MontpellierDefans
Y. Mouanga
- Forma numarası
- 6
- Tam adı
- Yael Mouanga
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Lig 2
11Maç10 kez ilk 11
897Dakika
0Gol
0Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.53
Gol + asist0
Maç başına dakika81
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 49 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.3G21.08.26 · USL Dunkerque 0 - 1 Montpellier · Puan 6.36.4M05.09.26 · AS Saint-Étienne 3 - 1 Montpellier · Puan 6.46.4M05.09.26 · AS Saint-Étienne 3 - 1 Montpellier · Puan 6.47.3G11.09.26 · Montpellier 1 - 0 Pau FC · Puan 7.37.3G11.09.26 · Montpellier 1 - 0 Pau FC · Puan 7.36.4G09.10.26 · Montpellier 2 - 0 Grenoble Foot 38 · Puan 6.46.9G19.10.26 · Rodez 0 - 3 Montpellier · Puan 6.96.5G26.10.26 · Montpellier 2 - 1 Red Star FC · Puan 6.56.5G31.10.26 · Annecy FC 0 - 3 Montpellier · Puan 6.55.3M06.11.26 · Montpellier 2 - 3 Metz · Puan 5.3
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil23 maç · 1.692 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.44 |
| Çalım | 0.75 |
| Pas isabeti | 90% |
| Kazanılan ikili | 58% |
| Top kazanma | 5.49 |
| Aldırdığı faul | 1.93 |
Son maçları
- Lig 2Montpellier2Metz390' İlk 115.3
- Lig 2Annecy FC0Montpellier390' İlk 116.5
- Lig 2Montpellier2Red Star FC190' İlk 116.5
- Lig 2Rodez0Montpellier3Sarı kart 190' İlk 116.9
- Lig 2Montpellier2Grenoble Foot 38021' Sonradan6.4
- Lig 2Montpellier1Pau FC078' İlk 117.3
- Lig 2Montpellier1Pau FC078' İlk 117.3
- Lig 2AS Saint-Étienne3Montpellier190' İlk 116.4
- Lig 2AS Saint-Étienne3Montpellier190' İlk 116.4
- Lig 2USL Dunkerque0Montpellier1Sarı kart 190' İlk 116.3
- Lig 2Nancy Lorraine0Montpellier1Sarı kart 190' İlk 117.1
- Lig 2Montpellier1Dijon190' İlk 117.5
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler23 maç · 1.692 dk
Hücum
- Şut (isabetli)5 (2)90 dk’da 1.44
- Başarılı çalım3 / 4
Pas
- Kilit pas0
- Pas isabeti90%1.174 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme31 · 22
- Kazanılan ikili mücadele91 / 158
- Aldırdığı faul2690 dk’da 1.93
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Lig 2Montpellier | 11 | 0 | 0 | 897 | 3 | 0 |
| 2025 | Coupe de FranceMontpellier | 2 | 0 | 0 | 149 | 0 | 0 |
| Lig 2Montpellier | 21 | 0 | 0 | 1.374 | 1 | 0 | |
| 2024 | Lig 1Montpellier | 14 | 0 | 0 | 946 | 3 | 0 |
| Toplam | 48 | 0 | 0 | 3.366 | 7 | 0 | |
Kulüpler
- MontpellierŞu an#6
