GranadaMesfushor
Gerard Gumbau
- Numri i fanellës
- 6
Mesfushor
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026LaLiga 2
13Ndeshje13 herë titullar
1110Minuta
1Gola
2Asiste
2Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar7.12
Gola + asiste4
Minuta për ndeshje86
Gola + asiste për 90 min0.42
Numrat nga 80 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
6.5H06.09.26 · Eibar 3 - 0 Granada · Vlerësimi 6.57.1B12.09.26 · Granada 1 - 1 Albacete Balompie · Vlerësimi 7.18.0H20.09.26 · Leganes 3 - 2 Granada · Vlerësimi 8.07.3H26.09.26 · Granada 2 - 3 FC Andorra · Vlerësimi 7.38.2F04.10.26 · Real Sociedad B 2 - 3 Granada · Vlerësimi 8.28.2F04.10.26 · Real Sociedad B 2 - 3 Granada · Vlerësimi 8.26.4F12.10.26 · Burgos CF 0 - 1 Granada · Vlerësimi 6.4–F18.10.26 · Granada 2 - 0 Cadiz CF6.2F23.10.26 · Granada 2 - 1 Real Valladolid · Vlerësimi 6.26.2F01.11.26 · CD Eldense 0 - 2 Granada · Vlerësimi 6.2
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta37 ndeshje · 2155 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 1.96 |
| Pasime kyçe | 3.18 |
| Driblime | 1.29 |
| Saktësi pasimi | 87% |
| Dyluftime | 49% |
| Rikthime topi | 3.06 |
| Faulle të fituara | 1.63 |
Ndeshjet e fundit
- LaLiga 2CD Eldense0Granada2AAsiste 190' Titullar6.2
- Segunda DivisionGranada2Real Valladolid1AAsiste 190' Titullar6.2
- Segunda DivisionGranada2Cadiz CF0Gola 190' Titullar
- Segunda DivisionBurgos CF0Granada190' Titullar6.4
- Segunda DivisionReal Sociedad B2Granada390' Titullar8.2
- Segunda DivisionReal Sociedad B2Granada390' Titullar8.2
- Segunda DivisionGranada2FC Andorra3AAsiste 178' Titullar7.3
- Segunda DivisionLeganes3Granada2Të verdhë 190' Titullar8.0
- Segunda DivisionGranada1Albacete Balompie190' Titullar7.1
- Segunda DivisionEibar3Granada066' Titullar6.5
- Segunda DivisionEibar3Granada066' Titullar6.5
- Segunda DivisionCordoba CF1Granada390' Titullar7.7
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme37 ndeshje · 2155 min
Sulmi
- Goditje (në portë)25 (7)1.96 për 90
- Driblime të suksesshme7 / 14
Pasimet
- Pasime kyçe513.18 për 90
- Saktësia e pasimeve87%974 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje43 · 14
- Duele të fituara84 / 171
- Faulle të fituara111.63 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | LaLiga 2Granada | 13 | 1 | 2 | 1110 | 2 | 0 |
| 2025 | Copa del ReyRayo Vallecano | 3 | 0 | 0 | 212 | 1 | 0 |
| LaLigaRayo Vallecano | 28 | 0 | 3 | 1197 | 4 | 0 | |
| UEFA Conference LeagueRayo Vallecano | 11 | 1 | 0 | 512 | 2 | 0 | |
| 2024 | Copa del ReyRayo Vallecano | 2 | 0 | 1 | 154 | 0 | 0 |
| LaLigaRayo Vallecano | 22 | 0 | 1 | 851 | 4 | 0 | |
| Gjithsej | 79 | 2 | 7 | 4036 | 13 | 0 | |
Klubet
- GranadaAktual#6
- Rayo VallecanoAktual#15
- FC Neman GrodnoAktual#15
