VillarrealOrta saha
Tajon Buchanan
- Forma numarası
- 17
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026La Liga · UEFA Şampiyonlar Ligi · World Cup
17Maç14 kez ilk 11
1.142Dakika
0Gol
0Asist
4Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.50
Gol + asist0
Maç başına dakika72
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 82 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
5.8M05.09.26 · Villarreal 2 - 3 Deportivo de A Coruna · Puan 5.87.3M08.09.26 · Borussia Dortmund 3 - 2 Villarreal · Puan 7.36.7M14.09.26 · Villarreal 1 - 2 Real Betis · Puan 6.77.7G17.09.26 · Malaga CF 1 - 3 Villarreal · Puan 7.76.9G20.09.26 · Villarreal 3 - 1 Levante · Puan 6.96.9G20.09.26 · Villarreal 3 - 1 Levante · Puan 6.95.9M20.10.26 · Liverpool 4 - 3 Villarreal · Puan 5.95.9G24.10.26 · Valencia 1 - 2 Villarreal · Puan 5.95.8M30.10.26 · Villarreal 0 - 1 Espanyol · Puan 5.86.1M03.11.26 · Villarreal 0 - 6 Paris Saint-Germain · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil36 maç · 1.997 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.22 |
| Kilit pas | 2.19 |
| Çalım | 1.82 |
| Pas isabeti | 82% |
| Kazanılan ikili | 44% |
| Top kazanma | 3.13 |
| Aldırdığı faul | 2.74 |
Son maçları
- UEFA Şampiyonlar LigiVillarreal0Paris Saint-Germain690' İlk 116.1
- La LigaVillarreal0Espanyol180' İlk 115.8
- La LigaValencia1Villarreal2Sarı kart 187' İlk 115.9
- UEFA Şampiyonlar LigiLiverpool4Villarreal360' İlk 115.9
- La LigaVillarreal3Levante1Sarı kart 179' İlk 116.9
- La LigaVillarreal3Levante1Sarı kart 179' İlk 116.9
- La LigaMalaga CF1Villarreal390' İlk 117.7
- La LigaVillarreal1Real Betis255' İlk 116.7
- UEFA Şampiyonlar LigiBorussia Dortmund3Villarreal275' İlk 117.3
- La LigaVillarreal2Deportivo de A Coruna3Sarı kart 128' Sonradan5.8
- La LigaDeportivo Alaves1Villarreal063' İlk 116.6
- La LigaDeportivo Alaves1Villarreal063' İlk 116.6
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler36 maç · 1.997 dk
Hücum
- Şut (isabetli)34 (16)90 dk’da 2.22
- Başarılı çalım22 / 68
Pas
- Kilit pas2190 dk’da 2.19
- Pas isabeti82%525 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme34 · 12
- Kazanılan ikili mücadele106 / 241
- Aldırdığı faul4190 dk’da 2.74
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | La LigaVillarreal | 11 | 0 | 0 | 687 | 4 | 0 |
| UEFA Şampiyonlar LigiVillarreal | 1 | 0 | 0 | 75 | 0 | 0 | |
| World CupCanada | 5 | 0 | 0 | 380 | 0 | 0 | |
| 2025 | Copa del ReyVillarreal | 2 | 0 | 0 | 80 | 1 | 0 |
| La LigaVillarreal | 34 | 7 | 1 | 1.835 | 8 | 0 | |
| UEFA Şampiyonlar LigiVillarreal | 7 | 0 | 0 | 430 | 0 | 0 | |
| 2024 | Coppa ItaliaInter Milan | 1 | 0 | 0 | 74 | 0 | 0 |
| La LigaVillarreal | 13 | 1 | 2 | 423 | 2 | 0 | |
| Serie AInter Milan | 6 | 0 | 0 | 94 | 0 | 0 | |
| 2022 | World CupCanada | 3 | 0 | 1 | 261 | 1 | 0 |
| Toplam | 83 | 8 | 4 | 4.339 | 16 | 0 | |
Kulüpler
- VillarrealŞu an#17
- CanadaŞu an#11
- Inter MilanŞu an#17
