ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
Cadiz CFSulmues

Urko Izeta

Kombësia
Spain
Mosha
27
Numri i fanellës
19
Vendlindja
Aia
Sulmues

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026LaLiga 2

10Ndeshje6 herë titullar
546Minuta
1Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.24
Gola + asiste1
Minuta për ndeshje51
Gola + asiste për 90 min0.18

Numrat nga 71 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.1B22.08.26 · CD Eldense 2 - 2 Cadiz CF · Vlerësimi 6.16.6B30.08.26 · Cadiz CF 1 - 1 Real Valladolid · Vlerësimi 6.66.1H06.09.26 · UD Almeria 3 - 2 Cadiz CF · Vlerësimi 6.16.0H12.09.26 · Cadiz CF 0 - 1 UD Las Palmas · Vlerësimi 6.0–H19.09.26 · Cadiz CF 1 - 2 Girona FC6.6B26.09.26 · CD Tenerife 1 - 1 Cadiz CF · Vlerësimi 6.6–F03.10.26 · Cadiz CF 4 - 0 Leganes–H18.10.26 · Granada 2 - 0 Cadiz CF6.2F25.10.26 · Cadiz CF 3 - 1 AD Ceuta FC · Vlerësimi 6.26.1F29.10.26 · Xerez CD 1 - 3 Cadiz CF · Vlerësimi 6.1

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Sevilla 6.3, Real Sociedad 5.7, Valencia 6.4, Real Madrid 7.0, Celta de Vigo B 6.3, CD Eldense 6.1, Real Valladolid 6.6, UD Almeria 6.1, UD Las Palmas 6.0, CD Tenerife 6.6, AD Ceuta FC 6.2, Xerez CD 6.1mes. 6.2824.01.26 · Sevilla 2 - 1 Athletic Bilbao · 6.301.02.26 · Athletic Bilbao 1 - 1 Real Sociedad · 5.704.02.26 · Valencia 1 - 2 Athletic Bilbao · 6.423.05.26 · Real Madrid 4 - 2 Athletic Bilbao · 7.015.08.26 · Cadiz CF 0 - 0 Celta de Vigo B · 6.322.08.26 · CD Eldense 2 - 2 Cadiz CF · 6.130.08.26 · Cadiz CF 1 - 1 Real Valladolid · 6.606.09.26 · UD Almeria 3 - 2 Cadiz CF · 6.112.09.26 · Cadiz CF 0 - 1 UD Las Palmas · 6.026.09.26 · CD Tenerife 1 - 1 Cadiz CF · 6.625.10.26 · Cadiz CF 3 - 1 AD Ceuta FC · 6.229.10.26 · Xerez CD 1 - 3 Cadiz CF · 6.16.17.0

Profili për 90 minuta21 ndeshje · 750 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 2.34, Pasime kyçe 1.87, Driblime 2.17, Saktësi pasimi 75%, Dyluftime 44%, Faulle të fituara 2.19Gjuajtje: 2.34Pasime kyçe: 1.87Driblime: 2.17Saktësi pasimi: 75%Dyluftime: 44%Faulle të fituara: 2.19Gjuajtje2.34Pasime kyçe1.87Driblime2.17Saktësi pasimi75%Dyluftime44%Faulle të fituara2.19
Profili për 90 minuta
Gjuajtje2.34
Pasime kyçe1.87
Driblime2.17
Saktësi pasimi75%
Dyluftime44%
Faulle të fituara2.19
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2023: Gola 21; 2024: Gola 14, Asiste 3; 2025: Gola 1, Asiste 0; 2026: Gola 1, Asiste 02023 · Gola: 212024 · Gola: 142024 · Asiste: 32025 · Gola: 12026 · Gola: 1

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 4213.01.26 · Nga stoli: 36'17.01.26 · Nga stoli: 14'24.01.26 · Titullar: 57'01.02.26 · Nga stoli: 18'04.02.26 · Titullar: 59'20.02.26 · Nga stoli: 10'14.03.26 · Nga stoli: 11'17.05.26 · Nga stoli: 11'23.05.26 · Nga stoli: 16'15.08.26 · Titullar: 90'22.08.26 · Titullar: 90'30.08.26 · Titullar: 62'06.09.26 · Titullar: 90'12.09.26 · Titullar: 58'19.09.26 · Nga stoli: 8'26.09.26 · Nga stoli: 20'03.10.26 · Nga stoli: 11'18.10.26 · Nga stoli: 34'25.10.26 · Titullar: 83'29.10.26 · Titullar: 58'

Statistika të hollësishme21 ndeshje · 750 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)16 (7)2.34 për 90
  • Driblime të suksesshme7 / 13

Pasimet

  • Pasime kyçe61.87 për 90
  • Saktësia e pasimeve75%187 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje9 · –
  • Duele të fituara36 / 82
  • Faulle të fituara122.19 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026LaLiga 2Cadiz CF101054600
2025Copa del ReyAthletic Bilbao30016410
LaLigaAthletic Bilbao131018920
2024LaLiga 2CD Mirandes43143222630
2023Segunda División RFEF - Play-offsAthletic Bilbao B3321–270670
Gjithsej1023735831130

Klubet

Rreth

Urko Izeta luan si sulmues te Cadiz CF. Data dhe vendi i lindjes: 29 sht 1999, Aia (27 vjeç). Kombësia: Spain. Në sezonin 2026: 10 ndeshje, 546 minuta, 1 gol dhe 0 asistime.

Tekst automatik nga numrat e kësaj faqeje · përditësohet pas çdo ndeshjeje

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë