Atletico San LuisDefans
Aldo Cruz
- Forma numarası
- 18
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Liga MX
10Maç6 kez ilk 11
651Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.31
Gol + asist0
Maç başına dakika76
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 65 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.3B24.08.26 · Atletico San Luis 1 - 1 Pachuca · Puan 6.36.2G31.08.26 · CF Monterrey 1 - 3 Atletico San Luis · Puan 6.26.5M15.09.26 · Club León 2 - 0 Atletico San Luis · Puan 6.57.3G20.09.26 · Atletico San Luis 3 - 1 Club Necaxa · Puan 7.36.1G27.09.26 · Pumas UNAM 2 - 3 Atletico San Luis · Puan 6.15.8M12.10.26 · Atletico San Luis 1 - 2 Santos Laguna · Puan 5.86.0B18.10.26 · Deportivo Toluca 1 - 1 Atletico San Luis · Puan 6.0–G21.10.26 · Atletico San Luis 2 - 1 Querétaro FC6.5G24.10.26 · CF Atlante 0 - 1 Atletico San Luis · Puan 6.56.1M31.10.26 · Atletico San Luis 0 - 1 Atlas · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil16 maç · 1.173 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Kilit pas | 1.64 |
| Çalım | 1.01 |
| Pas isabeti | 84% |
| Kazanılan ikili | 56% |
| Top kazanma | 3.20 |
| Aldırdığı faul | 1.30 |
Son maçları
- Liga MXAtletico San Luis0Atlas179' İlk 116.1
- Liga MXCF Atlante0Atletico San Luis190' İlk 116.5
- Liga MXAtletico San Luis2Querétaro FC190' İlk 11
- Liga MXDeportivo Toluca1Atletico San Luis190' İlk 116.0
- Liga MXAtletico San Luis1Santos Laguna276' İlk 115.8
- Liga MXPumas UNAM2Atletico San Luis390' İlk 116.1
- Liga MXAtletico San Luis3Club Necaxa1Sarı kart 190' İlk 117.3
- Liga MXClub León2Atletico San Luis090' İlk 116.5
- Liga MXCF Monterrey1Atletico San Luis316' Sonradan6.2
- Liga MXAtletico San Luis1Pachuca145' Sonradan6.3
- Liga MXClub America3Atletico San Luis036' Sonradan6.4
- Liga MXAtletico San Luis0Club Tijuana028' Sonradan6.1
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler16 maç · 1.173 dk
Hücum
- Şut (isabetli)2 (0)
- Başarılı çalım5 / 8
Pas
- Kilit pas990 dk’da 1.64
- Pas isabeti84%607 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme17 · 12
- Kazanılan ikili mücadele43 / 77
- Aldırdığı faul990 dk’da 1.30
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Liga MXAtletico San Luis | 10 | 0 | 0 | 651 | 1 | 0 |
| 2025 | Liga MXAtletico San Luis | 18 | 0 | 0 | 864 | 2 | 0 |
| 2024 | Liga MXAtletico San Luis | 34 | 0 | 0 | 2.775 | 1 | 0 |
| Toplam | 62 | 0 | 0 | 4.290 | 4 | 0 | |
Kulüpler
- Atletico San LuisŞu an#18
