Albacete BalompiéOrta saha
Ortu
- Forma numarası
- 18
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Segunda Division
13Maç11 kez ilk 11
972Dakika
0Gol
0Asist
4Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.22
Gol + asist0
Maç başına dakika72
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 90 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.0M06.09.26 · CD Castellon 2 - 0 Albacete Balompié · Puan 6.06.0M06.09.26 · CD Castellon 2 - 0 Albacete Balompié · Puan 6.06.9B12.09.26 · Granada 1 - 1 Albacete Balompié · Puan 6.96.9B12.09.26 · Granada 1 - 1 Albacete Balompié · Puan 6.96.7M18.09.26 · Albacete Balompié 1 - 2 Córdoba CF · Puan 6.74.5M25.09.26 · Girona 2 - 0 Albacete Balompié · Puan 4.55.8M12.10.26 · Real Valladolid 5 - 0 Albacete Balompié · Puan 5.86.6M17.10.26 · Sporting Gijon 2 - 1 Albacete Balompié · Puan 6.66.2G25.10.26 · Albacete Balompié 2 - 0 CD Eldense · Puan 6.26.6G31.10.26 · Albacete Balompié 2 - 1 CE Sabadell FC · Puan 6.6
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil39 maç · 2.757 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.27 |
| Kilit pas | 1.67 |
| Çalım | 0.60 |
| Pas isabeti | 86% |
| Kazanılan ikili | 51% |
| Top kazanma | 3.52 |
| Aldırdığı faul | 1.31 |
Son maçları
- Segunda DivisionAlbacete Balompié2CE Sabadell FC190' İlk 116.6
- Segunda DivisionAlbacete Balompié2CD Eldense090' İlk 116.2
- Segunda DivisionSporting Gijon2Albacete Balompié190' İlk 116.6
- Segunda DivisionReal Valladolid5Albacete Balompié0Sarı kart 131' Sonradan5.8
- Segunda DivisionGirona2Albacete Balompié02Sarı kart 2Kırmızı kart 146' Sonradan4.5
- Segunda DivisionAlbacete Balompié1Córdoba CF290' İlk 116.7
- Segunda DivisionGranada1Albacete Balompié165' İlk 116.9
- Segunda DivisionGranada1Albacete Balompié165' İlk 116.9
- Segunda DivisionCD Castellon2Albacete Balompié077' İlk 116.0
- Segunda DivisionCD Castellon2Albacete Balompié077' İlk 116.0
- Segunda DivisionAlbacete Balompié0Real Oviedo190' İlk 116.7
- Segunda DivisionAlbacete Balompié1Real Sociedad B271' İlk 116.7
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler39 maç · 2.757 dk
Hücum
- Şut (isabetli)15 (6)90 dk’da 1.27
- Başarılı çalım3 / 10
Pas
- Kilit pas3890 dk’da 1.67
- Pas isabeti86%1.549 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme61 · 29
- Kazanılan ikili mücadele100 / 198
- Aldırdığı faul1290 dk’da 1.31
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Segunda DivisionAlbacete Balompié | 13 | 0 | 0 | 972 | 4 | 1 |
| 2025 | Segunda DivisionCadiz | 37 | 1 | 4 | 2.669 | 6 | 0 |
| 2024 | Copa del ReyCD Eldense | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| Segunda DivisionCD Eldense | 39 | 2 | 3 | 3.280 | 6 | 1 | |
| Toplam | 90 | 3 | 7 | 7.011 | 16 | 2 | |
Kulüpler
- Albacete BalompiéŞu an#18
- CD EldenseŞu an#8
- CadizŞu an#15
