ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Mouhcine Rabja

Numri i fanellës
13
Mbrojtës

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2025Pro League

11Ndeshje11 herë titullar
944Minuta
0Gola
0Asiste
2Të verdhë
1Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.16
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje90
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 11 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.5F02.01.26 · Khor Fakkan FC 2 - 3 Al Dhafra · Vlerësimi 6.55.9H08.01.26 · Al Dhafra 1 - 2 Al Ain Abu Dhabi · Vlerësimi 5.96.5B19.01.26 · Ajman Club 1 - 1 Al Dhafra · Vlerësimi 6.56.1H28.01.26 · Al Dhafra 0 - 2 Al Sharjah SC · Vlerësimi 6.15.8H06.02.26 · Al Dhafra 2 - 3 Khor Fakkan FC · Vlerësimi 5.86.3B13.02.26 · Al Bataeh 1 - 1 Al Dhafra · Vlerësimi 6.35.8H18.03.26 · Al Wasl FC 3 - 0 Al Dhafra · Vlerësimi 5.86.7H05.04.26 · Dibba Al Fujairah 1 - 0 Al Dhafra · Vlerësimi 6.76.3H24.04.26 · Al Dhafra 0 - 1 Ajman Club · Vlerësimi 6.35.7B05.05.26 · Baniyas UAE 2 - 2 Al Dhafra · Vlerësimi 5.7

Ecuria e vlerësimit11 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Al Nasr SC Dubai 4.4, Khor Fakkan FC 6.5, Al Ain Abu Dhabi 5.9, Ajman Club 6.5, Al Sharjah SC 6.1, Khor Fakkan FC 5.8, Al Bataeh 6.3, Al Wasl FC 5.8, Dibba Al Fujairah 6.7, Ajman Club 6.3, Baniyas UAE 5.7mes. 6.0021.11.25 · Al Nasr SC Dubai 2 - 0 Al Dhafra · 4.402.01.26 · Khor Fakkan FC 2 - 3 Al Dhafra · 6.508.01.26 · Al Dhafra 1 - 2 Al Ain Abu Dhabi · 5.919.01.26 · Ajman Club 1 - 1 Al Dhafra · 6.528.01.26 · Al Dhafra 0 - 2 Al Sharjah SC · 6.106.02.26 · Al Dhafra 2 - 3 Khor Fakkan FC · 5.813.02.26 · Al Bataeh 1 - 1 Al Dhafra · 6.318.03.26 · Al Wasl FC 3 - 0 Al Dhafra · 5.805.04.26 · Dibba Al Fujairah 1 - 0 Al Dhafra · 6.724.04.26 · Al Dhafra 0 - 1 Ajman Club · 6.305.05.26 · Baniyas UAE 2 - 2 Al Dhafra · 5.75.76.7

Profili për 90 minuta11 ndeshje · 944 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.25, Driblime 1.00, Saktësi pasimi 78%, Dyluftime 53%, Rikthime topi 2.73, Faulle të fituara 1.00Gjuajtje: 1.25Driblime: 1.00Saktësi pasimi: 78%Dyluftime: 53%Rikthime topi: 2.73Faulle të fituara: 1.00Gjuajtje1.25Driblime1.00Saktësi pasimi78%Dyluftime53%Rikthime topi2.73Faulle të fituara1.00
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.25
Driblime1.00
Saktësi pasimi78%
Dyluftime53%
Rikthime topi2.73
Faulle të fituara1.00
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • UAE Pro LeagueBaniyas UAE2Al Dhafra290' Titullar5.7
  • UAE Pro LeagueAl Dhafra0Ajman Club190' Titullar6.3
  • UAE Pro LeagueDibba Al Fujairah1Al Dhafra090' Titullar6.7
  • UAE Pro LeagueAl Wasl FC3Al Dhafra090' Titullar5.8
  • UAE Pro LeagueAl Bataeh1Al Dhafra1Të verdhë 190' Titullar6.3
  • UAE Pro LeagueAl Dhafra2Khor Fakkan FC390' Titullar5.8
  • UAE Pro LeagueAl Dhafra0Al Sharjah SC290' Titullar6.1
  • UAE Pro LeagueAjman Club1Al Dhafra190' Titullar6.5
  • UAE Pro LeagueAl Dhafra1Al Ain Abu Dhabi290' Titullar5.9
  • UAE Pro LeagueKhor Fakkan FC2Al Dhafra390' Titullar6.5
  • UAE Pro LeagueAl Nasr SC Dubai2Al Dhafra0Të verdhë 1Të kuq 144' Titullar4.4

Minutat e luajtura11 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 11 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 8621.11.25 · Titullar: 44'02.01.26 · Titullar: 90'08.01.26 · Titullar: 90'19.01.26 · Titullar: 90'28.01.26 · Titullar: 90'06.02.26 · Titullar: 90'13.02.26 · Titullar: 90'18.03.26 · Titullar: 90'05.04.26 · Titullar: 90'24.04.26 · Titullar: 90'05.05.26 · Titullar: 90'

Statistika të hollësishme11 ndeshje · 944 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)5 (4)1.25 për 90
  • Driblime të suksesshme3 / 4

Pasimet

  • Pasime kyçe2
  • Saktësia e pasimeve78%478 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje9 · 6
  • Duele të fituara39 / 73
  • Faulle të fituara61.00 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2025Pro LeagueAl Dhafra110094421
Gjithsej110094421

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë