LR Vicenza VirtusDefans
Tommaso Corazza
- Forma numarası
- 21
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Serie B
9Maç5 kez ilk 11
450Dakika
2Gol
2Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.73
Gol + asist4
Maç başına dakika53
90 dakikada gol + asist0.68
Sayılar arşivimizdeki 52 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.3M08.05.26 · Cesena FC 3 - 4 Padova · Puan 6.37.1G21.08.26 · LR Vicenza Virtus 3 - 2 Catanzaro · Puan 7.17.1G21.08.26 · LR Vicenza Virtus 3 - 2 Catanzaro · Puan 7.17.0M29.08.26 · AS Avellino 3 - 0 LR Vicenza Virtus · Puan 7.06.9B06.09.26 · Virtus Entella 2 - 2 LR Vicenza Virtus · Puan 6.96.8B12.09.26 · LR Vicenza Virtus 1 - 1 SS Juve Stabia · Puan 6.88.1B17.10.26 · Benevento Calcio 2 - 2 LR Vicenza Virtus · Puan 8.16.2G23.10.26 · Empoli FC 0 - 2 LR Vicenza Virtus · Puan 6.25.5M27.10.26 · LR Vicenza Virtus 1 - 2 FC Modena · Puan 5.56.3M01.11.26 · Palermo 3 - 1 LR Vicenza Virtus · Puan 6.3
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil26 maç · 1.412 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.07 |
| Kilit pas | 3.20 |
| Çalım | 1.96 |
| Pas isabeti | 81% |
| Kazanılan ikili | 51% |
| Top kazanma | 3.29 |
| Aldırdığı faul | 1.83 |
Son maçları
- Serie BPalermo3LR Vicenza Virtus119' İlk 116.3
- Serie BLR Vicenza Virtus1FC Modena2Sarı kart 184' İlk 115.5
- Serie BEmpoli FC0LR Vicenza Virtus290' İlk 116.2
- Serie BBenevento Calcio2LR Vicenza Virtus2Gol 190' İlk 118.1
- Serie BLR Vicenza Virtus1SS Juve Stabia1Gol 1Sarı kart 190' İlk 116.8
- Serie BVirtus Entella2LR Vicenza Virtus229' Sonradan6.9
- Serie BAS Avellino3LR Vicenza Virtus020' Sonradan7.0
- Serie BLR Vicenza Virtus3Catanzaro2AAsist 114' Sonradan7.1
- Serie BLR Vicenza Virtus3Catanzaro2AAsist 114' Sonradan7.1
- Serie BCesena FC3Padova479' İlk 116.3
- Serie BCarrarese0Cesena FC032' Sonradan6.2
- Serie BCesena FC0Sampdoria054' İlk 116.2
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler26 maç · 1.412 dk
Hücum
- Şut (isabetli)21 (15)90 dk’da 2.07
- Başarılı çalım17 / 24
Pas
- Kilit pas3290 dk’da 3.20
- Pas isabeti81%530 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme32 · 3
- Kazanılan ikili mücadele74 / 144
- Aldırdığı faul2090 dk’da 1.83
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Serie BLR Vicenza Virtus | 9 | 2 | 2 | 450 | 2 | 0 |
| 2025 | Serie BPescara Calcio | 15 | 3 | 2 | 1.102 | 1 | 0 |
| Serie BCesena FC | 12 | 2 | 0 | 597 | 1 | 0 | |
| 2024 | Coppa ItaliaBologna | 1 | 0 | 0 | 12 | 0 | 0 |
| Serie BSalernitana | 14 | 1 | 4 | 1.020 | 1 | 0 | |
| UEFA Şampiyonlar LigiBologna | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Toplam | 52 | 8 | 8 | 3.182 | 5 | 0 | |
Kulüpler
- LR Vicenza VirtusŞu an#21
- BolognaŞu an#16
- SalernitanaŞu an#16
- Pescara CalcioŞu an#16
- Cesena FCŞu an#27
