ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
OrdabasyOrta saha

Tidiane Keita

Forma numarası
23
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2025Superliga · Superliga · UEFA Konferans Ligi

33Maç27 kez ilk 11
2.288Dakika
0Gol
1Asist
6Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.01
Gol + asist0
Maç başına dakika79
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 69 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.4G28.02.26 · FCV Farul Constanta 1 - 2 CFR Cluj · Puan 7.4–G09.03.26 · CFR Cluj 2 - 0 FC Dinamo Bucuresti7.5G20.03.26 · CFR Cluj 1 - 0 FC Rapid Bükreş · Puan 7.55.9M06.04.26 · Universitatea Craiova 2 - 0 CFR Cluj · Puan 5.97.1B12.04.26 · CFR Cluj 1 - 1 FC Dinamo Bucuresti · Puan 7.17.3G17.04.26 · Scm Argesul Pitesti 0 - 1 CFR Cluj · Puan 7.36.9G25.04.26 · CFR Cluj 1 - 0 FC Universitatea Cluj · Puan 6.97.6G04.05.26 · FC Rapid Bükreş 1 - 2 CFR Cluj · Puan 7.67.0B08.05.26 · CFR Cluj 0 - 0 Universitatea Craiova · Puan 7.06.4B16.05.26 · FC Dinamo Bucuresti 0 - 0 CFR Cluj · Puan 6.4

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: FCSB 6.7, FC UTA Arad 6.6, AFC Hermannstadt 4.9, FCV Farul Constanta 7.4, FC Rapid Bükreş 7.5, Universitatea Craiova 5.9, FC Dinamo Bucuresti 7.1, Scm Argesul Pitesti 7.3, FC Universitatea Cluj 6.9, FC Rapid Bükreş 7.6, Universitatea Craiova 7.0, FC Dinamo Bucuresti 6.4ort. 6.7725.01.26 · FCSB 1 - 4 CFR Cluj · 6.704.02.26 · FC UTA Arad 0 - 1 CFR Cluj · 6.616.02.26 · AFC Hermannstadt 0 - 1 CFR Cluj · 4.928.02.26 · FCV Farul Constanta 1 - 2 CFR Cluj · 7.420.03.26 · CFR Cluj 1 - 0 FC Rapid Bükreş · 7.506.04.26 · Universitatea Craiova 2 - 0 CFR Cluj · 5.912.04.26 · CFR Cluj 1 - 1 FC Dinamo Bucuresti · 7.117.04.26 · Scm Argesul Pitesti 0 - 1 CFR Cluj · 7.325.04.26 · CFR Cluj 1 - 0 FC Universitatea Cluj · 6.904.05.26 · FC Rapid Bükreş 1 - 2 CFR Cluj · 7.608.05.26 · CFR Cluj 0 - 0 Universitatea Craiova · 7.016.05.26 · FC Dinamo Bucuresti 0 - 0 CFR Cluj · 6.46.47.6

90 dakika başına profil20 maç · 1.358 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.76, Kilit pas 1.49, Çalım 1.87, Pas isabeti 78%, Kazanılan ikili 57%, Top kazanma 3.59, Aldırdığı faul 2.05Şut: 1.76Kilit pas: 1.49Çalım: 1.87Pas isabeti: 78%Kazanılan ikili: 57%Top kazanma: 3.59Aldırdığı faul: 2.05Şut1.76Kilit pas1.49Çalım1.87Pas isabeti78%Kazanılan ikili57%Top kazanma3.59Aldırdığı faul2.05
90 dakika başına profil
Şut1.76
Kilit pas1.49
Çalım1.87
Pas isabeti78%
Kazanılan ikili57%
Top kazanma3.59
Aldırdığı faul2.05
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • SuperligaFC Dinamo Bucuresti0CFR Cluj090' İlk 116.4
  • SuperligaCFR Cluj0Universitatea Craiova090' İlk 117.0
  • SuperligaFC Rapid Bükreş1CFR Cluj290' İlk 117.6
  • SuperligaCFR Cluj1FC Universitatea Cluj090' İlk 116.9
  • SuperligaScm Argesul Pitesti0CFR Cluj189' İlk 117.3
  • SuperligaCFR Cluj1FC Dinamo Bucuresti190' İlk 117.1
  • SuperligaUniversitatea Craiova2CFR Cluj0Sarı kart 169' İlk 115.9
  • SuperligaCFR Cluj1FC Rapid Bükreş087' İlk 117.5
  • SuperligaCFR Cluj2FC Dinamo Bucuresti01' Sonradan
  • SuperligaFCV Farul Constanta1CFR Cluj290' İlk 117.4
  • SuperligaAFC Hermannstadt0CFR Cluj1Sarı kart 145' İlk 114.9
  • SuperligaFC UTA Arad0CFR Cluj1Sarı kart 190' İlk 116.6

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2023: Gol 0, Asist 0; 2024: Gol 2, Asist 2; 2025: Gol 0, Asist 12024 · Gol: 22024 · Asist: 22025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6809.11.25 · Sonradan: 8'23.11.25 · İlk 11: 81'29.11.25 · İlk 11: 45'07.12.25 · Sonradan: 1'12.12.25 · İlk 11: 77'19.12.25 · İlk 11: 90'18.01.26 · Sonradan: 45'25.01.26 · İlk 11: 90'04.02.26 · İlk 11: 90'16.02.26 · İlk 11: 45'28.02.26 · İlk 11: 90'09.03.26 · Sonradan: 1'20.03.26 · İlk 11: 87'06.04.26 · İlk 11: 69'12.04.26 · İlk 11: 90'17.04.26 · İlk 11: 89'25.04.26 · İlk 11: 90'04.05.26 · İlk 11: 90'08.05.26 · İlk 11: 90'16.05.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler20 maç · 1.358 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)11 (2)90 dk’da 1.76
  • Başarılı çalım14 / 24

Pas

  • Kilit pas1090 dk’da 1.49
  • Pas isabeti78%501 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme35 · 17
  • Kazanılan ikili mücadele94 / 165
  • Aldırdığı faul2690 dk’da 2.05

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025SuperligaCFR Cluj28011.91250
SuperligaPetrolul Ploiesti40035510
UEFA Konferans LigiCFR Cluj1002100
2024SuperligaPetrolul Ploiesti34222.76181
2023Coupe de FranceUSL Dunkerque20018000
Toplam69235.229141

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım