ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Viktor Radojevic

Forma numarası
28
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026MLS · MLS

13Maç6 kez ilk 11
568Dakika
0Gol
1Asist
4Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.31
Gol + asist1
Maç başına dakika59
90 dakikada gol + asist0.15

Sayılar arşivimizdeki 41 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.0G26.04.26 · Chicago Fire 5 - 0 Sporting Kansas City · Puan 6.06.2G16.05.26 · CF Montreal 0 - 2 Chicago Fire · Puan 6.2–M23.07.26 · Inter Miami CF 3 - 2 Chicago Fire5.6M26.07.26 · New York City FC 3 - 1 Chicago Fire · Puan 5.65.8G20.08.26 · Orlando City 1 - 2 Chicago Fire · Puan 5.88.2B23.08.26 · NY Red Bulls 1 - 1 Chicago Fire · Puan 8.25.9M13.09.26 · Colorado Rapids 1 - 0 CF Montreal · Puan 5.96.9B18.10.26 · Seattle Sounders 1 - 1 CF Montreal · Puan 6.95.8M24.10.26 · CF Montreal 0 - 2 Nashville SC · Puan 5.86.4B31.10.26 · New York City FC 1 - 1 CF Montreal · Puan 6.4

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: FK Spartak Subotica 8.1, Crvena Zvezda 6.4, Philadelphia Union 6.2, Sporting Kansas City 6.0, CF Montreal 6.2, New York City FC 5.6, Orlando City 5.8, NY Red Bulls 8.2, Colorado Rapids 5.9, Seattle Sounders 6.9, Nashville SC 5.8, New York City FC 6.4ort. 6.4602.08.25 · TSC Backa Topola 2 - 0 FK Spartak Subotica · 8.109.08.25 · Crvena Zvezda 1 - 0 TSC Backa Topola · 6.421.03.26 · Philadelphia Union 1 - 2 Chicago Fire · 6.226.04.26 · Chicago Fire 5 - 0 Sporting Kansas City · 6.016.05.26 · CF Montreal 0 - 2 Chicago Fire · 6.226.07.26 · New York City FC 3 - 1 Chicago Fire · 5.620.08.26 · Orlando City 1 - 2 Chicago Fire · 5.823.08.26 · NY Red Bulls 1 - 1 Chicago Fire · 8.213.09.26 · Colorado Rapids 1 - 0 CF Montreal · 5.918.10.26 · Seattle Sounders 1 - 1 CF Montreal · 6.924.10.26 · CF Montreal 0 - 2 Nashville SC · 5.831.10.26 · New York City FC 1 - 1 CF Montreal · 6.46.48.2

90 dakika başına profil13 maç · 568 dk

90 dakika başına profil: Kilit pas 1.24, Çalım 0.31, Pas isabeti 75%, Kazanılan ikili 43%, Top kazanma 4.54, Aldırdığı faul 1.94Kilit pas: 1.24Çalım: 0.31Pas isabeti: 75%Kazanılan ikili: 43%Top kazanma: 4.54Aldırdığı faul: 1.94Kilit pas1.24Çalım0.31Pas isabeti75%Kazanılan ikili43%Top kazanma4.54Aldırdığı faul1.94
90 dakika başına profil
Kilit pas1.24
Çalım0.31
Pas isabeti75%
Kazanılan ikili43%
Top kazanma4.54
Aldırdığı faul1.94
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 12026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5927.04.25 · İlk 11: 90'03.05.25 · İlk 11: 90'20.07.25 · İlk 11: 90'26.07.25 · İlk 11: 90'02.08.25 · İlk 11: 90'09.08.25 · İlk 11: 73'15.03.26 · Sonradan: 12'21.03.26 · Sonradan: 45'05.04.26 · Sonradan: 8'19.04.26 · Sonradan: 1'26.04.26 · Sonradan: 15'16.05.26 · İlk 11: 61'23.07.26 · Sonradan: 11'26.07.26 · İlk 11: 71'20.08.26 · Sonradan: 29'23.08.26 · İlk 11: 77'13.09.26 · İlk 11: 58'18.10.26 · İlk 11: 90'24.10.26 · İlk 11: 90'31.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler13 maç · 568 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)3 (1)
  • Başarılı çalım1 / 4

Pas

  • Kilit pas590 dk’da 1.24
  • Pas isabeti75%194 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme12 · 12
  • Kazanılan ikili mücadele29 / 68
  • Aldırdığı faul1090 dk’da 1.94

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026MLSCF Montreal30023810
MLSChicago Fire100133030
2025Super LigaTSC Backa Topola40034310
2024Super LigaTSC Backa Topola21001.56630
UEFA Konferans LigiTSC Backa Topola20018000
Toplam40012.65780

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım