ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
BurnleyMesfushor

Largie Ramazani

Numri i fanellës
19
Mesfushor

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026English League Championship

8Ndeshje6 herë titullar
549Minuta
2Gola
1Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.69
Gola + asiste3
Minuta për ndeshje73
Gola + asiste për 90 min0.37

Numrat nga 71 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Real Sociedad 6.3, Barcelona 6.5, Middlesbrough 6.2, Bristol City 6.3, Wrexham FC 7.5, Swansea City 7.2, Derby County 6.2, Watford 7.2, Charlton Athletic 7.8, Wolverhampton Wanderers 6.7, Lincoln City 5.8, Portsmouth 6.0mes. 6.6417.05.26 · Real Sociedad 3 - 4 Valencia · 6.323.05.26 · Valencia 3 - 1 Barcelona · 6.502.09.26 · Burnley 1 - 1 Middlesbrough · 6.205.09.26 · Burnley 1 - 2 Bristol City · 6.308.09.26 · Wrexham FC 1 - 1 Burnley · 7.512.09.26 · Swansea City 3 - 1 Burnley · 7.219.09.26 · Burnley 1 - 1 Derby County · 6.210.10.26 · Watford 0 - 4 Burnley · 7.213.10.26 · Burnley 2 - 2 Charlton Athletic · 7.816.10.26 · Burnley 1 - 2 Wolverhampton Wanderers · 6.724.10.26 · Lincoln City 4 - 1 Burnley · 5.831.10.26 · Burnley 0 - 0 Portsmouth · 6.06.07.8

Profili për 90 minuta33 ndeshje · 1845 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 2.29, Pasime kyçe 1.96, Driblime 2.99, Saktësi pasimi 75%, Dyluftime 39%, Rikthime topi 3.56, Faulle të fituara 2.28Gjuajtje: 2.29Pasime kyçe: 1.96Driblime: 2.99Saktësi pasimi: 75%Dyluftime: 39%Rikthime topi: 3.56Faulle të fituara: 2.28Gjuajtje2.29Pasime kyçe1.96Driblime2.99Saktësi pasimi75%Dyluftime39%Rikthime topi3.56Faulle të fituara2.28
Profili për 90 minuta
Gjuajtje2.29
Pasime kyçe1.96
Driblime2.99
Saktësi pasimi75%
Dyluftime39%
Rikthime topi3.56
Faulle të fituara2.28
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 7, Asiste 2; 2025: Gola 6, Asiste 2; 2026: Gola 2, Asiste 12024 · Gola: 72024 · Asiste: 22025 · Gola: 62025 · Asiste: 22026 · Gola: 22026 · Asiste: 1

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 6621.03.26 · Titullar: 66'05.04.26 · Titullar: 90'11.04.26 · Titullar: 90'21.04.26 · Titullar: 89'25.04.26 · Titullar: 84'02.05.26 · Titullar: 73'10.05.26 · Nga stoli: 20'14.05.26 · Nga stoli: 29'17.05.26 · Nga stoli: 16'23.05.26 · Nga stoli: 38'02.09.26 · Nga stoli: 45'05.09.26 · Titullar: 70'08.09.26 · Titullar: 90'12.09.26 · Titullar: 82'19.09.26 · Nga stoli: 29'10.10.26 · Titullar: 63'13.10.26 · Titullar: 80'16.10.26 · Titullar: 90'24.10.26 · Titullar: 90'31.10.26 · Titullar: 90'

Statistika të hollësishme33 ndeshje · 1845 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)39 (21)2.29 për 90
  • Driblime të suksesshme30 / 77

Pasimet

  • Pasime kyçe281.96 për 90
  • Saktësia e pasimeve75%489 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje24 · 25
  • Duele të fituara82 / 209
  • Faulle të fituara252.28 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026English League ChampionshipBurnley82154900
2025Copa del ReyValencia30114900
LaLigaValencia2761125040
2024English League ChampionshipLeeds United296280720
FA CupLeeds United1009000
LaLiga 2UD Almeria1109000
Gjithsej69155293560

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë