Pau FCMesfushor
Jessy Benet
- Numri i fanellës
- 21
Mesfushor
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026Ligue 2
11Ndeshje11 herë titullar
930Minuta
1Gola
3Asiste
1Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar7.06
Gola + asiste4
Minuta për ndeshje84
Gola + asiste për 90 min0.43
Numrat nga 74 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
6.9F14.08.26 · Dijon 0 - 1 Pau FC · Vlerësimi 6.97.2H21.08.26 · Pau FC 0 - 1 Nancy Lorraine · Vlerësimi 7.28.2B28.08.26 · Rodez 2 - 2 Pau FC · Vlerësimi 8.27.3B04.09.26 · Pau FC 1 - 1 Sochaux Montbeliard · Vlerësimi 7.36.7H11.09.26 · Montpellier 1 - 0 Pau FC · Vlerësimi 6.76.7H11.09.26 · Montpellier 1 - 0 Pau FC · Vlerësimi 6.78.3F18.09.26 · Pau FC 2 - 0 USL Dunkerque · Vlerësimi 8.37.2F09.10.26 · Pau FC 3 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · Vlerësimi 7.25.9F23.10.26 · Pau FC 2 - 1 Grenoble Foot 38 · Vlerësimi 5.96.2F30.10.26 · Metz 1 - 3 Pau FC · Vlerësimi 6.2
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta29 ndeshje · 2529 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 1.67 |
| Pasime kyçe | 1.95 |
| Driblime | 1.30 |
| Saktësi pasimi | 83% |
| Dyluftime | 60% |
| Rikthime topi | 3.73 |
| Faulle të fituara | 2.01 |
Ndeshjet e fundit
- Ligue 2Metz1Pau FC3AAsiste 190' Titullar6.2
- Ligue 2Pau FC2Grenoble Foot 381Të verdhë 190' Titullar5.9
- Ligue 2Pau FC3Stade Lavallois Mayenne FC2AAsiste 142' Titullar7.2
- Ligue 2Pau FC2USL Dunkerque0Gola 190' Titullar8.3
- Ligue 2Montpellier1Pau FC090' Titullar6.7
- Ligue 2Montpellier1Pau FC090' Titullar6.7
- Ligue 2Pau FC1Sochaux Montbeliard190' Titullar7.3
- Ligue 2Rodez2Pau FC2AAsiste 190' Titullar8.2
- Ligue 2Pau FC0Nancy Lorraine189' Titullar7.2
- Ligue 2Dijon0Pau FC179' Titullar6.9
- Ligue 2Pau FC0Annecy FC190' Titullar6.4
- Ligue 2Grenoble Foot 381ES Troyes090' Titullar6.1
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme29 ndeshje · 2529 min
Sulmi
- Goditje (në portë)23 (18)1.67 për 90
- Driblime të suksesshme18 / 26
Pasimet
- Pasime kyçe471.95 për 90
- Saktësia e pasimeve83%1143 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje52 · 40
- Duele të fituara152 / 253
- Faulle të fituara382.01 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Ligue 2Pau FC | 11 | 1 | 3 | 930 | 1 | 0 |
| 2025 | Coupe de FranceGrenoble Foot 38 | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| Ligue 2Grenoble Foot 38 | 29 | 7 | 2 | 2467 | 3 | 0 | |
| 2024 | Ligue 2Grenoble Foot 38 | 33 | 5 | 3 | 2512 | 4 | 0 |
| Gjithsej | 74 | 13 | 8 | 5999 | 8 | 0 | |
Klubet
- Pau FCAktual#21
- Grenoble Foot 38Aktual#8
