ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Younes El Hannach

Forma numarası
3
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Katar Yıldızlar Ligi

6Maç5 kez ilk 11
216Dakika
0Gol
1Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.01
Gol + asist1
Maç başına dakika43
90 dakikada gol + asist0.21

Sayılar arşivimizdeki 34 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.8G31.01.26 · Al-Gharafa SC 1 - 3 Al Sadd SC Doha · Puan 6.86.7B04.04.26 · Al Rayyan 1 - 1 Al Sadd SC Doha · Puan 6.78.0G08.04.26 · Al-Sailiya 1 - 3 Al Sadd SC Doha · Puan 8.07.5G28.08.26 · Qatar SC 2 - 6 Al Sadd SC Doha · Puan 7.5–G05.09.26 · Al Sadd SC Doha 4 - 1 Al-Gharafa SC–M09.10.26 · Al Sadd SC Doha 2 - 3 Al Arabi SC (Qatar)–M18.10.26 · Al Sadd SC Doha 2 - 3 Al-Duhail SC7.3G22.10.26 · Al-Shahaniya SC 0 - 4 Al Sadd SC Doha · Puan 7.36.8G30.10.26 · Al Sadd SC Doha 4 - 1 Al-Shamal SC · Puan 6.86.0B02.11.26 · Al Sadd SC Doha 0 - 0 Al-Ahli (Jeddah) · Puan 6.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Al-Duhail SC 8.1, Al-Wakrah 7.7, Al-Wakrah 5.9, Al-Shahaniya SC 6.2, Al Rayyan 6.1, Al-Gharafa SC 6.8, Al Rayyan 6.7, Al-Sailiya 8.0, Qatar SC 7.5, Al-Shahaniya SC 7.3, Al-Shamal SC 6.8, Al-Ahli (Jeddah) 6.0ort. 6.9205.04.25 · Al-Duhail SC 0 - 4 Al-Shamal SC · 8.118.04.25 · Al-Shamal SC 1 - 0 Al-Wakrah · 7.707.11.25 · Al-Shamal SC 2 - 2 Al-Wakrah · 5.923.11.25 · Al-Shamal SC 4 - 0 Al-Shahaniya SC · 6.217.01.26 · Al Rayyan 0 - 1 Al-Shamal SC · 6.131.01.26 · Al-Gharafa SC 1 - 3 Al Sadd SC Doha · 6.804.04.26 · Al Rayyan 1 - 1 Al Sadd SC Doha · 6.708.04.26 · Al-Sailiya 1 - 3 Al Sadd SC Doha · 8.028.08.26 · Qatar SC 2 - 6 Al Sadd SC Doha · 7.522.10.26 · Al-Shahaniya SC 0 - 4 Al Sadd SC Doha · 7.330.10.26 · Al Sadd SC Doha 4 - 1 Al-Shamal SC · 6.802.11.26 · Al Sadd SC Doha 0 - 0 Al-Ahli (Jeddah) · 6.06.08.1

90 dakika başına profil13 maç · 443 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.10, Kilit pas 1.93, Çalım 1.69, Pas isabeti 84%, Kazanılan ikili 63%, Top kazanma 5.29Şut: 1.10Kilit pas: 1.93Çalım: 1.69Pas isabeti: 84%Kazanılan ikili: 63%Top kazanma: 5.29Şut1.10Kilit pas1.93Çalım1.69Pas isabeti84%Kazanılan ikili63%Top kazanma5.29
90 dakika başına profil
Şut1.10
Kilit pas1.93
Çalım1.69
Pas isabeti84%
Kazanılan ikili63%
Top kazanma5.29
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 2, Asist 1; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 12024 · Gol: 22024 · Asist: 12026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5122.02.25 · İlk 11: 90'28.02.25 · İlk 11: 90'08.03.25 · İlk 11: 90'28.03.25 · İlk 11: 82'05.04.25 · İlk 11: 80'18.04.25 · İlk 11: 90'07.11.25 · Sonradan: 18'23.11.25 · Sonradan: 16'07.01.26 · Sonradan: 11'17.01.26 · Sonradan: 15'31.01.26 · İlk 11: 71'04.04.26 · Sonradan: 45'08.04.26 · Sonradan: 51'28.08.26 · İlk 11: 14'05.09.26 · İlk 11: 14'09.10.26 · Sonradan: 11'18.10.26 · İlk 11: 10'22.10.26 · İlk 11: 77'30.10.26 · İlk 11: 90'02.11.26 · İlk 11: 45'

Ayrıntılı istatistikler13 maç · 443 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)4 (1)90 dk’da 1.10
  • Başarılı çalım7 / 11

Pas

  • Kilit pas790 dk’da 1.93
  • Pas isabeti84%230 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme20 · 5
  • Kazanılan ikili mücadele35 / 56
  • Aldırdığı faul2

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Katar Yıldızlar LigiAl Sadd SC Doha60121600
2025Katar Yıldızlar LigiAl-Shamal SC4006010
Katar Yıldızlar LigiAl Sadd SC Doha30016700
2024Katar Yıldızlar LigiAl-Shamal SC20211.72350
Toplam33222.16660

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım