kez ilk 11
180Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.64
Gol + asist2
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.20
Sayılar arşivimizdeki 12 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.9B02.10.25 · KuPS 1 - 1 KF Drita Gjilan · Puan 7.97.1B23.10.25 · KF Drita Gjilan 1 - 1 Omonia Nicosia · Puan 7.16.9G06.11.25 · Shelbourne 0 - 1 KF Drita Gjilan · Puan 6.96.7G27.11.25 · KF Drita Gjilan 1 - 0 FK Skendija · Puan 6.76.6M11.12.25 · KF Drita Gjilan 0 - 3 AZ Alkmaar · Puan 6.66.6M18.12.25 · Rayo Vallecano 3 - 0 KF Drita Gjilan · Puan 6.66.1M19.02.26 · KF Drita Gjilan 2 - 3 NK Celje · Puan 6.16.7M26.02.26 · NK Celje 3 - 2 KF Drita Gjilan · Puan 6.76.0B07.07.26 · Fk Spyris Kaunas 1 - 1 KF Drita Gjilan · Puan 6.05.8M14.07.26 · KF Drita Gjilan 2 - 3 Fk Spyris Kaunas · Puan 5.8
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil8 maç · 720 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.80 |
| Kilit pas | 0.67 |
| Pas isabeti | 74% |
| Kazanılan ikili | 44% |
| Top kazanma | 2.14 |
| Aldırdığı faul | 1.00 |
Son maçları
- UEFA Şampiyonlar LigiKF Drita Gjilan2Fk Spyris Kaunas390' İlk 115.8
- UEFA Şampiyonlar LigiFk Spyris Kaunas1KF Drita Gjilan190' İlk 116.0
- UEFA Konferans LigiNK Celje3KF Drita Gjilan2Gol 1Sarı kart 190' İlk 116.7
- UEFA Konferans LigiKF Drita Gjilan2NK Celje390' İlk 116.1
- UEFA Konferans LigiRayo Vallecano3KF Drita Gjilan090' İlk 116.6
- UEFA Konferans LigiKF Drita Gjilan0AZ Alkmaar390' İlk 116.6
- UEFA Konferans LigiKF Drita Gjilan1FK Skendija090' İlk 116.7
- UEFA Konferans LigiShelbourne0KF Drita Gjilan190' İlk 116.9
- UEFA Konferans LigiKF Drita Gjilan1Omonia Nicosia190' İlk 117.1
- UEFA Konferans LigiKuPS1KF Drita Gjilan1Gol 190' İlk 117.9
- UEFA Şampiyonlar LigiKF Drita Gjilan0FC Kopenhag190' İlk 115.6
- UEFA Şampiyonlar LigiFC Kopenhag2KF Drita Gjilan0Sarı kart 190' İlk 115.8
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 12 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler8 maç · 720 dk
Hücum
- Şut (isabetli)4 (3)90 dk’da 0.80
- Başarılı çalım0 / 2
Pas
- Kilit pas490 dk’da 0.67
- Pas isabeti74%111 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme10 · 5
- Kazanılan ikili mücadele26 / 59
- Aldırdığı faul690 dk’da 1.00
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | UEFA Şampiyonlar LigiKF Drita Gjilan | 2 | 0 | 0 | 180 | 0 | 0 |
| 2025 | UEFA Konferans LigiKF Drita Gjilan | 8 | 2 | 0 | 720 | 1 | 0 |
| UEFA Şampiyonlar LigiKF Drita Gjilan | 2 | 0 | 0 | 180 | 1 | 0 | |
| Toplam | 12 | 2 | 0 | 1.080 | 2 | 0 | |
Kulüpler
- KF Drita GjilanŞu an#14
