Club NXTMbrojtës
Samuel Gomez Van Hoogen
- Numri i fanellës
- 82
Mbrojtës
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026Challenger Pro League
8Ndeshje7 herë titullar
491Minuta
0Gola
1Asiste
3Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.51
Gola + asiste1
Minuta për ndeshje62
Gola + asiste për 90 min0.15
Numrat nga 46 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
6.4H21.03.26 · KAA Gent B 3 - 2 Club NXT · Vlerësimi 6.46.1H04.04.26 · Club NXT 0 - 1 KAS Eupen · Vlerësimi 6.17.2F29.08.26 · Patro Eisden Maasmechelen 1 - 2 Club NXT · Vlerësimi 7.26.2H05.09.26 · Club NXT 0 - 1 KAS Eupen · Vlerësimi 6.26.2H05.09.26 · Club NXT 0 - 1 KAS Eupen · Vlerësimi 6.26.1B13.09.26 · RFC Liege 4 - 4 Club NXT · Vlerësimi 6.17.0B18.09.26 · Club NXT 2 - 2 KAA Gent B · Vlerësimi 7.0–H09.10.26 · FCV Dender EH 3 - 0 Club NXT6.9B24.10.26 · Jong KRC Genk 0 - 0 Club NXT · Vlerësimi 6.9–H31.10.26 · Club NXT 3 - 4 KSC Hasselt
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta27 ndeshje · 2150 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 0.58 |
| Pasime kyçe | 0.89 |
| Driblime | 1.06 |
| Saktësi pasimi | 91% |
| Dyluftime | 55% |
| Rikthime topi | 3.14 |
| Faulle të fituara | 1.52 |
Ndeshjet e fundit
- Challenger Pro LeagueClub NXT3KSC Hasselt49' Titullar
- Challenger Pro LeagueJong KRC Genk0Club NXT090' Titullar6.9
- Challenger Pro LeagueFCV Dender EH3Club NXT011' Nga stoli
- Challenger Pro LeagueClub NXT2KAA Gent B2AAsiste 1Të verdhë 179' Titullar7.0
- Challenger Pro LeagueRFC Liege4Club NXT432' Titullar6.1
- Challenger Pro LeagueClub NXT0KAS Eupen1Të verdhë 190' Titullar6.2
- Challenger Pro LeagueClub NXT0KAS Eupen1Të verdhë 190' Titullar6.2
- Challenger Pro LeaguePatro Eisden Maasmechelen1Club NXT290' Titullar7.2
- Challenger Pro LeagueClub NXT0KAS Eupen139' Titullar6.1
- Challenger Pro LeagueKAA Gent B3Club NXT290' Titullar6.4
- Challenger Pro LeagueClub NXT2SK Beveren290' Titullar6.2
- Challenger Pro LeagueK. Lierse Kempenzonen2Club NXT190' Titullar7.0
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme27 ndeshje · 2150 min
Sulmi
- Goditje (në portë)6 (1)0.58 për 90
- Driblime të suksesshme11 / 17
Pasimet
- Pasime kyçe110.89 për 90
- Saktësia e pasimeve91%1511 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje35 · 26
- Duele të fituara104 / 189
- Faulle të fituara241.52 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Challenger Pro LeagueClub NXT | 8 | 0 | 1 | 491 | 3 | 0 |
| 2025 | Challenger Pro LeagueClub NXT | 24 | 0 | 1 | 2109 | 5 | 0 |
| 2024 | Eerste DivisieJong PSV Eindhoven | 14 | 0 | 0 | 1180 | 1 | 0 |
| Gjithsej | 46 | 0 | 2 | 3780 | 9 | 0 | |
Klubet
- Club NXTAktual#82
- Jong PSV EindhovenAktual#13
- Club BruggeAktual#82
