Salford CityDefans
Will Aimson
- Forma numarası
- 4
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026EFL Trophy · Lig 2
12Maç12 kez ilk 11
1.080Dakika
1Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.22
Gol + asist1
Maç başına dakika83
90 dakikada gol + asist0.11
Sayılar arşivimizdeki 105 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.3G05.09.26 · Salford City 1 - 0 Port Vale · Puan 7.36.2B12.09.26 · Rotherham United 3 - 3 Salford City · Puan 6.27.5M22.09.26 · Salford City 1 - 2 Sheffield Wednesday · Puan 7.57.2G26.09.26 · Oldham Athletic 1 - 4 Salford City · Puan 7.27.0G03.10.26 · Salford City 1 - 0 Fleetwood Town · Puan 7.07.4G10.10.26 · Cheltenham Town 0 - 2 Salford City · Puan 7.47.6G17.10.26 · Salford City 2 - 1 Crawley Town · Puan 7.6–G20.10.26 · Bristol Rovers 1 - 2 Salford City6.5G26.10.26 · Walsall 2 - 4 Salford City · Puan 6.58.3G31.10.26 · Salford City 2 - 1 Exeter City · Puan 8.3
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil38 maç · 3.420 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.17 |
| Kilit pas | 1.23 |
| Çalım | 1.23 |
| Pas isabeti | 75% |
| Kazanılan ikili | 65% |
| Top kazanma | 3.13 |
| Aldırdığı faul | 1.94 |
Son maçları
- Lig 2Salford City2Exeter City1Gol 190' İlk 118.3
- Lig 2Walsall2Salford City490' İlk 116.5
- Lig 2Bristol Rovers1Salford City223' Sonradan
- League TwoSalford City2Crawley Town190' İlk 117.6
- League TwoCheltenham Town0Salford City2Sarı kart 190' İlk 117.4
- League TwoSalford City1Fleetwood Town090' İlk 117.0
- League TwoOldham Athletic1Salford City490' İlk 117.2
- EFL TrophySalford City1Sheffield Wednesday290' İlk 117.5
- League TwoRotherham United3Salford City390' İlk 116.2
- League TwoSalford City1Port Vale090' İlk 117.3
- League TwoSalford City2Newport County190' İlk 117.4
- League TwoShrewsbury Town1Salford City090' İlk 117.0
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler38 maç · 3.420 dk
Hücum
- Şut (isabetli)21 (6)90 dk’da 1.17
- Başarılı çalım16 / 24
Pas
- Kilit pas1690 dk’da 1.23
- Pas isabeti75%1.855 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme55 · 39
- Kazanılan ikili mücadele278 / 425
- Aldırdığı faul6090 dk’da 1.94
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EFL TrophySalford City | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| Lig 2Salford City | 11 | 1 | 0 | 990 | 1 | 0 | |
| 2025 | EFL TrophyWigan Athletic | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| FA CupWigan Athletic | 2 | 0 | 0 | 180 | 1 | 0 | |
| Lig 1Wigan Athletic | 43 | 1 | 0 | 3.842 | 8 | 0 | |
| 2024 | EFL TrophyWigan Athletic | 2 | 1 | 0 | 180 | 0 | 0 |
| Lig 1Wigan Athletic | 43 | 0 | 1 | 3.706 | 7 | 1 | |
| Toplam | 103 | 3 | 1 | 9.078 | 17 | 1 | |
Kulüpler
- Salford CityŞu an#4
- Wigan AthleticŞu an#4
