ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Shah Shahiran

Forma numarası
8
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026AFC Champions League Two

2Maç2 kez ilk 11
180Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.21
Gol + asist1
Maç başına dakika86
90 dakikada gol + asist0.10

Sayılar arşivimizdeki 14 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.3G27.11.24 · Tampines Rovers 1 - 0 Bangkok United · Puan 7.37.3B04.12.24 · Lee Man Warriors FC 0 - 0 Tampines Rovers · Puan 7.37.9G02.10.25 · Tampines Rovers 2 - 1 BG Pathum United FC · Puan 7.97.3G23.10.25 · Tampines Rovers 1 - 0 Pohang Steelers · Puan 7.36.0B06.11.25 · Pohang Steelers 1 - 1 Tampines Rovers · Puan 6.07.0G27.11.25 · Tampines Rovers 5 - 3 Kaya FC · Puan 7.08.0G11.12.25 · BG Pathum United FC 0 - 2 Tampines Rovers · Puan 8.07.9B12.03.26 · Tampines Rovers 2 - 2 Bangkok United · Puan 7.95.9M15.10.26 · Tampines Rovers 0 - 1 Machida Zelvia · Puan 5.97.5M29.10.26 · Tampines Rovers 1 - 5 Preah Khan Reach Svay Rieng FC · Puan 7.5

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Nam Dinh 7.4, Nam Dinh 7.0, Bangkok United 7.3, Lee Man Warriors FC 7.3, BG Pathum United FC 7.9, Pohang Steelers 7.3, Pohang Steelers 6.0, Kaya FC 7.0, BG Pathum United FC 8.0, Bangkok United 7.9, Machida Zelvia 5.9, Preah Khan Reach Svay Rieng FC 7.5ort. 7.2124.10.24 · Tampines Rovers 3 - 3 Nam Dinh · 7.406.11.24 · Nam Dinh 3 - 2 Tampines Rovers · 7.027.11.24 · Tampines Rovers 1 - 0 Bangkok United · 7.304.12.24 · Lee Man Warriors FC 0 - 0 Tampines Rovers · 7.302.10.25 · Tampines Rovers 2 - 1 BG Pathum United FC · 7.923.10.25 · Tampines Rovers 1 - 0 Pohang Steelers · 7.306.11.25 · Pohang Steelers 1 - 1 Tampines Rovers · 6.027.11.25 · Tampines Rovers 5 - 3 Kaya FC · 7.011.12.25 · BG Pathum United FC 0 - 2 Tampines Rovers · 8.012.03.26 · Tampines Rovers 2 - 2 Bangkok United · 7.915.10.26 · Tampines Rovers 0 - 1 Machida Zelvia · 5.929.10.26 · Tampines Rovers 1 - 5 Preah Khan Reach Svay Rieng FC · 7.57.58.0

Son maçları

  • AFC Champions League TwoTampines Rovers1Preah Khan Reach Svay Rieng FC590' İlk 117.5
  • AFC Champions League TwoTampines Rovers0Machida Zelvia190' İlk 115.9
  • AFC Champions League TwoTampines Rovers2Bangkok United2Asist 179' İlk 117.9
  • AFC Champions League TwoBG Pathum United FC0Tampines Rovers290' İlk 118.0
  • AFC Champions League TwoTampines Rovers5Kaya FC390' İlk 117.0
  • AFC Champions League TwoPohang Steelers1Tampines Rovers190' İlk 116.0
  • AFC Champions League TwoTampines Rovers1Pohang Steelers090' İlk 117.3
  • AFC Champions League TwoTampines Rovers2BG Pathum United FC164' İlk 117.9
  • AFC Champions League TwoLee Man Warriors FC0Tampines Rovers090' İlk 117.3
  • AFC Champions League TwoTampines Rovers1Bangkok United090' İlk 117.3
  • AFC Champions League TwoNam Dinh3Tampines Rovers2Asist 187' İlk 117.0
  • AFC Champions League TwoTampines Rovers3Nam Dinh3Gol 190' İlk 117.4

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 1; 2025: Gol 0, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 12024 · Asist: 12025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 14 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 14 maç, Maç başına dakika 8718.09.24 · İlk 11: 90'02.10.24 · İlk 11: 90'24.10.24 · İlk 11: 90'06.11.24 · İlk 11: 87'27.11.24 · İlk 11: 90'04.12.24 · İlk 11: 90'02.10.25 · İlk 11: 64'23.10.25 · İlk 11: 90'06.11.25 · İlk 11: 90'27.11.25 · İlk 11: 90'11.12.25 · İlk 11: 90'12.03.26 · İlk 11: 79'15.10.26 · İlk 11: 90'29.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler6 maç · 529 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)3 (2)
  • Başarılı çalım1 / 2

Pas

  • Kilit pas790 dk’da 1.81
  • Pas isabeti90%233 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme2 · 10
  • Kazanılan ikili mücadele14 / 31
  • Aldırdığı faul990 dk’da 2.25

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026AFC Champions League TwoTampines Rovers20018000
2025AFC Champions League TwoTampines Rovers60150300
2024AFC Champions League TwoTampines Rovers61153700
Toplam14121.22000

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım