ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Toshiki Takahashi

Forma numarası
18
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026J1 Ligi

15Maç6 kez ilk 11
549Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.10
Gol + asist0
Maç başına dakika42
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 32 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

–B18.03.26 · Avispa Fukuoka 1 - 1 Shimizu S-Pulse–G22.03.26 · Shimizu S-Pulse 3 - 1 Sanfrecce Hiroshima6.1G05.04.26 · V-Varen Nagasaki 0 - 3 Shimizu S-Pulse · Puan 6.1–M29.04.26 · Shimizu S-Pulse 1 - 2 V-Varen Nagasaki6.0G02.05.26 · Kyoto Sanga FC 1 - 2 Shimizu S-Pulse · Puan 6.06.6B06.05.26 · Shimizu S-Pulse 1 - 1 Cerezo Osaka · Puan 6.65.8B10.05.26 · Shimizu S-Pulse 1 - 1 Avispa Fukuoka · Puan 5.85.8M17.05.26 · Fagiano Okayama FC 2 - 0 Shimizu S-Pulse · Puan 5.86.5M24.05.26 · Shimizu S-Pulse 1 - 2 Gamba Osaka · Puan 6.55.9M06.06.26 · Yokohama F. Marinos 3 - 0 Shimizu S-Pulse · Puan 5.9

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Shonan Bellmare 5.9, Fagiano Okayama FC 6.9, Nagoya Grampus Eight 6.0, Gamba Osaka 6.4, Cerezo Osaka 6.1, V-Varen Nagasaki 6.1, Kyoto Sanga FC 6.0, Cerezo Osaka 6.6, Avispa Fukuoka 5.8, Fagiano Okayama FC 5.8, Gamba Osaka 6.5, Yokohama F. Marinos 5.9ort. 6.1730.11.25 · Shonan Bellmare 1 - 0 Shimizu S-Pulse · 5.906.12.25 · Shimizu S-Pulse 1 - 2 Fagiano Okayama FC · 6.908.02.26 · Nagoya Grampus Eight 1 - 0 Shimizu S-Pulse · 6.028.02.26 · Gamba Osaka 2 - 2 Shimizu S-Pulse · 6.407.03.26 · Cerezo Osaka 0 - 0 Shimizu S-Pulse · 6.105.04.26 · V-Varen Nagasaki 0 - 3 Shimizu S-Pulse · 6.102.05.26 · Kyoto Sanga FC 1 - 2 Shimizu S-Pulse · 6.006.05.26 · Shimizu S-Pulse 1 - 1 Cerezo Osaka · 6.610.05.26 · Shimizu S-Pulse 1 - 1 Avispa Fukuoka · 5.817.05.26 · Fagiano Okayama FC 2 - 0 Shimizu S-Pulse · 5.824.05.26 · Shimizu S-Pulse 1 - 2 Gamba Osaka · 6.506.06.26 · Yokohama F. Marinos 3 - 0 Shimizu S-Pulse · 5.95.96.9

90 dakika başına profil18 maç · 741 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.46, Pas isabeti 74%, Kazanılan ikili 42%, Top kazanma 3.08, Aldırdığı faul 2.19Şut: 2.46Pas isabeti: 74%Kazanılan ikili: 42%Top kazanma: 3.08Aldırdığı faul: 2.19Şut2.46Pas isabeti74%Kazanılan ikili42%Top kazanma3.08Aldırdığı faul2.19
90 dakika başına profil
Şut2.46
Pas isabeti74%
Kazanılan ikili42%
Top kazanma3.08
Aldırdığı faul2.19
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • J1 LigiYokohama F. Marinos3Shimizu S-Pulse045' İlk 115.9
  • J1 LigiShimizu S-Pulse1Gamba Osaka222' Sonradan6.5
  • J1 LigiFagiano Okayama FC2Shimizu S-Pulse060' İlk 115.8
  • J1 LigiShimizu S-Pulse1Avispa Fukuoka186' İlk 115.8
  • J1 LigiShimizu S-Pulse1Cerezo Osaka168' İlk 116.6
  • J1 LigiKyoto Sanga FC1Shimizu S-Pulse2Sarı kart 187' İlk 116.0
  • J1 LigiShimizu S-Pulse1V-Varen Nagasaki212' Sonradan
  • J1 LigiV-Varen Nagasaki0Shimizu S-Pulse316' Sonradan6.1
  • J1 LigiShimizu S-Pulse3Sanfrecce Hiroshima18' Sonradan
  • J1 LigiAvispa Fukuoka1Shimizu S-Pulse113' Sonradan
  • J1 LigiCerezo Osaka0Shimizu S-Pulse028' Sonradan6.1
  • J1 LigiGamba Osaka2Shimizu S-Pulse259' İlk 116.4

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 5, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 52025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 4618.10.25 · İlk 11: 90'25.10.25 · İlk 11: 90'09.11.25 · İlk 11: 90'30.11.25 · İlk 11: 70'06.12.25 · Sonradan: 32'08.02.26 · Sonradan: 22'14.02.26 · Sonradan: 11'21.02.26 · Sonradan: 12'28.02.26 · İlk 11: 59'07.03.26 · Sonradan: 28'18.03.26 · Sonradan: 13'22.03.26 · Sonradan: 8'05.04.26 · Sonradan: 16'29.04.26 · Sonradan: 12'02.05.26 · İlk 11: 87'06.05.26 · İlk 11: 68'10.05.26 · İlk 11: 86'17.05.26 · İlk 11: 60'24.05.26 · Sonradan: 22'06.06.26 · İlk 11: 45'

Ayrıntılı istatistikler18 maç · 741 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)11 (4)90 dk’da 2.46
  • Başarılı çalım5 / 10

Pas

  • Kilit pas3
  • Pas isabeti74%174 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme11 · 4
  • Kazanılan ikili mücadele45 / 106
  • Aldırdığı faul990 dk’da 2.19

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026J1 LigiShimizu S-Pulse150054920
2025J1 LigiShimizu S-Pulse14511.04510
J1 LigiUrawa Reds3009100
Toplam32511.68530

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım