ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
FC SudtirolOrta saha

Vasco Lopes

Forma numarası
11
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Coppa Italia · Serie B

9Maç9 kez ilk 11
648Dakika
1Gol
1Asist
2Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.61
Gol + asist2
Maç başına dakika69
90 dakikada gol + asist0.26

Sayılar arşivimizdeki 66 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.1M23.05.26 · Gornik Zabrze 6 - 2 RKS Radomiak Radom · Puan 6.16.6B15.08.26 · Catanzaro 2 - 2 FC Sudtirol · Puan 6.66.1G22.08.26 · FC Sudtirol 1 - 0 Virtus Entella · Puan 6.16.6B30.08.26 · Benevento Calcio 1 - 1 FC Sudtirol · Puan 6.66.7G05.09.26 · FC Sudtirol 2 - 0 Catanzaro · Puan 6.77.6B12.09.26 · FC Sudtirol 1 - 1 FC Modena · Puan 7.68.0G20.09.26 · SS Arezzo 1 - 4 FC Sudtirol · Puan 8.0–M18.10.26 · SS Juve Stabia 3 - 0 FC Sudtirol5.8M27.10.26 · Padova 2 - 0 FC Sudtirol · Puan 5.86.0B31.10.26 · FC Sudtirol 1 - 1 Cesena FC · Puan 6.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Wisla Plock 6.5, KS Cracovia 6.5, Lech Poznan 6.4, Gornik Zabrze 6.1, Catanzaro 6.6, Virtus Entella 6.1, Benevento Calcio 6.6, Catanzaro 6.7, FC Modena 7.6, SS Arezzo 8.0, Padova 5.8, Cesena FC 6.0ort. 6.5826.04.26 · Wisla Plock 0 - 1 RKS Radomiak Radom · 6.511.05.26 · KS Cracovia 0 - 0 RKS Radomiak Radom · 6.516.05.26 · RKS Radomiak Radom 1 - 3 Lech Poznan · 6.423.05.26 · Gornik Zabrze 6 - 2 RKS Radomiak Radom · 6.115.08.26 · Catanzaro 2 - 2 FC Sudtirol · 6.622.08.26 · FC Sudtirol 1 - 0 Virtus Entella · 6.130.08.26 · Benevento Calcio 1 - 1 FC Sudtirol · 6.605.09.26 · FC Sudtirol 2 - 0 Catanzaro · 6.712.09.26 · FC Sudtirol 1 - 1 FC Modena · 7.620.09.26 · SS Arezzo 1 - 4 FC Sudtirol · 8.027.10.26 · Padova 2 - 0 FC Sudtirol · 5.831.10.26 · FC Sudtirol 1 - 1 Cesena FC · 6.06.08.0

90 dakika başına profil25 maç · 1.471 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.88, Kilit pas 2.15, Çalım 3.65, Pas isabeti 84%, Kazanılan ikili 44%, Top kazanma 3.03, Aldırdığı faul 3.03Şut: 1.88Kilit pas: 2.15Çalım: 3.65Pas isabeti: 84%Kazanılan ikili: 44%Top kazanma: 3.03Aldırdığı faul: 3.03Şut1.88Kilit pas2.15Çalım3.65Pas isabeti84%Kazanılan ikili44%Top kazanma3.03Aldırdığı faul3.03
90 dakika başına profil
Şut1.88
Kilit pas2.15
Çalım3.65
Pas isabeti84%
Kazanılan ikili44%
Top kazanma3.03
Aldırdığı faul3.03
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 2, Asist 2; 2025: Gol 0, Asist 4; 2026: Gol 1, Asist 12024 · Gol: 22024 · Asist: 22025 · Asist: 42026 · Gol: 12026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6305.03.26 · İlk 11: 75'08.03.26 · Sonradan: 30'13.03.26 · Sonradan: 10'20.03.26 · Sonradan: 45'06.04.26 · İlk 11: 75'11.04.26 · İlk 11: 68'18.04.26 · İlk 11: 70'26.04.26 · İlk 11: 58'11.05.26 · İlk 11: 63'16.05.26 · İlk 11: 65'23.05.26 · İlk 11: 45'15.08.26 · İlk 11: 90'22.08.26 · İlk 11: 57'30.08.26 · İlk 11: 59'05.09.26 · İlk 11: 60'12.09.26 · İlk 11: 68'20.09.26 · İlk 11: 71'18.10.26 · İlk 11: 90'27.10.26 · İlk 11: 90'31.10.26 · İlk 11: 63'

Ayrıntılı istatistikler25 maç · 1.471 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)22 (5)90 dk’da 1.88
  • Başarılı çalım38 / 77

Pas

  • Kilit pas1990 dk’da 2.15
  • Pas isabeti84%423 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme17 · 6
  • Kazanılan ikili mücadele106 / 239
  • Aldırdığı faul3990 dk’da 3.03

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Coppa ItaliaFC Sudtirol1009010
Serie BFC Sudtirol81155811
2025EkstraklasaRKS Radomiak Radom31041.59240
2024Liga PortugalAVS Vila das Aves26221.07660
Toplam66373.316121

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım