ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Zachary Brault Guillard

Numri i fanellës
15
Mbrojtës

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Canadian Premier League

8Ndeshje8 herë titullar
626Minuta
0Gola
0Asiste
2Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.59
Gola + asiste1
Minuta për ndeshje70
Gola + asiste për 90 min0.13

Numrat nga 50 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

–B22.03.26 · BSC Young Boys 1 - 1 FC Lugano6.0H12.09.26 · FC Supra du Quebec 0 - 2 HFX Wanderers · Vlerësimi 6.07.7F20.09.26 · Atletico Ottawa 0 - 2 FC Supra du Quebec · Vlerësimi 7.75.8H26.09.26 · Cavalry FC 6 - 0 FC Supra du Quebec · Vlerësimi 5.86.8F04.10.26 · FC Supra du Quebec 5 - 0 FC Pacific Greater Victoria · Vlerësimi 6.86.8F07.10.26 · Inter Toronto FC 1 - 2 FC Supra du Quebec · Vlerësimi 6.85.6B10.10.26 · FC Supra du Quebec 2 - 2 Vancouver FC · Vlerësimi 5.67.6F17.10.26 · FC Supra du Quebec 3 - 0 Inter Toronto FC · Vlerësimi 7.65.5F25.10.26 · HFX Wanderers 3 - 4 FC Supra du Quebec · Vlerësimi 5.57.5F01.11.26 · FC Supra du Quebec 2 - 1 Cavalry FC · Vlerësimi 7.5

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: FC Zurich 5.9, FC Winterthur 6.0, Grasshopper Club Zurich 6.0, HFX Wanderers 6.0, Atletico Ottawa 7.7, Cavalry FC 5.8, FC Pacific Greater Victoria 6.8, Inter Toronto FC 6.8, Vancouver FC 5.6, Inter Toronto FC 7.6, HFX Wanderers 5.5, Cavalry FC 7.5mes. 6.4317.12.25 · FC Zurich 0 - 1 FC Lugano · 5.924.01.26 · FC Lugano 4 - 1 FC Winterthur · 6.031.01.26 · Grasshopper Club Zurich 1 - 1 FC Lugano · 6.012.09.26 · FC Supra du Quebec 0 - 2 HFX Wanderers · 6.020.09.26 · Atletico Ottawa 0 - 2 FC Supra du Quebec · 7.726.09.26 · Cavalry FC 6 - 0 FC Supra du Quebec · 5.804.10.26 · FC Supra du Quebec 5 - 0 FC Pacific Greater Victoria · 6.807.10.26 · Inter Toronto FC 1 - 2 FC Supra du Quebec · 6.810.10.26 · FC Supra du Quebec 2 - 2 Vancouver FC · 5.617.10.26 · FC Supra du Quebec 3 - 0 Inter Toronto FC · 7.625.10.26 · HFX Wanderers 3 - 4 FC Supra du Quebec · 5.501.11.26 · FC Supra du Quebec 2 - 1 Cavalry FC · 7.57.57.7

Profili për 90 minuta19 ndeshje · 835 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.27, Pasime kyçe 0.59, Driblime 0.61, Saktësi pasimi 82%, Dyluftime 35%, Rikthime topi 3.09, Faulle të fituara 0.49Gjuajtje: 1.27Pasime kyçe: 0.59Driblime: 0.61Saktësi pasimi: 82%Dyluftime: 35%Rikthime topi: 3.09Faulle të fituara: 0.49Gjuajtje1.27Pasime kyçe0.59Driblime0.61Saktësi pasimi82%Dyluftime35%Rikthime topi3.09Faulle të fituara0.49
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.27
Pasime kyçe0.59
Driblime0.61
Saktësi pasimi82%
Dyluftime35%
Rikthime topi3.09
Faulle të fituara0.49
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 0, Asiste 1; 2025: Gola 0, Asiste 0; 2026: Gola 0, Asiste 02024 · Asiste: 1

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 4430.10.25 · Nga stoli: 45'09.11.25 · Nga stoli: 15'22.11.25 · Nga stoli: 11'14.12.25 · Nga stoli: 15'17.12.25 · Nga stoli: 20'24.01.26 · Nga stoli: 27'31.01.26 · Nga stoli: 22'15.02.26 · Nga stoli: 11'22.02.26 · Nga stoli: 9'04.03.26 · Nga stoli: 8'22.03.26 · Nga stoli: 1'12.09.26 · Titullar: 59'20.09.26 · Titullar: 90'26.09.26 · Titullar: 44'04.10.26 · Titullar: 73'07.10.26 · Titullar: 90'10.10.26 · Titullar: 90'17.10.26 · Titullar: 90'25.10.26 · Titullar: 90'01.11.26 · Titullar: 70'

Statistika të hollësishme19 ndeshje · 835 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)5 (4)1.27 për 90
  • Driblime të suksesshme3 / 9

Pasimet

  • Pasime kyçe30.59 për 90
  • Saktësia e pasimeve82%311 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje8 · 12
  • Duele të fituara17 / 49
  • Faulle të fituara20.49 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Canadian Premier LeagueFC Supra du Quebec80062620
2025Super LeagueFC Lugano180039620
UEFA Conference LeagueFC Lugano1004500
2024Super LeagueFC Lugano2001114230
UEFA Conference LeagueFC Lugano20018000
Gjithsej4901238970

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë