Fortaleza CEIFDefans
Yesid Díaz
- Forma numarası
- 6
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Primera A
33Maç32 kez ilk 11
2.910Dakika
1Gol
1Asist
7Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.29
Gol + asist1
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.10
Sayılar arşivimizdeki 100 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.4B06.09.26 · Santa Fe 2 - 2 Fortaleza CEIF · Puan 6.45.8B12.09.26 · Jaguares de Cordoba 2 - 2 Fortaleza CEIF · Puan 5.86.8M20.09.26 · Fortaleza CEIF 1 - 4 Atletico Junior Barranquilla · Puan 6.85.7B28.09.26 · Fortaleza CEIF 2 - 2 Deportes Tolima · Puan 5.76.8B04.10.26 · Deportivo Pasto 0 - 0 Fortaleza CEIF · Puan 6.86.2B09.10.26 · Fortaleza CEIF 1 - 1 Millonarios · Puan 6.2–M21.10.26 · Internacional de Bogota 2 - 1 Fortaleza CEIF6.3B25.10.26 · Fortaleza CEIF 1 - 1 Deportivo Cali · Puan 6.36.5M30.10.26 · America de Cali 2 - 1 Fortaleza CEIF · Puan 6.56.1M03.11.26 · Aguilas Doradas Rionegro 1 - 0 Fortaleza CEIF · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil37 maç · 3.270 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.18 |
| Kilit pas | 1.09 |
| Çalım | 0.91 |
| Pas isabeti | 86% |
| Kazanılan ikili | 58% |
| Top kazanma | 2.36 |
| Aldırdığı faul | 0.94 |
Son maçları
- Primera AAguilas Doradas Rionegro1Fortaleza CEIF090' İlk 116.1
- Primera AAmerica de Cali2Fortaleza CEIF190' İlk 116.5
- Primera AFortaleza CEIF1Deportivo Cali190' İlk 116.3
- Primera AInternacional de Bogota2Fortaleza CEIF190' İlk 11
- Primera AFortaleza CEIF1Millonarios190' İlk 116.2
- Primera ADeportivo Pasto0Fortaleza CEIF090' İlk 116.8
- Primera AFortaleza CEIF2Deportes Tolima2Sarı kart 190' İlk 115.7
- Primera AFortaleza CEIF1Atletico Junior Barranquilla4Gol 190' İlk 116.8
- Primera AJaguares de Cordoba2Fortaleza CEIF290' İlk 115.8
- Primera ASanta Fe2Fortaleza CEIF290' İlk 116.4
- Primera AFortaleza CEIF1Once Caldas290' İlk 116.5
- Primera ABoyaca Chico0Fortaleza CEIF0Sarı kart 190' İlk 116.6
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler37 maç · 3.270 dk
Hücum
- Şut (isabetli)20 (8)90 dk’da 1.18
- Başarılı çalım10 / 17
Pas
- Kilit pas1690 dk’da 1.09
- Pas isabeti86%2.014 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme33 · 22
- Kazanılan ikili mücadele93 / 161
- Aldırdığı faul1590 dk’da 0.94
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Primera AFortaleza CEIF | 33 | 1 | 1 | 2.910 | 7 | 0 |
| 2025 | Primera AFortaleza CEIF | 36 | 1 | 0 | 3.088 | 7 | 0 |
| 2024 | Primera AFortaleza CEIF | 28 | 0 | 0 | 1.605 | 6 | 1 |
| Toplam | 97 | 2 | 1 | 7.603 | 20 | 1 | |
Kulüpler
- Fortaleza CEIFŞu an#6
