ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Vitalii Roman

Forma numarası
93
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Premier League

3Maç3 kez ilk 11
259Dakika
0Gol
1Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.17
Gol + asist3
Maç başına dakika89
90 dakikada gol + asist0.30

Sayılar arşivimizdeki 26 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.3G07.12.25 · Ruh Lviv 1 - 0 FC Polissya Zhytomyr · Puan 7.34.9G14.12.25 · SC Poltava 1 - 2 Ruh Lviv · Puan 4.96.1M01.03.26 · FC Obolon-Brovar Kyiv 1 - 0 Ruh Lviv · Puan 6.18.0M21.03.26 · Ruh Lviv 1 - 2 FC LNZ Cherkasy · Puan 8.04.9M05.04.26 · Shakhtar Donetsk 3 - 0 Ruh Lviv · Puan 4.96.0M25.04.26 · Ruh Lviv 0 - 3 Karpaty Lviv · Puan 6.05.3M14.05.26 · FK Kudrivka 2 - 1 Ruh Lviv · Puan 5.35.7G11.10.26 · FC LNZ Cherkasy 2 - 1 FK Kudrivka · Puan 5.77.2G18.10.26 · Kryvbas Kryvyi Rih 0 - 3 FC LNZ Cherkasy · Puan 7.26.3B24.10.26 · FC Leviy Bereg 0 - 0 FC LNZ Cherkasy · Puan 6.3

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: FK Kudrivka 7.5, FC Oleksandriya 7.7, FC Polissya Zhytomyr 7.3, SC Poltava 4.9, FC Obolon-Brovar Kyiv 6.1, FC LNZ Cherkasy 8.0, Shakhtar Donetsk 4.9, Karpaty Lviv 6.0, FK Kudrivka 5.3, FK Kudrivka 5.7, Kryvbas Kryvyi Rih 7.2, FC Leviy Bereg 6.3ort. 6.4123.11.25 · Ruh Lviv 4 - 2 FK Kudrivka · 7.530.11.25 · FC Oleksandriya 0 - 1 Ruh Lviv · 7.707.12.25 · Ruh Lviv 1 - 0 FC Polissya Zhytomyr · 7.314.12.25 · SC Poltava 1 - 2 Ruh Lviv · 4.901.03.26 · FC Obolon-Brovar Kyiv 1 - 0 Ruh Lviv · 6.121.03.26 · Ruh Lviv 1 - 2 FC LNZ Cherkasy · 8.005.04.26 · Shakhtar Donetsk 3 - 0 Ruh Lviv · 4.925.04.26 · Ruh Lviv 0 - 3 Karpaty Lviv · 6.014.05.26 · FK Kudrivka 2 - 1 Ruh Lviv · 5.311.10.26 · FC LNZ Cherkasy 2 - 1 FK Kudrivka · 5.718.10.26 · Kryvbas Kryvyi Rih 0 - 3 FC LNZ Cherkasy · 7.224.10.26 · FC Leviy Bereg 0 - 0 FC LNZ Cherkasy · 6.36.38.0

90 dakika başına profil12 maç · 1.069 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.00, Kilit pas 1.00, Çalım 0.67, Pas isabeti 75%, Kazanılan ikili 37%, Top kazanma 1.52, Aldırdığı faul 0.93Şut: 1.00Kilit pas: 1.00Çalım: 0.67Pas isabeti: 75%Kazanılan ikili: 37%Top kazanma: 1.52Aldırdığı faul: 0.93Şut1.00Kilit pas1.00Çalım0.67Pas isabeti75%Kazanılan ikili37%Top kazanma1.52Aldırdığı faul0.93
90 dakika başına profil
Şut1.00
Kilit pas1.00
Çalım0.67
Pas isabeti75%
Kazanılan ikili37%
Top kazanma1.52
Aldırdığı faul0.93
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 4, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 12025 · Gol: 42025 · Asist: 12026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8207.04.25 · İlk 11: 90'12.04.25 · İlk 11: 90'19.04.25 · İlk 11: 90'26.04.25 · İlk 11: 90'10.05.25 · Sonradan: 48'18.05.25 · İlk 11: 48'24.05.25 · Sonradan: 26'01.08.25 · İlk 11: 90'23.11.25 · İlk 11: 90'30.11.25 · İlk 11: 90'07.12.25 · İlk 11: 90'14.12.25 · İlk 11: 90'01.03.26 · İlk 11: 90'21.03.26 · İlk 11: 90'05.04.26 · İlk 11: 90'25.04.26 · İlk 11: 90'14.05.26 · İlk 11: 90'11.10.26 · İlk 11: 79'18.10.26 · İlk 11: 90'24.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler12 maç · 1.069 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)6 (5)90 dk’da 1.00
  • Başarılı çalım8 / 9

Pas

  • Kilit pas590 dk’da 1.00
  • Pas isabeti75%348 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme3 · 15
  • Kazanılan ikili mücadele48 / 129
  • Aldırdığı faul1190 dk’da 0.93

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Premier LeagueFC LNZ Cherkasy30125900
2025Premier LeagueRuh Lviv104190030
2024Premier LeagueRuh Lviv13001.01910
Toplam26422.17840

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım