SC TelstarMbrojtës
Abdelnour Soualhia
- Numri i fanellës
- 4
Mbrojtës
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026Eredivisie
10Ndeshje10 herë titullar
900Minuta
1Gola
1Asiste
3Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.67
Gola + asiste1
Minuta për ndeshje90
Gola + asiste për 90 min0.10
Numrat nga 15 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
6.3H30.08.26 · SC Telstar 0 - 4 Ajax Amsterdam · Vlerësimi 6.36.2B06.09.26 · SC Telstar 2 - 2 SC Cambuur Leeuwarden · Vlerësimi 6.26.7H09.09.26 · Twente 1 - 0 SC Telstar · Vlerësimi 6.76.8B13.09.26 · Heerenveen 0 - 0 SC Telstar · Vlerësimi 6.86.9H20.09.26 · AZ Alkmaar 1 - 0 SC Telstar · Vlerësimi 6.97.3B11.10.26 · SC Telstar 2 - 2 ADO Den Haag · Vlerësimi 7.36.7H17.10.26 · SC Telstar 3 - 4 Feyenoord Rotterdam · Vlerësimi 6.76.2H23.10.26 · Go Ahead Eagles 3 - 2 SC Telstar · Vlerësimi 6.26.1H27.10.26 · SC Telstar 0 - 2 Almere City FC · Vlerësimi 6.17.5F01.11.26 · SC Telstar 4 - 2 Utrecht · Vlerësimi 7.5
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta11 ndeshje · 990 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 1.50 |
| Pasime kyçe | 0.67 |
| Driblime | 0.83 |
| Saktësi pasimi | 88% |
| Dyluftime | 60% |
| Rikthime topi | 3.44 |
| Faulle të fituara | 2.09 |
Ndeshjet e fundit
- EredivisieSC Telstar4Utrecht2Gola 190' Titullar7.5
- KNVB CupSC Telstar0Almere City FC290' Titullar6.1
- EredivisieGo Ahead Eagles3SC Telstar290' Titullar6.2
- EredivisieSC Telstar3Feyenoord Rotterdam490' Titullar6.7
- EredivisieSC Telstar2ADO Den Haag2Të verdhë 190' Titullar7.3
- EredivisieAZ Alkmaar1SC Telstar090' Titullar6.9
- EredivisieHeerenveen0SC Telstar090' Titullar6.8
- EredivisieTwente1SC Telstar090' Titullar6.7
- EredivisieSC Telstar2SC Cambuur Leeuwarden2Të verdhë 190' Titullar6.2
- EredivisieSC Telstar0Ajax Amsterdam490' Titullar6.3
- EredivisieSC Telstar1Sparta Rotterdam3Gola 1Të verdhë 190' Titullar7.2
- EredivisieNEC Nijmegen1SC Telstar2AAsiste 190' Titullar8.4
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura15 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme11 ndeshje · 990 min
Sulmi
- Goditje (në portë)9 (1)1.50 për 90
- Driblime të suksesshme5 / 7
Pasimet
- Pasime kyçe40.67 për 90
- Saktësia e pasimeve88%597 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje15 · 16
- Duele të fituara74 / 123
- Faulle të fituara232.09 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EredivisieSC Telstar | 10 | 1 | 1 | 900 | 3 | 0 |
| 2025 | Coupe de FranceLe Puy Foot Auvergne 43 | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| 2024 | Coupe de FranceLe Puy Foot Auvergne 43 | 1 | 0 | 1 | 90 | 0 | 0 |
| 2023 | Coupe de FranceAvoine OCC | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| Gjithsej | 13 | 1 | 2 | 1170 | 3 | 0 | |
Klubet
- SC TelstarAktual#4
- Avoine OCCAktual#5
- Le Puy Foot Auvergne 43Aktual#6
