Karpaty LvivOrta saha
Xeber Alkain
- Forma numarası
- 70
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Premier League
9Maç9 kez ilk 11
672Dakika
1Gol
2Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.48
Gol + asist3
Maç başına dakika75
90 dakikada gol + asist0.36
Sayılar arşivimizdeki 63 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.1B12.05.26 · FC Kharkiv 2 - 2 Karpaty Lviv · Puan 7.16.9G01.08.26 · Kryvbas Kryvyi Rih 1 - 4 Karpaty Lviv · Puan 6.96.7B29.08.26 · FC Leviy Bereg 1 - 1 Karpaty Lviv · Puan 6.76.2G11.09.26 · FC Kolos Kovalivka 0 - 2 Karpaty Lviv · Puan 6.26.2G11.09.26 · FC Kolos Kovalivka 0 - 2 Karpaty Lviv · Puan 6.26.0B20.09.26 · Karpaty Lviv 1 - 1 FC Veres Rivne · Puan 6.06.0B20.09.26 · Karpaty Lviv 1 - 1 FC Veres Rivne · Puan 6.05.8M11.10.26 · Dinamo Kiev 1 - 0 Karpaty Lviv · Puan 5.87.0B18.10.26 · Karpaty Lviv 2 - 2 Epicentr Kamianets-Podilskyi · Puan 7.06.9G02.11.26 · Karpaty Lviv 5 - 0 FK Kudrivka · Puan 6.9
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil21 maç · 1.175 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.84 |
| Kilit pas | 0.73 |
| Çalım | 0.97 |
| Pas isabeti | 78% |
| Kazanılan ikili | 41% |
| Top kazanma | 0.87 |
| Aldırdığı faul | 0.66 |
Son maçları
- Premier LeagueKarpaty Lviv5FK Kudrivka0AAsist 190' İlk 116.9
- Premier LeagueKarpaty Lviv2Epicentr Kamianets-Podilskyi2Gol 190' İlk 117.0
- Premier LeagueDinamo Kiev1Karpaty Lviv090' İlk 115.8
- Premier LeagueKarpaty Lviv1FC Veres Rivne135' İlk 116.0
- Premier LeagueKarpaty Lviv1FC Veres Rivne135' İlk 116.0
- Premier LeagueFC Kolos Kovalivka0Karpaty Lviv276' İlk 116.2
- Premier LeagueFC Kolos Kovalivka0Karpaty Lviv276' İlk 116.2
- Premier LeagueFC Leviy Bereg1Karpaty Lviv1AAsist 190' İlk 116.7
- Premier LeagueKryvbas Kryvyi Rih1Karpaty Lviv490' İlk 116.9
- Premier LeagueFC Kharkiv2Karpaty Lviv282' İlk 117.1
- Premier LeagueRuh Lviv0Karpaty Lviv365' İlk 116.5
- Premier LeagueDinamo Kiev0Karpaty Lviv159' İlk 115.5
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler21 maç · 1.175 dk
Hücum
- Şut (isabetli)7 (3)90 dk’da 0.84
- Başarılı çalım12 / 21
Pas
- Kilit pas790 dk’da 0.73
- Pas isabeti78%246 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme3 · 8
- Kazanılan ikili mücadele51 / 124
- Aldırdığı faul890 dk’da 0.66
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Premier LeagueKarpaty Lviv | 9 | 1 | 2 | 672 | 0 | 0 |
| 2025 | Premier LeagueKarpaty Lviv | 7 | 2 | 0 | 414 | 0 | 0 |
| Segunda DivisionEibar | 14 | 0 | 1 | 508 | 1 | 0 | |
| 2024 | Segunda DivisionEibar | 33 | 1 | 1 | 1.913 | 2 | 0 |
| Toplam | 63 | 4 | 4 | 3.507 | 3 | 0 | |
Kulüpler
- Karpaty LvivŞu an#70
- EibarŞu an#7
