ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
RFC LiegeDefans

Stephen Reynaerts

Forma numarası
23
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Challenger Pro Ligi

4Maç4 kez ilk 11
199Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 9 maç
Ortalama puan6.36
Gol + asist0
Maç başına dakika47
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 9 maçtan.

FormSon 9 maçın puanı ve sonucu

–G13.04.25 · RFC Liege 3 - 1 Jong KRC Genk6.3G21.12.25 · Daring Brussels 0 - 3 RFC Liege · Puan 6.3–M27.02.26 · Kortrijk 3 - 1 RFC Liege6.7G05.04.26 · RFC Liege 2 - 1 ROC Charleroi-Marchienne · Puan 6.76.8G12.04.26 · KAA Gent B 0 - 2 RFC Liege · Puan 6.86.1G23.08.26 · Jong KRC Genk 2 - 3 RFC Liege · Puan 6.16.2B06.09.26 · K. Lierse Kempenzonen 0 - 0 RFC Liege · Puan 6.25.9M19.09.26 · Eupen 3 - 1 RFC Liege · Puan 5.96.5M30.10.26 · RFC Seraing 1 - 0 RFC Liege · Puan 6.5

Reyting trendiReytingli son 7 maç

Reyting trendi: Daring Brussels 6.3, ROC Charleroi-Marchienne 6.7, KAA Gent B 6.8, Jong KRC Genk 6.1, K. Lierse Kempenzonen 6.2, Eupen 5.9, RFC Seraing 6.5ort. 6.3621.12.25 · Daring Brussels 0 - 3 RFC Liege · 6.305.04.26 · RFC Liege 2 - 1 ROC Charleroi-Marchienne · 6.712.04.26 · KAA Gent B 0 - 2 RFC Liege · 6.823.08.26 · Jong KRC Genk 2 - 3 RFC Liege · 6.106.09.26 · K. Lierse Kempenzonen 0 - 0 RFC Liege · 6.219.09.26 · Eupen 3 - 1 RFC Liege · 5.930.10.26 · RFC Seraing 1 - 0 RFC Liege · 6.56.56.8

90 dakika başına profil8 maç · 416 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.93, Kilit pas 0.81, Pas isabeti 70%, Kazanılan ikili 43%, Top kazanma 4.76, Aldırdığı faul 1.75Şut: 0.93Kilit pas: 0.81Pas isabeti: 70%Kazanılan ikili: 43%Top kazanma: 4.76Aldırdığı faul: 1.75Şut0.93Kilit pas0.81Pas isabeti70%Kazanılan ikili43%Top kazanma4.76Aldırdığı faul1.75
90 dakika başına profil
Şut0.93
Kilit pas0.81
Pas isabeti70%
Kazanılan ikili43%
Top kazanma4.76
Aldırdığı faul1.75
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 0

Oynadığı dakikalarSon 9 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 9 maç, Maç başına dakika 4713.04.25 · Sonradan: 9'21.12.25 · Sonradan: 45'27.02.26 · Sonradan: 12'05.04.26 · İlk 11: 70'12.04.26 · İlk 11: 90'23.08.26 · İlk 11: 16'06.09.26 · İlk 11: 29'19.09.26 · İlk 11: 83'30.10.26 · İlk 11: 71'

Ayrıntılı istatistikler8 maç · 416 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)3 (2)90 dk’da 0.93
  • Başarılı çalım0 / 4

Pas

  • Kilit pas390 dk’da 0.81
  • Pas isabeti70%182 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme17 · 5
  • Kazanılan ikili mücadele28 / 65
  • Aldırdığı faul790 dk’da 1.75

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Challenger Pro LigiRFC Liege40019900
2025Challenger Pro LigiRFC Liege40021710
2024Challenger Pro LigiRFC Liege100900
Toplam90042510

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım