SK Sturm GrazForvet
Valmir Matoshi
- Forma numarası
- 78
Forvet
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Bundesliga · Süper Lig · UEFA Avrupa Ligi · UEFA Şampiyonlar Ligi · UEFA Uluslar Ligi
12Maç8 kez ilk 11
847Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.28
Gol + asist0
Maç başına dakika76
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 50 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.9B16.09.26 · SK Sturm Graz 0 - 0 Stade Rennais · Puan 6.95.9M20.09.26 · Red Bull Salzburg 3 - 0 SK Sturm Graz · Puan 5.95.9M27.09.26 · Austria 3 - 1 Kosovo · Puan 5.96.0B01.10.26 · Israel 0 - 0 Kosovo · Puan 6.07.4G10.10.26 · FK Austria Wien 0 - 2 SK Sturm Graz · Puan 7.46.2M15.10.26 · Bournemouth 3 - 0 SK Sturm Graz · Puan 6.2–G18.10.26 · SK Sturm Graz 6 - 1 Grazer AK6.2G22.10.26 · SK Sturm Graz 1 - 0 Marsilya · Puan 6.26.0B25.10.26 · SK Sturm Graz 2 - 2 SV Ried · Puan 6.06.0B01.11.26 · Wolfsberger AC 1 - 1 SK Sturm Graz · Puan 6.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil35 maç · 1.977 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.91 |
| Kilit pas | 1.69 |
| Çalım | 1.32 |
| Pas isabeti | 67% |
| Kazanılan ikili | 41% |
| Top kazanma | 2.75 |
| Aldırdığı faul | 0.97 |
Son maçları
- BundesligaWolfsberger AC1SK Sturm Graz145' İlk 116.0
- BundesligaSK Sturm Graz2SV Ried289' İlk 116.0
- UEFA Avrupa LigiSK Sturm Graz1Marsilya090' İlk 116.2
- BundesligaSK Sturm Graz6Grazer AK190' İlk 11
- UEFA Avrupa LigiBournemouth3SK Sturm Graz090' İlk 116.2
- BundesligaFK Austria Wien0SK Sturm Graz290' İlk 117.4
- UEFA Uluslar LigiIsrael0Kosovo077' İlk 116.0
- UEFA Uluslar LigiAustria3Kosovo1Sarı kart 145' Sonradan5.9
- BundesligaRed Bull Salzburg3SK Sturm Graz066' İlk 115.9
- UEFA Avrupa LigiSK Sturm Graz0Stade Rennais081' İlk 116.9
- BundesligaSK Sturm Graz2LASK Linz190' İlk 117.0
- BundesligaRapid Wien3SK Sturm Graz115' Sonradan5.9
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler35 maç · 1.977 dk
Hücum
- Şut (isabetli)28 (12)90 dk’da 1.91
- Başarılı çalım16 / 38
Pas
- Kilit pas2690 dk’da 1.69
- Pas isabeti67%485 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme28 · 13
- Kazanılan ikili mücadele75 / 182
- Aldırdığı faul1190 dk’da 0.97
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | BundesligaSK Sturm Graz | 4 | 0 | 0 | 261 | 0 | 0 |
| Süper LigFC Thun 1898 | 2 | 0 | 0 | 83 | 0 | 0 | |
| UEFA Avrupa LigiSK Sturm Graz | 2 | 0 | 0 | 171 | 0 | 0 | |
| UEFA Şampiyonlar LigiFC Thun 1898 | 2 | 0 | 0 | 210 | 0 | 0 | |
| UEFA Uluslar LigiKosovo | 2 | 0 | 0 | 122 | 1 | 0 | |
| 2025 | Süper LigFC Thun 1898 | 34 | 6 | 4 | 1.608 | 7 | 1 |
| Toplam | 46 | 6 | 4 | 2.455 | 8 | 1 | |
Kulüpler
- SK Sturm GrazŞu an#78
- FC Thun 1898Şu an#78
- KosovoŞu an#8
