ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
Paris FCSulmues

Omar Sissoko

Numri i fanellës
18
Sulmues

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Ligue 1

4Ndeshje1 herë titullar
35Minuta
0Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.72
Gola + asiste2
Minuta për ndeshje42
Gola + asiste për 90 min0.43

Numrat nga 34 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

5.8H13.02.26 · Pau FC 1 - 2 US Boulogne · Vlerësimi 5.87.8H21.02.26 · ES Troyes 4 - 3 Pau FC · Vlerësimi 7.86.7H28.02.26 · Pau FC 0 - 3 AS Saint-Etienne · Vlerësimi 6.77.3B06.03.26 · Pau FC 2 - 2 SPC Bastia · Vlerësimi 7.36.7F13.03.26 · Clermont Foot 0 - 1 Pau FC · Vlerësimi 6.76.0B20.03.26 · Pau FC 0 - 0 Montpellier · Vlerësimi 6.0–B22.08.26 · ES Troyes 0 - 0 Paris FC–F06.09.26 · Olympique de Marseille 2 - 3 Paris FC–H10.10.26 · Lorient 1 - 0 Paris FC–F01.11.26 · Paris FC 3 - 1 AS Monaco

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: ES Troyes 6.1, En Avant Guingamp 7.3, Le Mans 6.0, Montpellier 6.8, Stade Lavallois Mayenne FC 6.2, Red Star FC 7.3, US Boulogne 5.8, ES Troyes 7.8, AS Saint-Etienne 6.7, SPC Bastia 7.3, Clermont Foot 6.7, Montpellier 6.0mes. 6.6703.11.25 · Pau FC 1 - 1 ES Troyes · 6.108.11.25 · En Avant Guingamp 2 - 2 Pau FC · 7.321.11.25 · Pau FC 1 - 2 Le Mans · 6.006.12.25 · Montpellier 0 - 1 Pau FC · 6.830.01.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 1 Pau FC · 6.206.02.26 · Red Star FC 0 - 3 Pau FC · 7.313.02.26 · Pau FC 1 - 2 US Boulogne · 5.821.02.26 · ES Troyes 4 - 3 Pau FC · 7.828.02.26 · Pau FC 0 - 3 AS Saint-Etienne · 6.706.03.26 · Pau FC 2 - 2 SPC Bastia · 7.313.03.26 · Clermont Foot 0 - 1 Pau FC · 6.720.03.26 · Pau FC 0 - 0 Montpellier · 6.06.07.8

Profili për 90 minuta15 ndeshje · 613 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 3.60, Pasime kyçe 1.74, Driblime 2.56, Saktësi pasimi 84%, Dyluftime 48%, Faulle të fituara 2.79Gjuajtje: 3.60Pasime kyçe: 1.74Driblime: 2.56Saktësi pasimi: 84%Dyluftime: 48%Faulle të fituara: 2.79Gjuajtje3.60Pasime kyçe1.74Driblime2.56Saktësi pasimi84%Dyluftime48%Faulle të fituara2.79
Profili për 90 minuta
Gjuajtje3.60
Pasime kyçe1.74
Driblime2.56
Saktësi pasimi84%
Dyluftime48%
Faulle të fituara2.79
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 1, Asiste 0; 2025: Gola 4, Asiste 1; 2026: Gola 0, Asiste 02024 · Gola: 12025 · Gola: 42025 · Asiste: 1

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 4003.10.25 · Nga stoli: 21'17.10.25 · Nga stoli: 31'24.10.25 · Titullar: 61'28.10.25 · Nga stoli: 45'03.11.25 · Nga stoli: 21'08.11.25 · Nga stoli: 14'21.11.25 · Titullar: 66'06.12.25 · Titullar: 59'30.01.26 · Nga stoli: 26'06.02.26 · Nga stoli: 28'13.02.26 · Titullar: 60'21.02.26 · Titullar: 78'28.02.26 · Titullar: 65'06.03.26 · Titullar: 83'13.03.26 · Titullar: 77'20.03.26 · Titullar: 22'22.08.26 · Nga stoli: 11'06.09.26 · Nga stoli: 1'10.10.26 · Nga stoli: 12'01.11.26 · Titullar: 11'

Statistika të hollësishme15 ndeshje · 613 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)13 (7)3.60 për 90
  • Driblime të suksesshme9 / 20

Pasimet

  • Pasime kyçe71.74 për 90
  • Saktësia e pasimeve84%145 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje3 · 3
  • Duele të fituara36 / 75
  • Faulle të fituara152.79 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Ligue 1Paris FC4003500
2025Ligue 2Pau FC194189820
2024Ligue 2Paris FC111012000
Gjithsej3451105320

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë