ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Forge FCOrta saha

Anthony Aromatario

Forma numarası
23
Orta saha

Sezon 2026Kanada Premier Ligi

23Maç22 kez ilk 11
1.830Dakika
2Gol
2Asist
9Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.58
Gol + asist3
Maç başına dakika79
90 dakikada gol + asist0.34

Sayılar arşivimizdeki 23 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.1M29.08.26 · FC Supra du Quebec 1 - 0 Forge FC · Puan 7.17.5B06.09.26 · Forge FC 1 - 1 Inter Toronto FC · Puan 7.56.9G13.09.26 · Forge FC 3 - 0 Atletico Ottawa · Puan 6.98.0B27.09.26 · Vancouver FC 1 - 1 Forge FC · Puan 8.07.5B03.10.26 · Forge FC 3 - 3 HFX Wanderers · Puan 7.58.9G08.10.26 · Forge FC 3 - 0 FC Pacific Greater Victoria · Puan 8.96.4G12.10.26 · Forge FC 5 - 0 Inter Toronto FC · Puan 6.48.2G17.10.26 · Atletico Ottawa 1 - 2 Forge FC · Puan 8.27.1B25.10.26 · FC Pacific Greater Victoria 1 - 1 Forge FC · Puan 7.18.2B01.11.26 · Atletico Ottawa 2 - 2 Forge FC · Puan 8.2

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Cavalry FC 5.9, FC Supra du Quebec 6.1, FC Supra du Quebec 7.1, Inter Toronto FC 7.5, Atletico Ottawa 6.9, Vancouver FC 8.0, HFX Wanderers 7.5, FC Pacific Greater Victoria 8.9, Inter Toronto FC 6.4, Atletico Ottawa 8.2, FC Pacific Greater Victoria 7.1, Atletico Ottawa 8.2ort. 7.3216.08.26 · Cavalry FC 2 - 1 Forge FC · 5.920.08.26 · Forge FC 3 - 2 FC Supra du Quebec · 6.129.08.26 · FC Supra du Quebec 1 - 0 Forge FC · 7.106.09.26 · Forge FC 1 - 1 Inter Toronto FC · 7.513.09.26 · Forge FC 3 - 0 Atletico Ottawa · 6.927.09.26 · Vancouver FC 1 - 1 Forge FC · 8.003.10.26 · Forge FC 3 - 3 HFX Wanderers · 7.508.10.26 · Forge FC 3 - 0 FC Pacific Greater Victoria · 8.912.10.26 · Forge FC 5 - 0 Inter Toronto FC · 6.417.10.26 · Atletico Ottawa 1 - 2 Forge FC · 8.225.10.26 · FC Pacific Greater Victoria 1 - 1 Forge FC · 7.101.11.26 · Atletico Ottawa 2 - 2 Forge FC · 8.28.28.9

90 dakika başına profil23 maç · 1.830 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.70, Kilit pas 0.84, Çalım 0.69, Pas isabeti 84%, Kazanılan ikili 58%, Top kazanma 6.30, Aldırdığı faul 2.70Şut: 0.70Kilit pas: 0.84Çalım: 0.69Pas isabeti: 84%Kazanılan ikili: 58%Top kazanma: 6.30Aldırdığı faul: 2.70Şut0.70Kilit pas0.84Çalım0.69Pas isabeti84%Kazanılan ikili58%Top kazanma6.30Aldırdığı faul2.70
90 dakika başına profil
Şut0.70
Kilit pas0.84
Çalım0.69
Pas isabeti84%
Kazanılan ikili58%
Top kazanma6.30
Aldırdığı faul2.70
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7813.05.26 · İlk 11: 90'24.05.26 · İlk 11: 76'31.05.26 · İlk 11: 90'07.06.26 · İlk 11: 90'11.06.26 · İlk 11: 90'05.07.26 · İlk 11: 85'27.07.26 · İlk 11: 90'03.08.26 · İlk 11: 64'16.08.26 · İlk 11: 71'20.08.26 · Sonradan: 26'29.08.26 · İlk 11: 41'06.09.26 · İlk 11: 90'13.09.26 · İlk 11: 90'27.09.26 · İlk 11: 90'03.10.26 · İlk 11: 90'08.10.26 · İlk 11: 90'12.10.26 · İlk 11: 83'17.10.26 · İlk 11: 77'25.10.26 · İlk 11: 59'01.11.26 · İlk 11: 78'

Ayrıntılı istatistikler23 maç · 1.830 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)8 (2)90 dk’da 0.70
  • Başarılı çalım10 / 16

Pas

  • Kilit pas1290 dk’da 0.84
  • Pas isabeti84%890 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme73 · 55
  • Kazanılan ikili mücadele156 / 268
  • Aldırdığı faul5590 dk’da 2.70

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Kanada Premier LigiForge FC23221.83090
Toplam23221.83090

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım