FC Veres RivneDefans
Semen Vovchenko
- Forma numarası
- 3
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Premier League
12Maç12 kez ilk 11
1.080Dakika
0Gol
0Asist
5Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan5.78
Gol + asist0
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 28 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.3B14.08.26 · Epicentr Kamianets-Podilskyi 0 - 0 FC Veres Rivne · Puan 6.36.5G30.08.26 · FC LNZ Cherkasy 0 - 1 FC Veres Rivne · Puan 6.55.6B06.09.26 · FC Veres Rivne 1 - 1 Zorya Luhansk · Puan 5.65.6B20.09.26 · Karpaty Lviv 1 - 1 FC Veres Rivne · Puan 5.65.6B20.09.26 · Karpaty Lviv 1 - 1 FC Veres Rivne · Puan 5.66.1G03.10.26 · FC Veres Rivne 2 - 1 FK Kudrivka · Puan 6.15.4M09.10.26 · FC Veres Rivne 0 - 3 Shakhtar Donetsk · Puan 5.46.1M16.10.26 · FC Obolon-Brovar Kyiv 2 - 0 FC Veres Rivne · Puan 6.15.5M23.10.26 · FC Veres Rivne 0 - 2 FC Kolos Kovalivka · Puan 5.55.1M31.10.26 · FC Veres Rivne 1 - 3 Chernomorets Odessa · Puan 5.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil15 maç · 1.307 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.08 |
| Kilit pas | 0.08 |
| Çalım | 0.00 |
| Pas isabeti | 78% |
| Kazanılan ikili | 45% |
| Top kazanma | 0.48 |
| Aldırdığı faul | 0.14 |
Son maçları
- Premier LeagueFC Veres Rivne1Chernomorets Odessa3Sarı kart 190' İlk 115.1
- Premier LeagueFC Veres Rivne0FC Kolos Kovalivka290' İlk 115.5
- Premier LeagueFC Obolon-Brovar Kyiv2FC Veres Rivne090' İlk 116.1
- Premier LeagueFC Veres Rivne0Shakhtar Donetsk390' İlk 115.4
- Premier LeagueFC Veres Rivne2FK Kudrivka190' İlk 116.1
- Premier LeagueKarpaty Lviv1FC Veres Rivne1Sarı kart 190' İlk 115.6
- Premier LeagueKarpaty Lviv1FC Veres Rivne1Sarı kart 190' İlk 115.6
- Premier LeagueFC Veres Rivne1Zorya Luhansk1Sarı kart 190' İlk 115.6
- Premier LeagueFC LNZ Cherkasy0FC Veres Rivne190' İlk 116.5
- Premier LeagueEpicentr Kamianets-Podilskyi0FC Veres Rivne090' İlk 116.3
- Premier LeagueFC Veres Rivne1Dinamo Kiev2Sarı kart 190' İlk 115.2
- Premier LeagueFC Kharkiv1FC Veres Rivne090' İlk 115.7
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler15 maç · 1.307 dk
Hücum
- Şut (isabetli)1 (0)90 dk’da 0.08
Pas
- Kilit pas190 dk’da 0.08
- Pas isabeti78%149 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme1 · 6
- Kazanılan ikili mücadele17 / 38
- Aldırdığı faul290 dk’da 0.14
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Premier LeagueFC Veres Rivne | 12 | 0 | 0 | 1.080 | 5 | 0 |
| 2025 | Premier LeagueFC Veres Rivne | 5 | 0 | 0 | 407 | 1 | 0 |
| 2024 | Premier LeagueFC Veres Rivne | 11 | 1 | 0 | 877 | 2 | 0 |
| Toplam | 28 | 1 | 0 | 2.364 | 8 | 0 | |
Kulüpler
- FC Veres RivneŞu an#3
