Tokyo VerdyDefans
Shuhei Mizoguchi
- Forma numarası
- 18
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2027J1 Ligi
9Maç8 kez ilk 11
724Dakika
1Gol
2Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.78
Gol + asist4
Maç başına dakika82
90 dakikada gol + asist0.44
Sayılar arşivimizdeki 30 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.9M14.08.26 · Tokyo Verdy 1 - 3 Kashiwa Reysol · Puan 6.96.0B22.08.26 · Fagiano Okayama FC 0 - 0 Tokyo Verdy · Puan 6.06.5M02.09.26 · Tokyo Verdy 0 - 2 Vissel Kobe · Puan 6.55.5B06.09.26 · Cerezo Osaka 0 - 0 Tokyo Verdy · Puan 5.58.7B13.09.26 · Tokyo Verdy 1 - 1 JEF United Ichihara Chiba · Puan 8.76.1M19.09.26 · Urawa Reds 3 - 1 Tokyo Verdy · Puan 6.16.1M11.10.26 · Tokyo Verdy 0 - 2 Sanfrecce Hiroshima · Puan 6.1–B21.10.26 · Yokohama F. Marinos 2 - 2 Tokyo Verdy6.5G24.10.26 · Tokyo Verdy 3 - 1 Avispa Fukuoka · Puan 6.58.7G01.11.26 · V-Varen Nagasaki 1 - 2 Tokyo Verdy · Puan 8.7
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil18 maç · 1.330 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.59 |
| Kilit pas | 2.43 |
| Çalım | 2.19 |
| Pas isabeti | 75% |
| Kazanılan ikili | 49% |
| Top kazanma | 3.00 |
| Aldırdığı faul | 1.36 |
Son maçları
- J1 LigiV-Varen Nagasaki1Tokyo Verdy2AAsist 190' İlk 118.7
- J1 LigiTokyo Verdy3Avispa Fukuoka1AAsist 190' İlk 116.5
- J1 LigiYokohama F. Marinos2Tokyo Verdy2AAsist 190' İlk 11
- J1 LigiTokyo Verdy0Sanfrecce Hiroshima220' Sonradan6.1
- J1 LigiUrawa Reds3Tokyo Verdy1Sarı kart 190' İlk 116.1
- J1 LigiTokyo Verdy1JEF United Ichihara Chiba1AAsist 190' İlk 118.7
- J1 LigiCerezo Osaka0Tokyo Verdy090' İlk 115.5
- J1 LigiTokyo Verdy0Vissel Kobe284' İlk 116.5
- J1 LigiFagiano Okayama FC0Tokyo Verdy0Sarı kart 190' İlk 116.0
- J1 LigiTokyo Verdy1Kashiwa Reysol390' İlk 116.9
- J1 LigiTokyo Verdy1Kawasaki Frontale1Gol 180' İlk 117.0
- J1 LigiKashima Antlers1Machida Zelvia183' İlk 116.0
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler18 maç · 1.330 dk
Hücum
- Şut (isabetli)9 (3)90 dk’da 1.59
- Başarılı çalım17 / 31
Pas
- Kilit pas1890 dk’da 2.43
- Pas isabeti75%551 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme27 · 11
- Kazanılan ikili mücadele71 / 144
- Aldırdığı faul1290 dk’da 1.36
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | J1 LigiTokyo Verdy | 9 | 1 | 2 | 724 | 2 | 0 |
| 2026 | J1 LigiKashima Antlers | 9 | 0 | 0 | 606 | 1 | 0 |
| 2025 | J1 LigiKashima Antlers | 10 | 0 | 0 | 293 | 0 | 0 |
| Toplam | 28 | 1 | 2 | 1.623 | 3 | 0 | |
Kulüpler
- Tokyo VerdyŞu an#18
- Kashima AntlersŞu an#28
