ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
UtrechtMbrojtës

Viggo Plantinga

Numri i fanellës
35
Mbrojtës

Sezoni 2026Eerste Divisie

10Ndeshje10 herë titullar
885Minuta
0Gola
1Asiste
4Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.37
Gola + asiste1
Minuta për ndeshje89
Gola + asiste për 90 min0.10

Numrat nga 43 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.0H09.08.26 · MVV Maastricht 2 - 1 Jong FC Utrecht · Vlerësimi 6.06.4H17.08.26 · Jong FC Utrecht 1 - 3 Vitesse Arnhem · Vlerësimi 6.46.2H24.08.26 · Jong FC Utrecht 1 - 6 Heracles Almelo · Vlerësimi 6.26.6H28.08.26 · TOP Oss 2 - 1 Jong FC Utrecht · Vlerësimi 6.66.4H31.08.26 · Jong AZ Alkmaar 2 - 1 Jong FC Utrecht · Vlerësimi 6.46.5B07.09.26 · Jong FC Utrecht 0 - 0 FC Eindhoven · Vlerësimi 6.56.1F11.09.26 · NAC Breda 2 - 3 Jong FC Utrecht · Vlerësimi 6.18.1F14.09.26 · Jong FC Utrecht 6 - 1 Jong Ajax Amsterdam · Vlerësimi 8.15.5H18.09.26 · Jong FC Utrecht 1 - 3 VVV-Venlo · Vlerësimi 5.55.9H09.10.26 · De Graafschap 2 - 1 Jong FC Utrecht · Vlerësimi 5.9

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: FC Den Bosch 6.0, Jong Ajax Amsterdam 8.1, MVV Maastricht 6.0, Vitesse Arnhem 6.4, Heracles Almelo 6.2, TOP Oss 6.6, Jong AZ Alkmaar 6.4, FC Eindhoven 6.5, NAC Breda 6.1, Jong Ajax Amsterdam 8.1, VVV-Venlo 5.5, De Graafschap 5.9mes. 6.4820.04.26 · FC Den Bosch 1 - 1 Jong FC Utrecht · 6.024.04.26 · Jong Ajax Amsterdam 0 - 2 Jong FC Utrecht · 8.109.08.26 · MVV Maastricht 2 - 1 Jong FC Utrecht · 6.017.08.26 · Jong FC Utrecht 1 - 3 Vitesse Arnhem · 6.424.08.26 · Jong FC Utrecht 1 - 6 Heracles Almelo · 6.228.08.26 · TOP Oss 2 - 1 Jong FC Utrecht · 6.631.08.26 · Jong AZ Alkmaar 2 - 1 Jong FC Utrecht · 6.407.09.26 · Jong FC Utrecht 0 - 0 FC Eindhoven · 6.511.09.26 · NAC Breda 2 - 3 Jong FC Utrecht · 6.114.09.26 · Jong FC Utrecht 6 - 1 Jong Ajax Amsterdam · 8.118.09.26 · Jong FC Utrecht 1 - 3 VVV-Venlo · 5.509.10.26 · De Graafschap 2 - 1 Jong FC Utrecht · 5.95.98.1

Profili për 90 minuta30 ndeshje · 2019 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.39, Pasime kyçe 2.23, Driblime 1.00, Saktësi pasimi 77%, Dyluftime 52%, Rikthime topi 3.67, Faulle të fituara 1.45Gjuajtje: 1.39Pasime kyçe: 2.23Driblime: 1.00Saktësi pasimi: 77%Dyluftime: 52%Rikthime topi: 3.67Faulle të fituara: 1.45Gjuajtje1.39Pasime kyçe2.23Driblime1.00Saktësi pasimi77%Dyluftime52%Rikthime topi3.67Faulle të fituara1.45
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.39
Pasime kyçe2.23
Driblime1.00
Saktësi pasimi77%
Dyluftime52%
Rikthime topi3.67
Faulle të fituara1.45
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • Eerste DivisieDe Graafschap2Jong FC Utrecht190' Titullar5.9
  • Eerste DivisieJong FC Utrecht1VVV-Venlo3Të verdhë 190' Titullar5.5
  • Eerste DivisieJong FC Utrecht6Jong Ajax Amsterdam1Asiste 175' Titullar8.1
  • Eerste DivisieNAC Breda2Jong FC Utrecht3Të verdhë 190' Titullar6.1
  • Eerste DivisieJong FC Utrecht0FC Eindhoven090' Titullar6.5
  • Eerste DivisieJong AZ Alkmaar2Jong FC Utrecht1Të verdhë 190' Titullar6.4
  • Eerste DivisieTOP Oss2Jong FC Utrecht1Të verdhë 190' Titullar6.6
  • Eerste DivisieJong FC Utrecht1Heracles Almelo690' Titullar6.2
  • Eerste DivisieJong FC Utrecht1Vitesse Arnhem390' Titullar6.4
  • Eerste DivisieMVV Maastricht2Jong FC Utrecht190' Titullar6.0
  • Eerste DivisieJong Ajax Amsterdam0Jong FC Utrecht2Asiste 165' Titullar8.1
  • Eerste DivisieFC Den Bosch1Jong FC Utrecht123' Nga stoli6.0

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2025: Gola 1, Asiste 3; 2026: Gola 0, Asiste 12025 · Gola: 12025 · Asiste: 32026 · Asiste: 1

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 8102.02.26 · Titullar: 90'16.02.26 · Titullar: 90'20.02.26 · Titullar: 90'27.02.26 · Titullar: 90'02.03.26 · Nga stoli: 45'08.03.26 · Titullar: 90'13.03.26 · Titullar: 90'17.03.26 · Titullar: 66'20.04.26 · Nga stoli: 23'24.04.26 · Titullar: 65'09.08.26 · Titullar: 90'17.08.26 · Titullar: 90'24.08.26 · Titullar: 90'28.08.26 · Titullar: 90'31.08.26 · Titullar: 90'07.09.26 · Titullar: 90'11.09.26 · Titullar: 90'14.09.26 · Titullar: 75'18.09.26 · Titullar: 90'09.10.26 · Titullar: 90'

Statistika të hollësishme30 ndeshje · 2019 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)16 (2)1.39 për 90
  • Driblime të suksesshme11 / 18

Pasimet

  • Pasime kyçe242.23 për 90
  • Saktësia e pasimeve77%791 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje37 · 31
  • Duele të fituara100 / 191
  • Faulle të fituara251.45 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Eerste DivisieJong FC Utrecht100188540
2025Eerste DivisieJong FC Utrecht3313171700
Gjithsej4314260240

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë