SC HeerenveenDefans
Sam Kersten
- Forma numarası
- 4
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Eredivisie · KNVB Beker
14Maç14 kez ilk 11
1.202Dakika
0Gol
1Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.99
Gol + asist0
Maç başına dakika85
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 82 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.4B30.08.26 · Willem II 2 - 2 SC Heerenveen · Puan 6.47.0M06.09.26 · SC Heerenveen 2 - 3 AZ Alkmaar · Puan 7.06.9B13.09.26 · SC Heerenveen 0 - 0 SC Telstar · Puan 6.98.0G19.09.26 · Sparta Rotterdam 0 - 4 SC Heerenveen · Puan 8.08.0G19.09.26 · Sparta Rotterdam 0 - 4 SC Heerenveen · Puan 8.06.2M09.10.26 · PSV Eindhoven 2 - 0 SC Heerenveen · Puan 6.27.1G16.10.26 · SC Heerenveen 4 - 0 Excelsior · Puan 7.16.5G24.10.26 · ADO Den Haag 2 - 3 SC Heerenveen · Puan 6.57.3G28.10.26 · Excelsior Maassluis 0 - 2 SC Heerenveen · Puan 7.36.5G31.10.26 · SC Heerenveen 1 - 0 NEC Nijmegen · Puan 6.5
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil38 maç · 3.227 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.89 |
| Kilit pas | 0.86 |
| Çalım | 0.46 |
| Pas isabeti | 90% |
| Kazanılan ikili | 65% |
| Top kazanma | 3.13 |
| Aldırdığı faul | 1.13 |
Son maçları
- EredivisieSC Heerenveen1NEC Nijmegen090' İlk 116.5
- KNVB BekerExcelsior Maassluis0SC Heerenveen276' İlk 117.3
- EredivisieADO Den Haag2SC Heerenveen390' İlk 116.5
- EredivisieSC Heerenveen4Excelsior090' İlk 117.1
- EredivisiePSV Eindhoven2SC Heerenveen0Sarı kart 190' İlk 116.2
- EredivisieSparta Rotterdam0SC Heerenveen490' İlk 118.0
- EredivisieSparta Rotterdam0SC Heerenveen490' İlk 118.0
- EredivisieSC Heerenveen0SC Telstar053' İlk 116.9
- EredivisieSC Heerenveen2AZ Alkmaar390' İlk 117.0
- EredivisieWillem II2SC Heerenveen290' İlk 116.4
- EredivisieWillem II2SC Heerenveen290' İlk 116.4
- EredivisieSC Heerenveen0PEC Zwolle290' İlk 116.0
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler38 maç · 3.227 dk
Hücum
- Şut (isabetli)7 (2)90 dk’da 0.89
- Başarılı çalım3 / 6
Pas
- Kilit pas790 dk’da 0.86
- Pas isabeti90%2.009 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme63 · 37
- Kazanılan ikili mücadele129 / 199
- Aldırdığı faul1790 dk’da 1.13
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EredivisieSC Heerenveen | 13 | 0 | 1 | 1.126 | 1 | 0 |
| KNVB BekerSC Heerenveen | 1 | 0 | 0 | 76 | 0 | 0 | |
| 2025 | EredivisieSC Heerenveen | 32 | 1 | 0 | 2.457 | 5 | 0 |
| KNVB BekerSC Heerenveen | 4 | 0 | 0 | 345 | 0 | 0 | |
| 2024 | EredivisieSC Heerenveen | 30 | 1 | 1 | 2.381 | 2 | 0 |
| KNVB BekerSC Heerenveen | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | |
| Toplam | 81 | 2 | 2 | 6.475 | 8 | 0 | |
Kulüpler
- SC HeerenveenŞu an#4
