Barnet FCSulmues
O. Gallagher
- Numri i fanellës
- 22
- Emri i plotë
- Oisin Gallagher
Sulmues
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026EFL Trophy · League Two
13Ndeshje11 herë titullar
1006Minuta
1Gola
0Asiste
4Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.59
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje83
Gola + asiste për 90 min0.00
Numrat nga 38 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
6.6B01.09.26 · Exeter City 1 - 1 Barnet FC · Vlerësimi 6.67.1B05.09.26 · Chesterfield FC 3 - 3 Barnet FC · Vlerësimi 7.16.7F12.09.26 · Barnet FC 2 - 1 Accrington Stanley · Vlerësimi 6.76.1F19.09.26 · Barnet FC 3 - 1 Fleetwood Town · Vlerësimi 6.16.8F10.10.26 · Bristol Rovers 1 - 3 Barnet FC · Vlerësimi 6.87.5F17.10.26 · Tranmere Rovers 1 - 2 Barnet FC · Vlerësimi 7.56.8H20.10.26 · Barnet FC 1 - 3 Swindon Town · Vlerësimi 6.86.0B24.10.26 · Barnet FC 1 - 1 Oldham Athletic · Vlerësimi 6.06.2F27.10.26 · Barnet FC 3 - 1 York City FC · Vlerësimi 6.26.1B31.10.26 · Crewe Alexandra 1 - 1 Barnet FC · Vlerësimi 6.1
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta14 ndeshje · 1070 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 2.51 |
| Pasime kyçe | 1.45 |
| Driblime | 0.70 |
| Saktësi pasimi | 65% |
| Dyluftime | 52% |
| Rikthime topi | 3.03 |
| Faulle të fituara | 1.82 |
Ndeshjet e fundit
- League TwoCrewe Alexandra1Barnet FC1Të verdhë 190' Titullar6.1
- League TwoBarnet FC3York City FC190' Titullar6.2
- League TwoBarnet FC1Oldham Athletic190' Titullar6.0
- League TwoBarnet FC1Swindon Town367' Titullar6.8
- League TwoTranmere Rovers1Barnet FC290' Titullar7.5
- League TwoBristol Rovers1Barnet FC390' Titullar6.8
- League TwoBarnet FC3Fleetwood Town1Të verdhë 173' Titullar6.1
- League TwoBarnet FC2Accrington Stanley163' Titullar6.7
- League TwoChesterfield FC3Barnet FC3Të verdhë 190' Titullar7.1
- League TwoExeter City1Barnet FC190' Titullar6.6
- League TwoBarnet FC2Cheltenham Town290' Titullar7.5
- League TwoShrewsbury Town1Barnet FC390' Titullar6.7
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme14 ndeshje · 1070 min
Sulmi
- Goditje (në portë)18 (5)2.51 për 90
- Driblime të suksesshme5 / 13
Pasimet
- Pasime kyçe121.45 për 90
- Saktësia e pasimeve65%379 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje29 · 7
- Duele të fituara92 / 177
- Faulle të fituara181.82 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EFL TrophyBarnet FC | 2 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| League TwoBarnet FC | 11 | 1 | 0 | 916 | 4 | 0 | |
| 2025 | EFL TrophyLincoln City | 1 | 0 | 0 | 64 | 0 | 0 |
| 2024 | EFL TrophyLincoln City | 4 | 0 | 0 | 288 | 1 | 0 |
| Premier DivisionDrogheda United | 18 | 1 | 1 | 1302 | 5 | 0 | |
| Gjithsej | 36 | 2 | 1 | 2660 | 10 | 0 | |
Klubet
- Barnet FCAktual#22
- Drogheda UnitedAktual#26
- Lincoln CityAktual#26
