FK Mladost LucaniForvet
Vasil Tasovski
- Forma numarası
- 91
Forvet
Sezon 2026Super Liga
13Maç9 kez ilk 11
852Dakika
4Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.18
Gol + asist4
Maç başına dakika80
90 dakikada gol + asist0.45
Sayılar arşivimizdeki 25 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.0B09.08.26 · FK Mladost Lucani 2 - 2 Fk Cukaricki Stankom · Puan 7.07.7G16.08.26 · FK Zemun 0 - 1 FK Mladost Lucani · Puan 7.77.3G23.08.26 · FK Mladost Lucani 3 - 1 FK Partizan Belgrad · Puan 7.36.3M30.08.26 · FK IMT Novi Beograd 2 - 0 FK Mladost Lucani · Puan 6.38.7G05.09.26 · FK Mladost Lucani 1 - 0 FK Radnicki Nis · Puan 8.76.9M12.09.26 · FK Radnicki 1923 5 - 0 FK Mladost Lucani · Puan 6.98.7G20.09.26 · FK Macva Sabac 1 - 2 FK Mladost Lucani · Puan 8.76.3B12.10.26 · FK Mladost Lucani 0 - 0 OFK Beograd · Puan 6.36.0M18.10.26 · Crvena Zvezda 5 - 1 FK Mladost Lucani · Puan 6.06.9B24.10.26 · FK Mladost Lucani 1 - 1 FK Vojvodina · Puan 6.9
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil25 maç · 1.647 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.47 |
| Kilit pas | 1.27 |
| Çalım | 2.68 |
| Pas isabeti | 77% |
| Kazanılan ikili | 47% |
| Top kazanma | 3.67 |
| Aldırdığı faul | 2.36 |
Son maçları
- Super LigaFK Mladost Lucani1FK Vojvodina131' İlk 116.9
- Super LigaCrvena Zvezda5FK Mladost Lucani162' İlk 116.0
- Super LigaFK Mladost Lucani0OFK Beograd084' İlk 116.3
- Super LigaFK Macva Sabac1FK Mladost Lucani2Gol 190' İlk 118.7
- Super LigaFK Radnicki 19235FK Mladost Lucani083' İlk 116.9
- Super LigaFK Mladost Lucani1FK Radnicki Nis0Gol 189' İlk 118.7
- Super LigaFK IMT Novi Beograd2FK Mladost Lucani090' İlk 116.3
- Super LigaFK Mladost Lucani3FK Partizan Belgrad1Gol 1Sarı kart 190' İlk 117.3
- Super LigaFK Zemun0FK Mladost Lucani1Gol 189' İlk 117.7
- Super LigaFK Mladost Lucani2Fk Cukaricki Stankom289' İlk 117.0
- Super LigaFK Zeleznicar Pancevo0FK Mladost Lucani025' Sonradan7.2
- Super LigaFK Mladost Lucani0FK Novi Pazar015' Sonradan6.7
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler25 maç · 1.647 dk
Hücum
- Şut (isabetli)27 (11)90 dk’da 2.47
- Başarılı çalım32 / 73
Pas
- Kilit pas1490 dk’da 1.27
- Pas isabeti77%374 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme27 · 16
- Kazanılan ikili mücadele103 / 218
- Aldırdığı faul3690 dk’da 2.36
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Super LigaFK Mladost Lucani | 13 | 4 | 0 | 852 | 1 | 0 |
| 2025 | Super LigaNapredak Kruševac | 12 | 0 | 0 | 795 | 2 | 0 |
| Toplam | 25 | 4 | 0 | 1.647 | 3 | 0 | |
Kulüpler
- Napredak KruševacŞu an#91
- FK Mladost LucaniŞu an#88