K Beerschot VAForvet
Toshio Lake
- Forma numarası
- 7
Forvet
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Challenger Pro Ligi
8Maç8 kez ilk 11
275Dakika
2Gol
4Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.46
Gol + asist6
Maç başına dakika37
90 dakikada gol + asist1.48
Sayılar arşivimizdeki 41 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.1M20.03.26 · ROC Charleroi-Marchienne 1 - 2 Jong KRC Genk · Puan 6.16.3M05.04.26 · RFC Liege 2 - 1 ROC Charleroi-Marchienne · Puan 6.3–G16.08.26 · K Beerschot VA 4 - 0 KAA Gent B8.5G29.08.26 · RSCA Futures 0 - 1 K Beerschot VA · Puan 8.510.0G04.09.26 · K Beerschot VA 4 - 2 Patro Eisden Maasmechelen · Puan 10.06.5G11.09.26 · K Beerschot VA 3 - 1 K. Lierse Kempenzonen · Puan 6.5–G19.09.26 · KSC Hasselt 0 - 1 K Beerschot VA7.7G10.10.26 · K Beerschot VA 5 - 1 RFC Liege · Puan 7.76.1G25.10.26 · Eupen 1 - 2 K Beerschot VA · Puan 6.18.5G31.10.26 · K Beerschot VA 3 - 0 Royal Francs-Borains · Puan 8.5
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil23 maç · 965 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 3.87 |
| Kilit pas | 3.22 |
| Çalım | 1.97 |
| Pas isabeti | 76% |
| Kazanılan ikili | 47% |
| Top kazanma | 3.41 |
| Aldırdığı faul | 2.99 |
Son maçları
- Challenger Pro LigiK Beerschot VA3Royal Francs-Borains0Gol 1AAsist 145' İlk 118.5
- Challenger Pro LigiEupen1K Beerschot VA216' İlk 116.1
- Challenger Pro LigiK Beerschot VA5RFC Liege1AAsist 145' İlk 117.7
- Challenger Pro LigiKSC Hasselt0K Beerschot VA111' İlk 11
- Challenger Pro LigiK Beerschot VA3K. Lierse Kempenzonen121' İlk 116.5
- Challenger Pro LigiK Beerschot VA4Patro Eisden Maasmechelen2A2Asist 273' İlk 1110.0
- Challenger Pro LigiRSCA Futures0K Beerschot VA1Gol 160' İlk 118.5
- Challenger Pro LigiK Beerschot VA4KAA Gent B04' İlk 11
- Challenger Pro LigiRFC Liege2ROC Charleroi-Marchienne123' Sonradan6.3
- Challenger Pro LigiROC Charleroi-Marchienne1Jong KRC Genk267' İlk 116.1
- Challenger Pro LigiROC Charleroi-Marchienne2RFC Seraing4Sarı kart 119' Sonradan6.5
- Challenger Pro LigiSK Beveren2ROC Charleroi-Marchienne028' Sonradan6.1
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler23 maç · 965 dk
Hücum
- Şut (isabetli)34 (21)90 dk’da 3.87
- Başarılı çalım13 / 29
Pas
- Kilit pas2490 dk’da 3.22
- Pas isabeti76%373 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme17 · 11
- Kazanılan ikili mücadele63 / 135
- Aldırdığı faul2190 dk’da 2.99
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Challenger Pro LigiK Beerschot VA | 8 | 2 | 4 | 275 | 0 | 0 |
| 2025 | Challenger Pro LigiROC Charleroi-Marchienne | 17 | 2 | 1 | 769 | 1 | 0 |
| 2024 | Süper Lig 1Lamia FC | 16 | 0 | 1 | 779 | 3 | 0 |
| Toplam | 41 | 4 | 6 | 1.823 | 4 | 0 | |
Kulüpler
- K Beerschot VAŞu an#7
- ROC Charleroi-MarchienneŞu an#8
- Lamia FCŞu an#26
