FK Borac Banja LukaDefans
Stefan Savic
- Forma numarası
- 15
Defans
Sezon 2026Süper Lig · UEFA Konferans Ligi · UEFA Şampiyonlar Ligi · UEFA Uluslar Ligi
16Maç16 kez ilk 11
1.430Dakika
1Gol
0Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.12
Gol + asist2
Maç başına dakika89
90 dakikada gol + asist0.20
Sayılar arşivimizdeki 68 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.5G19.09.26 · Trabzonspor 4 - 0 Galatasaray · Puan 6.57.5G25.09.26 · Montenegro 2 - 1 Cyprus · Puan 7.56.3G28.09.26 · Armenia 2 - 3 Montenegro · Puan 6.38.7B05.10.26 · Montenegro 0 - 0 Armenia · Puan 8.77.4G10.10.26 · Samsunspor 0 - 3 Trabzonspor · Puan 7.46.1M15.10.26 · Panathinaikos 2 - 1 FK Borac Banja Luka · Puan 6.1–G19.10.26 · Trabzonspor 2 - 0 Beşiktaş7.5G22.10.26 · FK Borac Banja Luka 2 - 0 KuPS · Puan 7.56.5G26.10.26 · Çaykur Rizespor 3 - 4 Trabzonspor · Puan 6.57.6G01.11.26 · Trabzonspor 2 - 0 Gaziantep FK · Puan 7.6
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil24 maç · 1.966 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.07 |
| Kilit pas | 0.89 |
| Pas isabeti | 93% |
| Kazanılan ikili | 58% |
| Top kazanma | 3.03 |
| Aldırdığı faul | 1.16 |
Son maçları
- Süper LigTrabzonspor2Gaziantep FK0Gol 190' İlk 117.6
- Süper LigÇaykur Rizespor3Trabzonspor490' İlk 116.5
- UEFA Konferans LigiFK Borac Banja Luka2KuPS0Gol 178' İlk 117.5
- Süper LigTrabzonspor2Beşiktaş090' İlk 11
- UEFA Konferans LigiPanathinaikos2FK Borac Banja Luka190' İlk 116.1
- Süper LigSamsunspor0Trabzonspor390' İlk 117.4
- UEFA Uluslar LigiMontenegro0Armenia090' İlk 118.7
- UEFA Uluslar LigiArmenia2Montenegro390' İlk 116.3
- UEFA Uluslar LigiMontenegro2Cyprus190' İlk 117.5
- Süper LigTrabzonspor4Galatasaray0Sarı kart 189' İlk 116.5
- Süper LigKonyaspor1Trabzonspor090' İlk 117.6
- Süper LigTrabzonspor5Gençlerbirliği090' İlk 117.7
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler24 maç · 1.966 dk
Hücum
- Şut (isabetli)9 (4)90 dk’da 1.07
- Başarılı çalım1 / 3
Pas
- Kilit pas790 dk’da 0.89
- Pas isabeti93%1.434 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme12 · 24
- Kazanılan ikili mücadele67 / 115
- Aldırdığı faul1290 dk’da 1.16
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Süper LigTrabzonspor | 10 | 1 | 0 | 899 | 3 | 0 |
| UEFA Konferans LigiFK Borac Banja Luka | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | |
| UEFA Şampiyonlar LigiFK Borac Banja Luka | 2 | 0 | 0 | 171 | 0 | 0 | |
| UEFA Uluslar LigiMontenegro | 3 | 0 | 0 | 270 | 0 | 0 | |
| 2025 | Süper LigTrabzonspor | 22 | 1 | 1 | 1.757 | 3 | 0 |
| 2024 | Süper LigTrabzonspor | 13 | 0 | 0 | 841 | 3 | 0 |
| UEFA Konferans LigiFK Borac Banja Luka | 10 | 1 | 1 | 892 | 0 | 0 | |
| UEFA Konferans LigiTrabzonspor | 2 | 0 | 0 | 210 | 0 | 0 | |
| World Cup - Qualification EuropeMontenegro | 4 | 0 | 0 | 360 | 2 | 0 | |
| 2020 | Euro ChampionshipMontenegro | 2 | 0 | 0 | 129 | 0 | 0 |
| World Cup - Qualification EuropeMontenegro | 6 | 0 | 1 | 462 | 3 | 0 | |
| 2018 | World Cup - Qualification EuropeMontenegro | 4 | 0 | 0 | 360 | 1 | 0 |
| Toplam | 79 | 3 | 3 | 6.441 | 15 | 0 | |
Kulüpler
- TrabzonsporŞu an#15
- MontenegroŞu an#15
- FK Borac Banja LukaŞu an#77