Korona KielceDefans
Slobodan Rubežić
- Forma numarası
- 23
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Ekstraklasa · UEFA Uluslar Ligi
13Maç13 kez ilk 11
1.170Dakika
0Gol
0Asist
4Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.69
Gol + asist0
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 65 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.1G28.08.26 · Wisla Plock 0 - 2 Korona Kielce · Puan 7.16.2B05.09.26 · Korona Kielce 1 - 1 Wisla Kraków · Puan 6.26.8G12.09.26 · Slask Wroclaw 1 - 2 Korona Kielce · Puan 6.86.8M15.09.26 · Korona Kielce 0 - 2 Gornik Zabrze · Puan 6.86.3G19.09.26 · Korona Kielce 3 - 2 KS Rakow Czestochowa · Puan 6.37.2G02.10.26 · Latvia 1 - 2 Montenegro · Puan 7.26.5M11.10.26 · Pogon Szczecin 2 - 0 Korona Kielce · Puan 6.56.5M18.10.26 · Lech Poznan 6 - 1 Korona Kielce · Puan 6.57.2G24.10.26 · Korona Kielce 1 - 0 GKS Katowice · Puan 7.26.3M02.11.26 · Zaglebie Lubin 1 - 0 Korona Kielce · Puan 6.3
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil26 maç · 2.173 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.48 |
| Kilit pas | 0.88 |
| Çalım | 0.89 |
| Pas isabeti | 78% |
| Kazanılan ikili | 59% |
| Top kazanma | 3.54 |
| Aldırdığı faul | 1.75 |
Son maçları
- EkstraklasaZaglebie Lubin1Korona Kielce0Sarı kart 190' İlk 116.3
- EkstraklasaKorona Kielce1GKS Katowice090' İlk 117.2
- EkstraklasaLech Poznan6Korona Kielce1Sarı kart 190' İlk 116.5
- EkstraklasaPogon Szczecin2Korona Kielce090' İlk 116.5
- UEFA Uluslar LigiLatvia1Montenegro290' İlk 117.2
- EkstraklasaKorona Kielce3KS Rakow Czestochowa290' İlk 116.3
- EkstraklasaKorona Kielce0Gornik Zabrze290' İlk 116.8
- EkstraklasaSlask Wroclaw1Korona Kielce290' İlk 116.8
- EkstraklasaKorona Kielce1Wisla Kraków1Sarı kart 190' İlk 116.2
- EkstraklasaWisla Plock0Korona Kielce290' İlk 117.1
- EkstraklasaKorona Kielce1LKP Motor Lublin1Sarı kart 190' İlk 116.5
- EkstraklasaWidzew Lodz1Korona Kielce290' İlk 117.2
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler26 maç · 2.173 dk
Hücum
- Şut (isabetli)18 (7)90 dk’da 1.48
- Başarılı çalım8 / 14
Pas
- Kilit pas790 dk’da 0.88
- Pas isabeti78%1.034 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme34 · 35
- Kazanılan ikili mücadele178 / 300
- Aldırdığı faul1690 dk’da 1.75
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EkstraklasaKorona Kielce | 12 | 0 | 0 | 1.080 | 4 | 0 |
| UEFA Uluslar LigiMontenegro | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | |
| 2025 | EkstraklasaKorona Kielce | 12 | 0 | 1 | 1.035 | 2 | 0 |
| 2024 | İskoç PremiershipFC Aberdeen | 20 | 0 | 0 | 1.703 | 7 | 1 |
| Super LigaFK Novi Pazar | 15 | 1 | 0 | 1.350 | 2 | 0 | |
| UEFA Uluslar LigiMontenegro | 2 | 0 | 0 | 180 | 0 | 0 | |
| World Cup - Qualification EuropeMontenegro | 3 | 0 | 0 | 141 | 1 | 0 | |
| Toplam | 65 | 1 | 1 | 5.579 | 16 | 1 | |
Kulüpler
- Korona KielceŞu an#23
- FK Novi PazarŞu an#23
- FC AberdeenŞu an#33
- MontenegroŞu an#3
