KS CracoviaDefans
Vincent Burlet
- Forma numarası
- 28
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Ekstraklasa
8Maç4 kez ilk 11
478Dakika
0Gol
1Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.61
Gol + asist1
Maç başına dakika58
90 dakikada gol + asist0.16
Sayılar arşivimizdeki 27 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
5.5M27.04.26 · US Boulogne 2 - 6 USL Dunkerque · Puan 5.56.2M02.05.26 · US Boulogne 1 - 2 Annecy FC · Puan 6.25.9B25.07.26 · Lech Poznan 0 - 0 KS Cracovia · Puan 5.96.1M03.08.26 · KS Cracovia 0 - 2 Pogon Szczecin · Puan 6.1–B09.08.26 · Slask Wroclaw 0 - 0 KS Cracovia5.8M19.09.26 · GKS Katowice 3 - 2 KS Cracovia · Puan 5.88.4G10.10.26 · KS Cracovia 3 - 1 Zaglebie Lubin · Puan 8.47.3B17.10.26 · KS Cracovia 1 - 1 Legia Warshaw · Puan 7.36.6M24.10.26 · Piast Gliwice 3 - 1 KS Cracovia · Puan 6.67.7M30.10.26 · KS Cracovia 1 - 2 LKP Motor Lublin · Puan 7.7
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil25 maç · 1.712 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.30 |
| Kilit pas | 1.88 |
| Çalım | 1.37 |
| Pas isabeti | 79% |
| Kazanılan ikili | 53% |
| Top kazanma | 3.77 |
| Aldırdığı faul | 2.30 |
Son maçları
- EkstraklasaKS Cracovia1LKP Motor Lublin2Sarı kart 190' İlk 117.7
- EkstraklasaPiast Gliwice3KS Cracovia189' İlk 116.6
- EkstraklasaKS Cracovia1Legia Warshaw1Sarı kart 190' İlk 117.3
- EkstraklasaKS Cracovia3Zaglebie Lubin1AAsist 190' İlk 118.4
- EkstraklasaGKS Katowice3KS Cracovia245' Sonradan5.8
- EkstraklasaSlask Wroclaw0KS Cracovia014' Sonradan
- EkstraklasaKS Cracovia0Pogon Szczecin236' Sonradan6.1
- EkstraklasaLech Poznan0KS Cracovia024' Sonradan5.9
- Lig 2US Boulogne1Annecy FC281' İlk 116.2
- Lig 2US Boulogne2USL Dunkerque616' Sonradan5.5
- Lig 2ES Troyes1US Boulogne024' Sonradan5.9
- Lig 2US Boulogne0Le Mans090' İlk 117.2
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler25 maç · 1.712 dk
Hücum
- Şut (isabetli)20 (7)90 dk’da 2.30
- Başarılı çalım13 / 31
Pas
- Kilit pas1590 dk’da 1.88
- Pas isabeti79%560 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme54 · 7
- Kazanılan ikili mücadele125 / 235
- Aldırdığı faul4190 dk’da 2.30
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EkstraklasaKS Cracovia | 8 | 0 | 1 | 478 | 2 | 0 |
| 2025 | Lig 1Lille OSC | 1 | 0 | 0 | 18 | 0 | 0 |
| Lig 2US Boulogne | 17 | 2 | 0 | 1.234 | 4 | 0 | |
| 2024 | Coupe de FranceLe Mans | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| Toplam | 27 | 2 | 1 | 1.820 | 6 | 0 | |
Kulüpler
- KS CracoviaŞu an#28
- Le MansŞu an#11
- Lille OSCŞu an#37
- US BoulogneŞu an#3
