ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
LevanteForvet

Yanis Kasonga Musuayi

Forma numarası
11
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026La Liga

6Maç1 kez ilk 11
180Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan5.93
Gol + asist1
Maç başına dakika36
90 dakikada gol + asist0.25

Sayılar arşivimizdeki 45 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.6M07.03.26 · K. Lierse Kempenzonen 2 - 1 Club NXT · Puan 6.64.9B10.03.26 · Jong KRC Genk 0 - 0 Club NXT · Puan 4.95.9B14.03.26 · Club NXT 2 - 2 SK Beveren · Puan 5.96.5M04.04.26 · Club NXT 0 - 1 Eupen · Puan 6.55.9B06.09.26 · Malaga CF 0 - 0 Levante · Puan 5.95.9B06.09.26 · Malaga CF 0 - 0 Levante · Puan 5.96.0M20.09.26 · Villarreal 3 - 1 Levante · Puan 6.06.0M20.09.26 · Villarreal 3 - 1 Levante · Puan 6.05.7B12.10.26 · Levante 3 - 3 Sevilla · Puan 5.7–M25.10.26 · Real Sociedad 2 - 1 Levante

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Patro Eisden Maasmechelen 6.8, RFC Liege 8.5, RSCA Futures 5.9, K. Lierse Kempenzonen 6.6, Jong KRC Genk 4.9, SK Beveren 5.9, Eupen 6.5, Malaga CF 5.9, Malaga CF 5.9, Villarreal 6.0, Villarreal 6.0, Sevilla 5.7ort. 6.2213.02.26 · Club NXT 2 - 3 Patro Eisden Maasmechelen · 6.820.02.26 · RFC Liege 3 - 2 Club NXT · 8.528.02.26 · Club NXT 0 - 5 RSCA Futures · 5.907.03.26 · K. Lierse Kempenzonen 2 - 1 Club NXT · 6.610.03.26 · Jong KRC Genk 0 - 0 Club NXT · 4.914.03.26 · Club NXT 2 - 2 SK Beveren · 5.904.04.26 · Club NXT 0 - 1 Eupen · 6.506.09.26 · Malaga CF 0 - 0 Levante · 5.906.09.26 · Malaga CF 0 - 0 Levante · 5.920.09.26 · Villarreal 3 - 1 Levante · 6.020.09.26 · Villarreal 3 - 1 Levante · 6.012.10.26 · Levante 3 - 3 Sevilla · 5.75.78.5

90 dakika başına profil24 maç · 1.141 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.46, Kilit pas 1.26, Çalım 3.36, Pas isabeti 58%, Kazanılan ikili 48%, Aldırdığı faul 3.02Şut: 2.46Kilit pas: 1.26Çalım: 3.36Pas isabeti: 58%Kazanılan ikili: 48%Aldırdığı faul: 3.02Şut2.46Kilit pas1.26Çalım3.36Pas isabeti58%Kazanılan ikili48%Aldırdığı faul3.02
90 dakika başına profil
Şut2.46
Kilit pas1.26
Çalım3.36
Pas isabeti58%
Kazanılan ikili48%
Aldırdığı faul3.02
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 1; 2025: Gol 5, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Asist: 12025 · Gol: 52025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 4317.12.25 · Sonradan: 9'20.12.25 · İlk 11: 90'18.01.26 · İlk 11: 70'23.01.26 · Sonradan: 24'27.01.26 · Sonradan: 17'30.01.26 · Sonradan: 24'07.02.26 · Sonradan: 35'13.02.26 · İlk 11: 90'20.02.26 · İlk 11: 90'28.02.26 · Sonradan: 45'07.03.26 · İlk 11: 90'10.03.26 · İlk 11: 39'14.03.26 · Sonradan: 29'04.04.26 · Sonradan: 24'06.09.26 · Sonradan: 30'06.09.26 · Sonradan: 30'20.09.26 · Sonradan: 27'20.09.26 · Sonradan: 27'12.10.26 · İlk 11: 56'25.10.26 · Sonradan: 10'

Ayrıntılı istatistikler24 maç · 1.141 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)22 (9)90 dk’da 2.46
  • Başarılı çalım16 / 34

Pas

  • Kilit pas490 dk’da 1.26
  • Pas isabeti58%233 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme11 · –
  • Kazanılan ikili mücadele102 / 211
  • Aldırdığı faul3390 dk’da 3.02

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026La LigaLevante60018010
2025Challenger Pro LigiClub NXT23511.04731
2024Challenger Pro LigiClub NXT110138520
Challenger Pro LigiDeinze5003000
Toplam45521.64261

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım