SC HeerenveenDefans
Vasilios Zagaritis
- Forma numarası
- 19
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Eredivisie · KNVB Beker
14Maç14 kez ilk 11
1.260Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.74
Gol + asist0
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 87 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.3B30.08.26 · Willem II 2 - 2 SC Heerenveen · Puan 6.35.7M06.09.26 · SC Heerenveen 2 - 3 AZ Alkmaar · Puan 5.77.1B13.09.26 · SC Heerenveen 0 - 0 SC Telstar · Puan 7.17.1G19.09.26 · Sparta Rotterdam 0 - 4 SC Heerenveen · Puan 7.17.1G19.09.26 · Sparta Rotterdam 0 - 4 SC Heerenveen · Puan 7.15.9M09.10.26 · PSV Eindhoven 2 - 0 SC Heerenveen · Puan 5.97.1G16.10.26 · SC Heerenveen 4 - 0 Excelsior · Puan 7.16.5G24.10.26 · ADO Den Haag 2 - 3 SC Heerenveen · Puan 6.58.4G28.10.26 · Excelsior Maassluis 0 - 2 SC Heerenveen · Puan 8.46.2G31.10.26 · SC Heerenveen 1 - 0 NEC Nijmegen · Puan 6.2
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil38 maç · 3.144 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.32 |
| Kilit pas | 1.46 |
| Çalım | 1.57 |
| Pas isabeti | 85% |
| Kazanılan ikili | 59% |
| Top kazanma | 2.93 |
| Aldırdığı faul | 1.63 |
Son maçları
- EredivisieSC Heerenveen1NEC Nijmegen0Sarı kart 190' İlk 116.2
- KNVB BekerExcelsior Maassluis0SC Heerenveen290' İlk 118.4
- EredivisieADO Den Haag2SC Heerenveen390' İlk 116.5
- EredivisieSC Heerenveen4Excelsior090' İlk 117.1
- EredivisiePSV Eindhoven2SC Heerenveen090' İlk 115.9
- EredivisieSparta Rotterdam0SC Heerenveen490' İlk 117.1
- EredivisieSparta Rotterdam0SC Heerenveen490' İlk 117.1
- EredivisieSC Heerenveen0SC Telstar0Sarı kart 190' İlk 117.1
- EredivisieSC Heerenveen2AZ Alkmaar390' İlk 115.7
- EredivisieWillem II2SC Heerenveen290' İlk 116.3
- EredivisieWillem II2SC Heerenveen290' İlk 116.3
- EredivisieSC Heerenveen0PEC Zwolle290' İlk 116.6
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler38 maç · 3.144 dk
Hücum
- Şut (isabetli)19 (10)90 dk’da 1.32
- Başarılı çalım30 / 53
Pas
- Kilit pas3590 dk’da 1.46
- Pas isabeti85%1.322 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme45 · 33
- Kazanılan ikili mücadele180 / 304
- Aldırdığı faul3390 dk’da 1.63
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EredivisieSC Heerenveen | 13 | 0 | 0 | 1.170 | 2 | 0 |
| KNVB BekerSC Heerenveen | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | |
| 2025 | EredivisieSC Heerenveen | 35 | 2 | 3 | 2.906 | 4 | 0 |
| KNVB BekerSC Heerenveen | 3 | 0 | 1 | 222 | 0 | 0 | |
| 2024 | EredivisieAlmere City FC | 33 | 0 | 2 | 2.960 | 4 | 0 |
| KNVB BekerAlmere City FC | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | |
| Toplam | 86 | 2 | 6 | 7.438 | 10 | 0 | |
Kulüpler
- SC HeerenveenŞu an#19
- Almere City FCŞu an#14
