ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Yohann Magnin

Forma numarası
6
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Lig 2

10Maç10 kez ilk 11
837Dakika
0Gol
1Asist
4Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.55
Gol + asist1
Maç başına dakika84
90 dakikada gol + asist0.11

Sayılar arşivimizdeki 56 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.1M08.08.26 · USL Dunkerque 4 - 2 Grenoble Foot 38 · Puan 6.17.4B14.08.26 · Grenoble Foot 38 0 - 0 Metz · Puan 7.45.7M22.08.26 · AS Saint-Étienne 4 - 0 Grenoble Foot 38 · Puan 5.78.3G28.08.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 3 Grenoble Foot 38 · Puan 8.36.1M04.09.26 · Grenoble Foot 38 1 - 2 Annecy FC · Puan 6.17.3G11.09.26 · Rodez 0 - 1 Grenoble Foot 38 · Puan 7.37.9B18.09.26 · Grenoble Foot 38 1 - 1 Clermont Foot · Puan 7.95.3M09.10.26 · Montpellier 2 - 0 Grenoble Foot 38 · Puan 5.35.5M23.10.26 · Pau FC 2 - 1 Grenoble Foot 38 · Puan 5.55.9M30.10.26 · Grenoble Foot 38 1 - 3 Dijon · Puan 5.9

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: FK Ludogorets Razgrad 6.1, Cherno More Varna 6.3, USL Dunkerque 6.1, Metz 7.4, AS Saint-Étienne 5.7, Stade Lavallois Mayenne FC 8.3, Annecy FC 6.1, Rodez 7.3, Clermont Foot 7.9, Montpellier 5.3, Pau FC 5.5, Dijon 5.9ort. 6.4905.04.26 · FK Ludogorets Razgrad 3 - 0 CSKA 1948 · 6.115.04.26 · Cherno More Varna 0 - 4 CSKA 1948 · 6.308.08.26 · USL Dunkerque 4 - 2 Grenoble Foot 38 · 6.114.08.26 · Grenoble Foot 38 0 - 0 Metz · 7.422.08.26 · AS Saint-Étienne 4 - 0 Grenoble Foot 38 · 5.728.08.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 3 Grenoble Foot 38 · 8.304.09.26 · Grenoble Foot 38 1 - 2 Annecy FC · 6.111.09.26 · Rodez 0 - 1 Grenoble Foot 38 · 7.318.09.26 · Grenoble Foot 38 1 - 1 Clermont Foot · 7.909.10.26 · Montpellier 2 - 0 Grenoble Foot 38 · 5.323.10.26 · Pau FC 2 - 1 Grenoble Foot 38 · 5.530.10.26 · Grenoble Foot 38 1 - 3 Dijon · 5.95.98.3

90 dakika başına profil21 maç · 1.614 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.20, Kilit pas 1.32, Çalım 0.27, Pas isabeti 87%, Kazanılan ikili 48%, Top kazanma 2.68, Aldırdığı faul 1.33Şut: 1.20Kilit pas: 1.32Çalım: 0.27Pas isabeti: 87%Kazanılan ikili: 48%Top kazanma: 2.68Aldırdığı faul: 1.33Şut1.20Kilit pas1.32Çalım0.27Pas isabeti87%Kazanılan ikili48%Top kazanma2.68Aldırdığı faul1.33
90 dakika başına profil
Şut1.20
Kilit pas1.32
Çalım0.27
Pas isabeti87%
Kazanılan ikili48%
Top kazanma2.68
Aldırdığı faul1.33
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2023: Gol 0, Asist 0; 2024: Gol 1, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 12024 · Gol: 12026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7908.12.25 · Sonradan: 21'06.02.26 · İlk 11: 90'14.02.26 · İlk 11: 90'22.02.26 · İlk 11: 68'27.02.26 · İlk 11: 90'05.03.26 · İlk 11: 90'08.03.26 · İlk 11: 90'14.03.26 · İlk 11: 70'05.04.26 · İlk 11: 90'15.04.26 · İlk 11: 41'08.08.26 · İlk 11: 90'14.08.26 · İlk 11: 90'22.08.26 · İlk 11: 79'28.08.26 · İlk 11: 90'04.09.26 · İlk 11: 89'11.09.26 · İlk 11: 90'18.09.26 · İlk 11: 90'09.10.26 · İlk 11: 71'23.10.26 · İlk 11: 90'30.10.26 · İlk 11: 58'

Ayrıntılı istatistikler21 maç · 1.614 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)6 (2)90 dk’da 1.20
  • Başarılı çalım3 / 5

Pas

  • Kilit pas690 dk’da 1.32
  • Pas isabeti87%853 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme21 · 25
  • Kazanılan ikili mücadele88 / 184
  • Aldırdığı faul2090 dk’da 1.33

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Lig 2Grenoble Foot 38100183740
20251. LigCSKA 194815001.03120
2024Lig 2Clermont Foot29101.72050
2023Coupe de FranceClermont Foot2004100
Toplam56113.629110

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım