Barnet FCMesfushor
C. Lakin
- Kombësia
- England
- Mosha
- 27
- Numri i fanellës
- 8
- Vendlindja
- Solihull
- Emri i plotë
- Charlie Lakin
Mesfushor
Foto: Struway2 · CC BY-SA 4.0 · Burimet: Wikidata (CC0), Wikimedia Commons
Sezoni 2026League Two
13Ndeshje13 herë titullar
1107Minuta
6Gola
3Asiste
1Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar7.12
Gola + asiste5
Minuta për ndeshje84
Gola + asiste për 90 min0.54
Numrat nga 103 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
6.3B01.09.26 · Exeter City 1 - 1 Barnet FC · Vlerësimi 6.38.2B05.09.26 · Chesterfield FC 3 - 3 Barnet FC · Vlerësimi 8.29.2F12.09.26 · Barnet FC 2 - 1 Accrington Stanley · Vlerësimi 9.28.2F19.09.26 · Barnet FC 3 - 1 Fleetwood Town · Vlerësimi 8.26.6F10.10.26 · Bristol Rovers 1 - 3 Barnet FC · Vlerësimi 6.66.9F17.10.26 · Tranmere Rovers 1 - 2 Barnet FC · Vlerësimi 6.97.9H20.10.26 · Barnet FC 1 - 3 Swindon Town · Vlerësimi 7.96.0B24.10.26 · Barnet FC 1 - 1 Oldham Athletic · Vlerësimi 6.06.2F27.10.26 · Barnet FC 3 - 1 York City FC · Vlerësimi 6.25.7B31.10.26 · Crewe Alexandra 1 - 1 Barnet FC · Vlerësimi 5.7
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta38 ndeshje · 2592 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 1.84 |
| Pasime kyçe | 2.38 |
| Driblime | 1.22 |
| Saktësi pasimi | 67% |
| Dyluftime | 42% |
| Rikthime topi | 3.22 |
| Faulle të fituara | 1.58 |
Ndeshjet e fundit
- League TwoCrewe Alexandra1Barnet FC176' Titullar5.7
- League TwoBarnet FC3York City FC190' Titullar6.2
- League TwoBarnet FC1Oldham Athletic162' Titullar6.0
- League TwoBarnet FC1Swindon Town3AAsiste 190' Titullar7.9
- League TwoTranmere Rovers1Barnet FC290' Titullar6.9
- League TwoBristol Rovers1Barnet FC389' Titullar6.6
- League TwoBarnet FC3Fleetwood Town1Gola 190' Titullar8.2
- League TwoBarnet FC2Accrington Stanley12Gola 290' Titullar9.2
- League TwoChesterfield FC3Barnet FC3AAsiste 190' Titullar8.2
- League TwoExeter City1Barnet FC1Të verdhë 173' Titullar6.3
- League TwoBarnet FC2Cheltenham Town2Gola 187' Titullar6.9
- League TwoShrewsbury Town1Barnet FC3Gola 1AAsiste 190' Titullar9.2
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme38 ndeshje · 2592 min
Sulmi
- Goditje (në portë)31 (19)1.84 për 90
- Driblime të suksesshme21 / 63
Pasimet
- Pasime kyçe482.38 për 90
- Saktësia e pasimeve67%828 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje48 · 20
- Duele të fituara128 / 306
- Faulle të fituara311.58 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | League TwoBarnet FC | 13 | 6 | 3 | 1107 | 1 | 0 |
| 2025 | FA CupWalsall | 3 | 0 | 0 | 197 | 0 | 0 |
| League TwoWalsall | 44 | 1 | 3 | 2860 | 3 | 1 | |
| 2024 | EFL TrophyWalsall | 4 | 1 | 0 | 329 | 0 | 0 |
| League TwoWalsall | 39 | 3 | 1 | 2373 | 2 | 0 | |
| Gjithsej | 103 | 11 | 7 | 6866 | 6 | 1 | |
Klubet
Rreth
C. Lakin luan si mesfushor te Barnet FC. Data dhe vendi i lindjes: 8 maj 1999, Solihull (27 vjeç). Kombësia: England. Në sezonin 2026: 13 ndeshje, 1107 minuta, 6 gola dhe 3 asistime.
Tekst automatik nga numrat e kësaj faqeje · përditësohet pas çdo ndeshjeje
