ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
CF MontrealOrta saha

Victor Loturi

Forma numarası
22
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026MLS

30Maç26 kez ilk 11
2.265Dakika
1Gol
1Asist
6Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.43
Gol + asist0
Maç başına dakika68
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 75 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.8B23.08.26 · CF Montreal 2 - 2 Los Angeles Galaxy · Puan 6.85.7M06.09.26 · Philadelphia Union 2 - 0 CF Montreal · Puan 5.76.5M10.09.26 · CF Montreal 1 - 2 Charlotte FC · Puan 6.57.0M13.09.26 · Colorado Rapids 1 - 0 CF Montreal · Puan 7.06.4M20.09.26 · CF Montreal 0 - 2 Columbus Crew · Puan 6.46.8G27.09.26 · CF Montreal 3 - 1 Cincinnati · Puan 6.86.4M10.10.26 · Toronto FC 2 - 1 CF Montreal · Puan 6.46.2M15.10.26 · CF Montreal 0 - 3 Atlanta United · Puan 6.26.5B18.10.26 · Seattle Sounders 1 - 1 CF Montreal · Puan 6.56.0M29.10.26 · Charlotte FC 4 - 0 CF Montreal · Puan 6.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: DC United 6.7, Columbus Crew 6.9, Los Angeles Galaxy 6.8, Philadelphia Union 5.7, Charlotte FC 6.5, Colorado Rapids 7.0, Columbus Crew 6.4, Cincinnati 6.8, Toronto FC 6.4, Atlanta United 6.2, Seattle Sounders 6.5, Charlotte FC 6.0ort. 6.4916.08.26 · CF Montreal 1 - 1 DC United · 6.720.08.26 · Columbus Crew 1 - 2 CF Montreal · 6.923.08.26 · CF Montreal 2 - 2 Los Angeles Galaxy · 6.806.09.26 · Philadelphia Union 2 - 0 CF Montreal · 5.710.09.26 · CF Montreal 1 - 2 Charlotte FC · 6.513.09.26 · Colorado Rapids 1 - 0 CF Montreal · 7.020.09.26 · CF Montreal 0 - 2 Columbus Crew · 6.427.09.26 · CF Montreal 3 - 1 Cincinnati · 6.810.10.26 · Toronto FC 2 - 1 CF Montreal · 6.415.10.26 · CF Montreal 0 - 3 Atlanta United · 6.218.10.26 · Seattle Sounders 1 - 1 CF Montreal · 6.529.10.26 · Charlotte FC 4 - 0 CF Montreal · 6.06.07.0

90 dakika başına profil30 maç · 2.265 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.83, Kilit pas 1.68, Çalım 1.10, Pas isabeti 86%, Kazanılan ikili 50%, Top kazanma 3.31, Aldırdığı faul 1.71Şut: 0.83Kilit pas: 1.68Çalım: 1.10Pas isabeti: 86%Kazanılan ikili: 50%Top kazanma: 3.31Aldırdığı faul: 1.71Şut0.83Kilit pas1.68Çalım1.10Pas isabeti86%Kazanılan ikili50%Top kazanma3.31Aldırdığı faul1.71
90 dakika başına profil
Şut0.83
Kilit pas1.68
Çalım1.10
Pas isabeti86%
Kazanılan ikili50%
Top kazanma3.31
Aldırdığı faul1.71
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 2, Asist 0; 2026: Gol 1, Asist 12025 · Gol: 22026 · Gol: 12026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7209.05.26 · İlk 11: 90'14.05.26 · İlk 11: 90'16.05.26 · İlk 11: 45'24.05.26 · İlk 11: 90'17.07.26 · İlk 11: 60'23.07.26 · İlk 11: 90'26.07.26 · İlk 11: 89'02.08.26 · İlk 11: 85'16.08.26 · İlk 11: 89'20.08.26 · Sonradan: 34'23.08.26 · İlk 11: 90'06.09.26 · Sonradan: 21'10.09.26 · İlk 11: 90'13.09.26 · İlk 11: 90'20.09.26 · İlk 11: 75'27.09.26 · İlk 11: 90'10.10.26 · İlk 11: 72'15.10.26 · Sonradan: 23'18.10.26 · İlk 11: 79'29.10.26 · İlk 11: 45'

Ayrıntılı istatistikler30 maç · 2.265 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)6 (2)90 dk’da 0.83
  • Başarılı çalım14 / 39

Pas

  • Kilit pas1290 dk’da 1.68
  • Pas isabeti86%999 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme35 · 34
  • Kazanılan ikili mücadele95 / 191
  • Aldırdığı faul3590 dk’da 1.71

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026MLSCF Montreal30112.26560
2025MLSCF Montreal34202.52770
2024İskoç PremiershipRoss County FC110032720
Toplam75315.119150

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım