ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

A. Camara

Forma numarası
67
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Challenger Pro Ligi

1Maç1 kez ilk 11
16Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.57
Gol + asist0
Maç başına dakika44
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 21 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.5G09.12.25 · Jong KRC Genk 3 - 2 RSCA Futures · Puan 7.5–M23.01.26 · Kortrijk 4 - 1 Jong KRC Genk–M27.01.26 · Jong KRC Genk 0 - 2 Daring Brussels–G30.01.26 · Jong KRC Genk 2 - 0 Eupen5.9B06.02.26 · Patro Eisden Maasmechelen 4 - 4 Jong KRC Genk · Puan 5.96.4M28.02.26 · Jong KRC Genk 2 - 3 K. Lierse Kempenzonen · Puan 6.46.2M06.03.26 · K Beerschot VA 1 - 0 Jong KRC Genk · Puan 6.26.4B10.03.26 · Jong KRC Genk 0 - 0 Club NXT · Puan 6.46.9G20.03.26 · ROC Charleroi-Marchienne 1 - 2 Jong KRC Genk · Puan 6.96.7M23.08.26 · Jong KRC Genk 2 - 3 RFC Liege · Puan 6.7

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: RFC Liege 6.6, Royal Francs-Borains 7.9, KAA Gent B 6.6, ROC Charleroi-Marchienne 7.0, K. Lierse Kempenzonen 6.5, RSCA Futures 7.5, Patro Eisden Maasmechelen 5.9, K. Lierse Kempenzonen 6.4, K Beerschot VA 6.2, Club NXT 6.4, ROC Charleroi-Marchienne 6.9, RFC Liege 6.7ort. 6.7205.10.25 · RFC Liege 5 - 0 Jong KRC Genk · 6.618.10.25 · Jong KRC Genk 3 - 1 Royal Francs-Borains · 7.922.11.25 · KAA Gent B 0 - 0 Jong KRC Genk · 6.630.11.25 · Jong KRC Genk 3 - 4 ROC Charleroi-Marchienne · 7.006.12.25 · K. Lierse Kempenzonen 2 - 1 Jong KRC Genk · 6.509.12.25 · Jong KRC Genk 3 - 2 RSCA Futures · 7.506.02.26 · Patro Eisden Maasmechelen 4 - 4 Jong KRC Genk · 5.928.02.26 · Jong KRC Genk 2 - 3 K. Lierse Kempenzonen · 6.406.03.26 · K Beerschot VA 1 - 0 Jong KRC Genk · 6.210.03.26 · Jong KRC Genk 0 - 0 Club NXT · 6.420.03.26 · ROC Charleroi-Marchienne 1 - 2 Jong KRC Genk · 6.923.08.26 · Jong KRC Genk 2 - 3 RFC Liege · 6.76.77.9

90 dakika başına profil13 maç · 593 dk

90 dakika başına profil: Kilit pas 1.76, Çalım 2.68, Pas isabeti 88%, Kazanılan ikili 48%, Top kazanma 4.35, Aldırdığı faul 2.85Kilit pas: 1.76Çalım: 2.68Pas isabeti: 88%Kazanılan ikili: 48%Top kazanma: 4.35Aldırdığı faul: 2.85Kilit pas1.76Çalım2.68Pas isabeti88%Kazanılan ikili48%Top kazanma4.35Aldırdığı faul2.85
90 dakika başına profil
Kilit pas1.76
Çalım2.68
Pas isabeti88%
Kazanılan ikili48%
Top kazanma4.35
Aldırdığı faul2.85
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Challenger Pro LigiJong KRC Genk2RFC Liege316' İlk 116.7
  • Challenger Pro LigiROC Charleroi-Marchienne1Jong KRC Genk280' İlk 116.9
  • Challenger Pro LigiJong KRC Genk0Club NXT061' İlk 116.4
  • Challenger Pro LigiK Beerschot VA1Jong KRC Genk067' İlk 116.2
  • Challenger Pro LigiJong KRC Genk2K. Lierse Kempenzonen363' İlk 116.4
  • Challenger Pro LigiPatro Eisden Maasmechelen4Jong KRC Genk445' Sonradan5.9
  • Challenger Pro LigiJong KRC Genk2Eupen09' Sonradan
  • Challenger Pro LigiJong KRC Genk0Daring Brussels213' Sonradan
  • Challenger Pro LigiKortrijk4Jong KRC Genk112' Sonradan
  • Challenger Pro LigiJong KRC Genk3RSCA Futures272' İlk 117.5
  • Challenger Pro LigiK. Lierse Kempenzonen2Jong KRC Genk115' Sonradan6.5
  • Challenger Pro LigiJong KRC Genk3ROC Charleroi-Marchienne4Gol 1Sarı kart 180' İlk 117.0

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 1, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 12025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 3929.11.24 · Sonradan: 10'20.12.24 · Sonradan: 25'05.04.25 · Sonradan: 23'13.04.25 · Sonradan: 12'13.09.25 · Sonradan: 11'05.10.25 · Sonradan: 23'18.10.25 · İlk 11: 80'22.11.25 · İlk 11: 60'30.11.25 · İlk 11: 80'06.12.25 · Sonradan: 15'09.12.25 · İlk 11: 72'23.01.26 · Sonradan: 12'27.01.26 · Sonradan: 13'30.01.26 · Sonradan: 9'06.02.26 · Sonradan: 45'28.02.26 · İlk 11: 63'06.03.26 · İlk 11: 67'10.03.26 · İlk 11: 61'20.03.26 · İlk 11: 80'23.08.26 · İlk 11: 16'

Ayrıntılı istatistikler13 maç · 593 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)6 (1)
  • Başarılı çalım9 / 19

Pas

  • Kilit pas690 dk’da 1.76
  • Pas isabeti88%130 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme14 · 7
  • Kazanılan ikili mücadele42 / 88
  • Aldırdığı faul1690 dk’da 2.85

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Challenger Pro LigiJong KRC Genk1001600
2025Challenger Pro LigiJong KRC Genk151169110
2024Challenger Pro LigiJong KRC Genk5008300
Toplam211179010

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım