Notts CountyMbrojtës
Rod McDonald
- Numri i fanellës
- 3
Mbrojtës
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026EFL Trophy · League One
2Ndeshje2 herë titullar
180Minuta
0Gola
0Asiste
2Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.97
Gola + asiste1
Minuta për ndeshje90
Gola + asiste për 90 min0.10
Numrat nga 52 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
6.8F25.04.26 · Colchester United 0 - 1 Notts County · Vlerësimi 6.87.0B02.05.26 · Notts County 1 - 1 Bristol Rovers · Vlerësimi 7.07.6F10.05.26 · Chesterfield FC 0 - 1 Notts County · Vlerësimi 7.67.2B15.05.26 · Notts County 0 - 0 Chesterfield FC · Vlerësimi 7.28.4F25.05.26 · Notts County 3 - 0 Salford City · Vlerësimi 8.47.6F22.09.26 · Notts County 2 - 1 Grimsby Town · Vlerësimi 7.65.6H10.10.26 · Notts County 1 - 2 Oxford United · Vlerësimi 5.6–F20.10.26 · Notts County 2 - 0 Sheffield Wednesday6.0B24.10.26 · Notts County 1 - 1 Stockport County · Vlerësimi 6.06.5F31.10.26 · Mansfield Town 0 - 2 Notts County · Vlerësimi 6.5
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta15 ndeshje · 1060 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 1.00 |
| Pasime kyçe | 1.37 |
| Driblime | 1.00 |
| Saktësi pasimi | 83% |
| Dyluftime | 78% |
| Rikthime topi | 4.08 |
| Faulle të fituara | 1.48 |
Ndeshjet e fundit
- League OneMansfield Town0Notts County290' Titullar6.5
- League OneNotts County1Stockport County1Të verdhë 190' Titullar6.0
- League OneNotts County2Sheffield Wednesday090' Titullar
- League OneNotts County1Oxford United2Të verdhë 190' Titullar5.6
- EFL TrophyNotts County2Grimsby Town1Të verdhë 190' Titullar7.6
- League TwoNotts County3Salford City0AAsiste 190' Titullar8.4
- League TwoNotts County0Chesterfield FC090' Titullar7.2
- League TwoChesterfield FC0Notts County190' Titullar7.6
- League TwoNotts County1Bristol Rovers190' Titullar7.0
- League TwoColchester United0Notts County190' Titullar6.8
- League TwoNotts County1Barnet FC290' Titullar6.6
- League TwoNotts County5Cheltenham Town274' Titullar6.7
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme15 ndeshje · 1060 min
Sulmi
- Goditje (në portë)4 (2)1.00 për 90
- Driblime të suksesshme3 / 4
Pasimet
- Pasime kyçe61.37 për 90
- Saktësia e pasimeve83%677 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje14 · 14
- Duele të fituara73 / 93
- Faulle të fituara81.48 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EFL TrophyNotts County | 1 | 0 | 0 | 90 | 1 | 0 |
| League OneNotts County | 1 | 0 | 0 | 90 | 1 | 0 | |
| 2025 | League TwoNotts County | 25 | 0 | 1 | 1892 | 2 | 0 |
| 2024 | EFL TrophyNotts County | 3 | 0 | 0 | 225 | 1 | 0 |
| League TwoNotts County | 19 | 0 | 0 | 1276 | 4 | 0 | |
| Gjithsej | 49 | 0 | 1 | 3573 | 9 | 0 | |
Klubet
- Notts CountyAktual#3
