EupenDefans
Y. Van Genechten
- Forma numarası
- 2
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Challenger Pro Ligi
8Maç8 kez ilk 11
720Dakika
0Gol
2Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.02
Gol + asist2
Maç başına dakika85
90 dakikada gol + asist0.21
Sayılar arşivimizdeki 55 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.6B20.03.26 · Eupen 0 - 0 RFC Seraing · Puan 6.66.2B10.04.26 · Eupen 3 - 3 K Beerschot VA · Puan 6.26.4M21.08.26 · KSC Lokeren-Temse 2 - 1 Eupen · Puan 6.47.5G05.09.26 · Club NXT 0 - 1 Eupen · Puan 7.57.5G05.09.26 · Club NXT 0 - 1 Eupen · Puan 7.56.7G13.09.26 · Patro Eisden Maasmechelen 1 - 2 Eupen · Puan 6.78.6G19.09.26 · Eupen 3 - 1 RFC Liege · Puan 8.67.7G09.10.26 · RSCA Futures 0 - 2 Eupen · Puan 7.76.6M25.10.26 · Eupen 1 - 2 K Beerschot VA · Puan 6.66.4M01.11.26 · Eupen 1 - 2 Royal Excelsior Virton · Puan 6.4
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil25 maç · 1.991 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.83 |
| Kilit pas | 1.13 |
| Çalım | 0.65 |
| Pas isabeti | 78% |
| Kazanılan ikili | 65% |
| Top kazanma | 4.00 |
| Aldırdığı faul | 0.36 |
Son maçları
- Challenger Pro LigiEupen1Royal Excelsior Virton290' İlk 116.4
- Challenger Pro LigiEupen1K Beerschot VA290' İlk 116.6
- Challenger Pro LigiRSCA Futures0Eupen2AAsist 1Sarı kart 190' İlk 117.7
- Challenger Pro LigiEupen3RFC Liege1AAsist 190' İlk 118.6
- Challenger Pro LigiPatro Eisden Maasmechelen1Eupen290' İlk 116.7
- Challenger Pro LigiClub NXT0Eupen190' İlk 117.5
- Challenger Pro LigiClub NXT0Eupen190' İlk 117.5
- Challenger Pro LigiKSC Lokeren-Temse2Eupen190' İlk 116.4
- Challenger Pro LigiEupen3K Beerschot VA336' Sonradan6.2
- Challenger Pro LigiEupen0RFC Seraing0Sarı kart 190' İlk 116.6
- Challenger Pro LigiRSCA Futures0Eupen186' İlk 117.6
- Challenger Pro LigiEupen0K. Lierse Kempenzonen172' İlk 116.1
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler25 maç · 1.991 dk
Hücum
- Şut (isabetli)9 (4)90 dk’da 0.83
- Başarılı çalım8 / 18
Pas
- Kilit pas2090 dk’da 1.13
- Pas isabeti78%851 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme60 · 16
- Kazanılan ikili mücadele93 / 142
- Aldırdığı faul390 dk’da 0.36
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Challenger Pro LigiEupen | 8 | 0 | 2 | 720 | 1 | 0 |
| 2025 | Challenger Pro LigiEupen | 19 | 1 | 2 | 1.451 | 2 | 0 |
| 2024 | Challenger Pro LigiEupen | 28 | 4 | 5 | 2.506 | 4 | 0 |
| Toplam | 55 | 5 | 9 | 4.677 | 7 | 0 | |
Kulüpler
- EupenŞu an#2
