ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
FC St. GallenMesfushor

Behar Neziri

Numri i fanellës
66
Mesfushor

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Super League

3Ndeshje0 herë titullar
62Minuta
0Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar7.00
Gola + asiste1
Minuta për ndeshje69
Gola + asiste për 90 min0.13

Numrat nga 20 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

7.1H28.10.25 · FC Sion 3 - 2 FC St. Gallen · Vlerësimi 7.18.5H09.11.25 · FC St. Gallen 1 - 4 BSC Young Boys · Vlerësimi 8.57.5F23.11.25 · FC St. Gallen 1 - 0 FC Lausanne Sport · Vlerësimi 7.56.4B30.11.25 · FC Basel 0 - 0 FC St. Gallen · Vlerësimi 6.46.4H06.12.25 · FC St. Gallen 1 - 2 FC Zurich · Vlerësimi 6.47.6F13.12.25 · FC Thun 1898 0 - 2 FC St. Gallen · Vlerësimi 7.67.2F16.12.25 · FC St. Gallen 3 - 1 FC Sion · Vlerësimi 7.2–F06.09.26 · Servette FC 0 - 2 FC St. Gallen6.0H12.09.26 · FC St. Gallen 0 - 3 FC Sion · Vlerësimi 6.06.3F11.10.26 · FC St. Gallen 1 - 0 FC Lausanne Sport · Vlerësimi 6.3

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: FC Thun 1898 6.7, BSC Young Boys 6.9, Grasshopper Club Zurich 7.7, FC Sion 7.1, BSC Young Boys 8.5, FC Lausanne Sport 7.5, FC Basel 6.4, FC Zurich 6.4, FC Thun 1898 7.6, FC Sion 7.2, FC Sion 6.0, FC Lausanne Sport 6.3mes. 7.0204.10.25 · FC St. Gallen 1 - 2 FC Thun 1898 · 6.719.10.25 · BSC Young Boys 1 - 2 FC St. Gallen · 6.925.10.25 · FC St. Gallen 5 - 0 Grasshopper Club Zurich · 7.728.10.25 · FC Sion 3 - 2 FC St. Gallen · 7.109.11.25 · FC St. Gallen 1 - 4 BSC Young Boys · 8.523.11.25 · FC St. Gallen 1 - 0 FC Lausanne Sport · 7.530.11.25 · FC Basel 0 - 0 FC St. Gallen · 6.406.12.25 · FC St. Gallen 1 - 2 FC Zurich · 6.413.12.25 · FC Thun 1898 0 - 2 FC St. Gallen · 7.616.12.25 · FC St. Gallen 3 - 1 FC Sion · 7.212.09.26 · FC St. Gallen 0 - 3 FC Sion · 6.011.10.26 · FC St. Gallen 1 - 0 FC Lausanne Sport · 6.36.38.5

Profili për 90 minuta9 ndeshje · 601 min

Profili për 90 minuta: Pasime kyçe 2.19, Saktësi pasimi 66%, Dyluftime 54%, Rikthime topi 6.01, Faulle të fituara 1.60Pasime kyçe: 2.19Saktësi pasimi: 66%Dyluftime: 54%Rikthime topi: 6.01Faulle të fituara: 1.60Pasime kyçe2.19Saktësi pasimi66%Dyluftime54%Rikthime topi6.01Faulle të fituara1.60
Profili për 90 minuta
Pasime kyçe2.19
Saktësi pasimi66%
Dyluftime54%
Rikthime topi6.01
Faulle të fituara1.60
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2025: Gola 0, Asiste 1; 2026: Gola 0, Asiste 02025 · Asiste: 1

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 8026.07.25 · Titullar: 90'02.08.25 · Titullar: 90'09.08.25 · Titullar: 90'24.08.25 · Titullar: 90'31.08.25 · Titullar: 90'13.09.25 · Titullar: 90'27.09.25 · Titullar: 90'04.10.25 · Titullar: 90'19.10.25 · Titullar: 90'25.10.25 · Titullar: 90'28.10.25 · Titullar: 90'09.11.25 · Titullar: 90'23.11.25 · Titullar: 90'30.11.25 · Titullar: 90'06.12.25 · Titullar: 90'13.12.25 · Titullar: 90'16.12.25 · Titullar: 89'06.09.26 · Nga stoli: 13'12.09.26 · Nga stoli: 30'11.10.26 · Nga stoli: 19'

Statistika të hollësishme9 ndeshje · 601 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)1 (1)
  • Driblime të suksesshme2 / 2

Pasimet

  • Pasime kyçe72.19 për 90
  • Saktësia e pasimeve66%192 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje18 · 18
  • Duele të fituara38 / 71
  • Faulle të fituara81.60 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Super LeagueFC St. Gallen3006200
2025Super LeagueFC St. Gallen1701152960
Gjithsej2001159160

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë