Orlando Pirates FCOrta saha
Thapelo Mokobodi
- Forma numarası
- 33
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Premier Lig
8Maç7 kez ilk 11
659Dakika
0Gol
4Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.60
Gol + asist4
Maç başına dakika78
90 dakikada gol + asist0.46
Sayılar arşivimizdeki 51 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.6M26.04.26 · Polokwane City 1 - 0 Stellenbosch FC · Puan 6.66.1M05.05.26 · Stellenbosch FC 0 - 2 Orlando Pirates FC · Puan 6.16.7B12.08.26 · AmaZulu FC 1 - 1 Orlando Pirates FC · Puan 6.77.8G16.08.26 · Chippa United 0 - 3 Orlando Pirates FC · Puan 7.86.5G25.08.26 · Orlando Pirates FC 2 - 0 Sekhukhune United FC · Puan 6.56.4G01.09.26 · Kruger United FC 0 - 4 Orlando Pirates FC · Puan 6.48.3G17.09.26 · Orlando Pirates FC 2 - 0 Durban City FC · Puan 8.310.0G20.09.26 · Marumo Gallants FC 0 - 2 Orlando Pirates FC · Puan 10.010.0G20.09.26 · Marumo Gallants FC 0 - 2 Orlando Pirates FC · Puan 10.07.6G13.10.26 · Orlando Pirates FC 3 - 0 TS Galaxy FC · Puan 7.6
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil26 maç · 1.342 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.26 |
| Kilit pas | 2.54 |
| Çalım | 1.60 |
| Pas isabeti | 82% |
| Kazanılan ikili | 54% |
| Top kazanma | 4.29 |
| Aldırdığı faul | 2.14 |
Son maçları
- Premier LigOrlando Pirates FC3TS Galaxy FC0Sarı kart 190' İlk 117.6
- Premier LigMarumo Gallants FC0Orlando Pirates FC2A2Asist 290' İlk 1110.0
- Premier LigMarumo Gallants FC0Orlando Pirates FC2A2Asist 290' İlk 1110.0
- Premier LigOrlando Pirates FC2Durban City FC090' İlk 118.3
- Premier LigKruger United FC0Orlando Pirates FC490' İlk 116.4
- Premier LigOrlando Pirates FC2Sekhukhune United FC084' İlk 116.5
- Premier LigChippa United0Orlando Pirates FC390' İlk 117.8
- Premier LigAmaZulu FC1Orlando Pirates FC135' Sonradan6.7
- Premier LigStellenbosch FC0Orlando Pirates FC231' İlk 116.1
- Premier LigPolokwane City1Stellenbosch FC090' İlk 116.6
- Premier LigMamelodi Sundowns1Stellenbosch FC190' İlk 117.0
- Premier LigStellenbosch FC3Sekhukhune United FC190' İlk 117.7
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler26 maç · 1.342 dk
Hücum
- Şut (isabetli)11 (7)90 dk’da 1.26
- Başarılı çalım10 / 24
Pas
- Kilit pas2190 dk’da 2.54
- Pas isabeti82%695 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme38 · 20
- Kazanılan ikili mücadele88 / 162
- Aldırdığı faul2190 dk’da 2.14
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Premier LigOrlando Pirates FC | 8 | 0 | 4 | 659 | 1 | 0 |
| 2025 | CAF Confederation CupStellenbosch FC | 5 | 0 | 0 | 95 | 1 | 0 |
| Premier LigStellenbosch FC | 19 | 0 | 0 | 859 | 1 | 0 | |
| 2024 | Premier LigMarumo Gallants FC | 19 | 0 | 0 | 746 | 2 | 0 |
| Toplam | 51 | 0 | 4 | 2.359 | 5 | 0 | |
Kulüpler
- Orlando Pirates FCŞu an#33
- Marumo Gallants FCŞu an#8
- Stellenbosch FCŞu an#29
